Komentarze (772)
Lekarze PZ zgłosili policji zaginięcie Ewy Kopacz. "Nie mamy z nią kontaktu od Wigilii. Bardzo się martwimy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • franek-janek

  Oceniono 4 razy 2

  Zaginely im mozgi, totalna cholota nie lekarze!

 • ciotka_ltd

  Oceniono 7 razy -3

  To niby drobiazg, od czego ani moje zdrowie, ani pieniadze nie zaleza, ale Polacy to kupa idiotow, co pozwala panstwu na chama oszczedzac na ich zdrowiu. I tak macie bardzo pozno wykrywane nowotwory, a bedziecie miec jeszcze pozniej - przeciwko czemu zaprotestowali ci lekarze. Szczesliwie Agora juz was pociesza publikujac wypowiedz brytyjskiego lekarza, dr Smitha, specjalisty od...biegunki, jak to dobrze i pieknie zdychac na raka. I ze pieniedzy na jego leczenie nie nalezy wydawac - lepiej dac je lekarzom od sraczki.:)
  ------------------------------------------------------------------
  A jesli chodzi o Kopacz, to - niestety - ta baba sie zawsze kryje w szafie czy na strychu wowczas, gdy PREMIER powinien dzialac i choc pysk w TV pokazac.
  Moze pamietacie, ze ja poczatkowo tej kobiecie kibicowalam, ale ma u mnie do tylu, gdy sie gdzies schowala w czasie afery wyborczej, a de facto komputerowej. Trudno, tu nie jest wazne kto mial racje, ale gdy obywateli cos wkurza, to premier - jako ten madrzejszy - z nimi rozmawia, nie zas wypina sie na nich tlusta dupa. To wlasnie ta wasza, typowo postkomusza AROGANCJA WLADZY. Kopacz TEZ zapomniala, ze rzad dla narodu, nie zas narod dla rzadu i przy najblizszych wyborach powinniscie jej i jej partii o tym przypomniec.
  A moze tylko cecha narodowa, zwana u nas Polish arrogance? Bo jak widze, nikogo jakos takie chowanie sie Kopacz po katach w napietych sytiacjach ani razi, ani wzrusza...
  ----------------------------------------------------
  A jesli chodzi o dowcipaskow-lekarzy, to w prawie Anglii i Walii jest taki wygodny zarzut "marnowanie czasu policji", za ktory od reki sad grodzki karze mandatem - w podobnych przypadkach bardzo by sie wam przydal.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 2 razy 2

  Lekarze-cwaniaczki faktycznie wku...ają.
  Ale pytanie jest usprawiedliwione. Gdzie jest Kopaczowa? Przecież sama jest wiejską lekarką, sama kilka lat prowadziła resort. Jej zachowanie to gó...arstwo, błazenada i żałość. Jak się kuźwa nie wie, co robić, to się nie pcha na premiera...

 • prerekwizyt

  Oceniono 7 razy 5

  To niby drobiazg, ale dobrze dokumentuje idiotyzm działania tego PZ.

 • bajboos

  Oceniono 4 razy 2

  Taka błazenada i debilne zgłoszenie Kocuja powinno być karane mandatem .

 • fernando51

  Oceniono 4 razy 2

  Gdyby to forum miało siłę sprawczą to zgłosiłbym zaginięci lekarzy z PZ gdyż nie stawili się w miejscu pracy. W razie znalezienia ich za w kajdanki i doprowadzić do miejsca zatrudnienia. No i co wy na to konowały?

 • heepurian

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe czy ten świr to sam z siebie poszedł na policję z zawiadomieniem o zaginięciu Pani Premier, czy może to pomysł Kaczora i jego otoczenia, a ten palant był tylko tępym narzędziem do brudnej roboty.

 • krzysw73

  Oceniono 3 razy 1

  Konowal pokazał swoja mordę. Jego pacjenci już wiedza, że na takiego konowala liczyć nie mogą, i należy szukać innego, prawdziwego lekarza.

 • zmuzbi

  Oceniono 2 razy 2

  Wcidopni ci lekarze , zapomnieli o pieniądzach?

 • 1975mandy

  Oceniono 1 raz 1

  Czyzby PZ szykuje zamach na Pania Premier, przy pomocy PISu!!!!!????? Czas zrobic pelne dochodzenie , co dzieje sie za plecami Pani Premier. Pamietajmy ofiary PISu i to nie tak dawno zostali sprzatnieci!!!

 • krzysztofgie

  Oceniono 3 razy 3

  Kocuj,Kocuj zachowałeś się jak małe dziecko w przedszkolu.
  Miejmy nadzieję że on chyba nie leczy ludzi.

 • tsunami1

  Oceniono 3 razy 1

  Proponuje do każdego wysłać kontrolę US. Za pewne 99% z nich ma takie same straty jak żona Nowaka

 • pirx40i4

  Oceniono 7 razy 5

  Policja powinna przyjąć wniosek
  lekarza i po formalnej weryfikacji wszcząć przeciwko niemu postępowanie karne. Jaja to możemy robić sobie w domu.

 • teodor_jeske_choinski_1

  Oceniono 4 razy 2

  Tym zglaszajacym dalbym pare palek w leb i kazal wypyerdalac. Policja to nie kabaret, a panstwo to nie burdel(formalnie).

 • rosswatowski

  Oceniono 8 razy -6

  to ta pani z ochroną się zagubiła? hyhyhy ludzie

 • heepurian

  Oceniono 2 razy 2

  ciąg dalszy:
  Dostęp do ponad 180 procedur medycznych, co odpowiada ponad 90% planowanych świadczeń szpitalnych najczęściej wykonywanych w ramach NFZ
  Przeprowadzenie niezbędnych badań diagnostycznych przed planowanym zabiegiem/operacją
  Możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o ryzyko porodu
  Zabiegi przeprowadzane w krótkim terminie – nie dłuższym niż 30 dni
  Całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska
  Indywidualne dyżury pielęgniarskie
  Pokoje maksymalnie dwuosobowe, o podwyższonym standardzie, z własną łazienką
  Wyżywienie oparte na diecie dostosowanej do stanu zdrowia
  Możliwość pobytu na oddziale osoby towarzyszącej ubezpieczonemu
  Profesjonalna i wykwalifikowana kadra medyczna
  Placówki szpitalne o uznanej pozycji na rynku
  Nowoczesny sprzęt specjalistyczny
  Formalności załatwiane telefonicznie pod specjalnym numerem telefonu czynnym całodobowo 7 dni w tygodniu
  Gwarancja transportu medycznego w uzasadnionych medycznie przypadkach
  Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o dodatkowe usługi assistance: organizacja rehabilitacji, dostarczenie leków, wizyta pielęgniarki w domu, pomoc psychologa.
  Dzięki naszemu ubezpieczeniu Twoi pracownicy zapłacą za leki na receptę jedynie 20% ich ceny, a pozostałe 80% pokryje PZU w ramach ubezpieczenia.”
  Koszt około 100 złotych miesięcznie. Na czym zarabiają? Płaca wszyscy, którzy się ubezpieczą, ale nie wszyscy potrzebują z tego skorzystać. To samo dotyczy NFZ, płaca wszyscy, ale zdrowi nie korzystają. Takich ofert jest wiele, oferuje je większość firm ubezpieczeniowych, a także duże firmy medyczne jak Luxmed, Polmed, Medicover i być może znajdziemy tańsze i lepsze.
  Dlatego też reforma służby zdrowia powinna polegać na tym, że część obowiązkowo płaconej składki zdrowotnej idzie na publiczną służbę zdrowia, a część ( np. połowa czyli 171 zł.) jest kierowana do firm ubezpieczeniowych lub medycznych według własnego wyboru każdego z Polaków.
  Jestem absolutnie przekonany , że konkurencja pomiędzy tymi firmami sprawi, że będziemy leczeni na wysokim poziomie, że będziemy mogli żądać od lekarzy , a nie się prosić, że jeśli będzie potrzeba leczenia za granica to będzie ono dostępne bez żebrania w zbiórkach telewizyjnych.

 • heepurian

  Oceniono 1 raz 1

  W Polsce ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe. Każdy z pracujących, emerytów i rencistów ma obowiązek 9% swoich zarobków ( lub zasiłków emerytalnych i rentowych) oddawać państwu na publiczna służbę zdrowia. W Polsce zarabiamy miesięcznie średnio 3800 złotych czyli na NFZ też średnio oddajemy miesięcznie 342 złote. I co za to dostajemy? Każdy ma własne doświadczenia z publiczną służbą zdrowia, więc niech sam sobie odpowie.
  W krajach lepiej od nas rozwiniętych ( np. USA, Kanada, Australia, Japonia, państwach Europy Zachodniej) opieka zdrowotna opiera się na ubezpieczeniach prywatnych. Oczywiście istnieje też publiczna służba zdrowia, ale jako uzupełnienie tej z ubezpieczeń prywatnych.
  Każdy z nas widział w TV prośby o płatne sms-y by uzbierać na operację w USA, widział filmy i zazdrościł profesjonalizmu tamtejszych lekarzy i warunków szpitalnych dla pacjentów. Ile płacą za to Amerykanie ? Średnio 350 $ miesięcznie, ale zarabiają średnio w miesiącu ok. 3800$. W Polsce średnia miesięczna pensja to ok.3800 zł i na składkę zdrowotną wydajemy ok. 350 zł. Czyli można powiedzieć, że Polacy i Amerykanie wydają na ochronę zdrowia bardzo zbliżona część swoich zarobków.
  Ile by kosztowały nas zwykłych obywateli takie prywatne ubezpieczenia i co za to byśmy otrzymali ? Pierwsza z brzegu oferta PZU o nazwie „ Opieka Medyczna”:
  „Ubezpieczenie „Opieka Medyczna” to gwarancja skorzystania z porad lekarzy: rodzinnego, internisty, pediatry w maksymalnie 2 dni robocze oraz lekarzy 16 innych specjalizacji (ginekologia, chirurgia, ortopedia, okulistyka, kardiologia, pulmonologia, dermatologia, otolaryngologia, neurologia, urologia, reumatologia, alergologia, gastrologia, diabetologia, nefrologia i endokrynologia) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Dostęp do lekarzy specjalistów jest nielimitowany, bez konieczności posiadania skierowania od lekarza POZ. Dodatkowo w ramach wybranego zakresu, ubezpieczeni mają możliwość wykonania od kilkudziesięciu do ponad 200 podstawowych i specjalistycznych badań diagnostycznych w krótkim terminie. Pracownicy objęci grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym Opieka Medyczna nie muszą tracić czasu w kolejkach, umawiają się telefonicznie na dogodne terminy wizyt, mają poczucie bezpieczeństwa, zagwarantowane kompleksowym zakresem świadczeń medycznych, a w nagłych sytuacjach mogą skorzystać z wizyt domowych.

 • franz58

  Oceniono 2 razy 2

  Mimo to nie podali miejsca jej aktualnego pobytu.... I powinni po pałeczce załadować na plecy za jajcowanie.

 • gazetowy57

  Oceniono 2 razy 2

  Ten działacz Pisu już i tak ma swoje za uszami; www.krosno24.pl/informacje.php3?id=3697

 • cronny

  Oceniono 4 razy 2

  Poszli byli lekarze rodzinni z PZ do ministra, a minister... też lekarz.
  No to na skargę do pani premier, a i ona... lekarz.
  Niby w tym PZ tacy specjaliści, a nie potrafią sami sobie wypisać skierowania do psychiatry?... Szukają porad specjalistycznych u proboszczów i na policji?
  Awantura o kasę w środowisku lekarskim trwa, ich mać...

 • j.an

  Oceniono 5 razy 5

  Czyżby wszyscy lekarze z PZ podpisali klauzulę sumienia i liczą tylko na cud Boski.

 • razb1947

  Oceniono 8 razy -6

  Dla Polaków by było lepiej żeby ta baba zaginęła na zawsze a premierem by został mądry człowiek.

 • Oceniono 1 raz 1

  A ja myślałem, że komendę policji z ulicy Cyryla i Metodego przenieśli kilka lat temu na Jagiellońską.....www.polskatimes.pl/artykul/211676,policja-zegna-komende-przy-ul-cyryla-i-metodego,id,t.html?cookie=1

 • nino.rota

  Oceniono 1 raz 1

  "Policja to nie kabaret. Nie damy się wciągnąć w przepychanki o charakterze politycznym"

  taa, a te coroczne prowokacje na 11.11. to co?

 • dzikimietek

  Oceniono 3 razy 3

  jak widac z wlasnymi mozgami nie macie kontaktu duzo dluzej i jakos dajecie rade....

 • jan.w2

  Oceniono 9 razy -7

  Klepacz idzie na przeczekanie. jak wygra Arłukowicz, to nagle się pojawi i razem z nim będzie rznąć głupa. Jak wygrają konowały, wywali Arłukowicza i tez będzie rżnąć głupa.

 • totyczyja

  Oceniono 10 razy 6

  Mariusz Kocuj z Porozumienia Zielonogórskiego powinien zastać ukarany zgodnie z prawem.
  Nie udało się naciągnąć państwa na lewe interesy, to teraz głupieją ze złości.
  I jak tu się leczyć u takich wariatów?

 • hager52

  Oceniono 6 razy 2

  nigdy w żadnych wyborach nie zagłosuję na lekarza i prawnika. W sejmie pełno jest posłów prawników i lekarzy i te dwie grupy zawodowe mają się znakomicie. Są praktycznie bezkarne, a pazerne bardziej od katabasów katolickich. Kuriozalne jest to, że SB-cka szmata prawniczka dostała od warszawskiego szpitala 5 milionów odszkodowania za utratę seksualności

 • stanislaw50

  Oceniono 3 razy 1

  ALE PAJOL KONOWŁ, TERRORYSTA, ZAPRZANIEC znęca się za "srebrniki" nad chorymi ludźmi.
  demos

 • piotr_ze_wsi

  Oceniono 8 razy -6

  Ewka zaszyła się gdzieś w piwnnoczce swego domu, by sprawdzić, czy rzeczywiście budowała potęgę parti komunistycznej - odgrzebuje teraz stare kartony, by wertować dokumenty.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 4 razy 2

  Może lepszy pożytek zgłosić policji zamknięte przychodnie, co uniemożliwia pobranie dokumentacji, kart leczenia i zapisanie się do poradni podległej NFZ, a nie pod Politykierów Zielonogórskich?
  Będzie to podstawą do nałożenia na PZ stosownej kary przewidzianej w ustawie.

 • basiak63

  Oceniono 7 razy 3

  Czyli PZ to jednak nie są poważni ludzie, tylko banda rozwydrzonych doktorków, którzy nawet nie potrafią się profesjonalnie zachować. Żenujące! I ktoś taki ma odpowiadać za nasze zdrowie. Nie wiadomo czy nie potraktuje nas w ten sam "żartobliwy" sposób.
  Lekarz zachowujący się jak pajac nie jest wiarygodny

 • nina05

  Oceniono 7 razy 3

  Jeżdżą po tej babce jak po burej suce. A co ona winna jak jej nie było. Niech żyje Platforma. Teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

 • junkamm

  Oceniono 7 razy -5

  arukowicz to wyżucie go z patrti. on wam brużdzi i okropnie przez niego spada platformie sondaż poparcia . i wyzucicie natychmiast tą kopaczową . chcecie platformowcy jeszcze byc chociaż w sejmie to pozbecie sie tych osób . dopóki prawo i sprawiedliwosc tak jak obiecało nie wyprowadzi ludzi na ulice przeciwko biedzie nedzy morderstw rządowych z tego popwodu nie bedziemy ich popierac . a to jest szansa dla platformy obywatelskiej by choc troche podniosło sie w sondażach i byli w sejmie na przyszłośc.obiecujemy jak prawo i sprawiedliwosc nie wyprowadzi ludzi na ulice to im zrobimy taką reklame że nigdy nie wygrają żadnych wyborów.

 • nina05

  Oceniono 9 razy -5

  To jest polska platformiana rzeczywistość. Czy takie sytuacje powinny mieć miejsce? Winę ponosi ubezpieczyciel bo przecież nie ubezpieczony. On składkę na ubezpieczenie zdrowotne odprowadził. Ubezpieczycielem społecznym jest ZUS, reprezentujący państwo. Państwem z kolei zarządza rząd, premier i w tym przypadku minister zdrowia jako odpowiedzialny za resort. Czyjś łeb niedowładny powinien się ztoczyć z piedestału.

 • akris58

  Oceniono 10 razy -6

  Jak widać niektórzy nadal uważają, że zadaniem tego gabinetu jest "rządzić". Otóż nie. Odkąd ekipa Platformy Obywatelskiej okupuje budynek przy Wiejskiej i zmienia się stołkami od afery do afery, głównym zadaniem tego rządu jest - "utrzymać się przy korycie".
  Zauważcie zatrważającą powtarzalność. Kiedy pół kraju bulwersowały nagrania "afery taśmowej" to Donald Tusk był nieuchwytny. Dopiero przyparty do muru musiał wydukać z siebie 3 zdania. Co robił wówczas Prezydent dużego kraju? Zamknął się w Belwederze i zasłonił okna.
  Metoda - "przetrwać, może nie oberwę?" nauczyła kolejne szeregi Platformormiarzy, że aby przetrwać - należy zniknąć z pola linczu.
  Identyczne zachowanie można zauważyć u premier Kopacz.
  Jest poważna afera? Premier powinien się tym zająć, odnieść się, rządzić? Premiera NIE MA.
  No chyba, że chcecie zrobić jakieś "korzystne" zdjęcie, wywiad o rodzinie i bzdetach albo okładkę VIVy. Aaa to wtedy jest Premier!

 • plumgazeta

  Oceniono 6 razy 4

  Z terrorystami się nie rozmawia.
  Stare Kiejkuty jeszcze istnieją.

 • kamillwawa

  Oceniono 3 razy 3

  Zastanawiam sie dlaczego media tak wiele czasu poświecają cwaniaczkom z PZ. Odpowiedź nasuwa sie sama, konowały wynajęły pewnie jakąś firmę PRową i ta robi swoje czyli buduje przekaz i szum dookoła. Kto za to płaci...podejrzewam że koncerny farmacełtyczne.

 • monty937

  Oceniono 2 razy 2

  Do Policji powinni zgłosić także zamknięcie swoich przychodni art. 160 KK

 • plumgazeta

  Oceniono 2 razy 2

  Pan Kohuj takie same posmichujki robi sobie z potrzebujących ludzi.

 • laspegas

  Oceniono 2 razy 2

  Idioci, powinni ich solidnie ukarać.

  Panie ! chroń Polskę przed takimi lekarzami - kabareciarzami.

 • liber166

  Oceniono 2 razy 2

  Gdyby na taki pomysł wpadł jakiś Kowalski , to oskarżenie o wprowadzenie w błąd organów ścigania ma jak w banku.

 • ucan2

  Oceniono 5 razy 5

  Widać nie wytrzeźwieli jeszcze od sylwestra. Żartownisie.

 • junge70

  Oceniono 7 razy 7

  Spalowac trzeba bylo idiote, szopke sobie robi z pacjentow premier i policji

 • jerzysm42

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze, że pokazali zdjęcie tego kretyna.
  Każdy rozsądny takiego dochtorka może ominąć szerokim łukiem.
  Taki polski baschobara.

 • greg2408

  Oceniono 3 razy 3

  ja też nie mam kontaktu z Panią Premier i to od czasu jej powołania na to stanowisko - może też powinienem iść na policję? :)

 • only.devil

  Oceniono 4 razy 4

  Bezczelny uj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX