Komentarze (535)
Kurski o Komorowskim: Czy człowiek, który ma taką utratę władz umysłowych, może być prezydentem?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • macborys

  Oceniono 3 razy 3

  cenna diagnoza "fast & furious Jacka" odnosi sie do Prezesa, ale "poufne kontakty" uniemozliwiaja, poki co, publiczne objawienie tej prawdy...

 • seviers

  Oceniono 5 razy 5

  Po co w ogóle M. Olejnik zaprasza tę kurską kupę g.wna do studia? No po co? Przecież wiadomo, że niczego, oprócz smrodu, z tego nie będzie!

 • steq1

  Oceniono 4 razy 4

  W Polsce nie ma odpowiedzialnych ludzi na stanowiskach prokuratorów ani sędziów. W każdym kraju taki ku...ki odpowiedziałby za te słowa. Tak jak JKM odpowie za spoliczkowanie innego człowieka. Tam odważny prokurator się znalazł a tutaj znajdzie się. Kto zamknie mordy tym pisdziorom za te pomówienia?

 • gacek1947

  Oceniono 10 razy 10

  Dlaczego w tym kraju idioci mają prawo głosić swoje opinie o normalnych? Przecież nie posiadają żadnej wiedzy na temat tego stanu umysłu...

 • ziutka333

  Oceniono 7 razy 7

  Jacuś przy prokreacji Twojej osoby szlachetny tatulek musiał być nawalony jak stodoła Kargula. Po trzeźwemu takiego idioty zrobić nie można

 • cixem

  Oceniono 6 razy 6

  Polityka miłości wg PiS.

 • gacek1947

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego w tym kraju idioci mają prawo wyrażać swoje opinie o normalnych? Przecież nie posiadają wiedzy na temat tego stanu umysłu...

 • Marek Prusakowski

  Oceniono 8 razy 8

  Seremet obudź się w końcu. Już byle chłystek szarga dobre imię Głowy naszego Państwa, a ty...P.WS. Panie Ku...ki, by stracić rozum, trzeba go wpierw mieć. Ty nie miałeś nigdy nic do stracenia... Tylko brata żal.

 • exexpat

  Oceniono 4 razy 4

  Nie znalem z lam p. Kurskiego a teraz widze ze jest zlamany.

 • witop

  Oceniono 1 raz 1

  Może mnie ktoś oświeci. Kim w tej chwili jest nijaki kurski. Posłem dawno przestał być. Europosłem przestał być od niedawna. Dla mnie jest zwykłym obywatelem, który niewiele ma do powiedzenia. Dlaczego więc zapraszany jest do telewizji ???!!!

 • marqiz87

  Oceniono 1 raz 1

  Uważam Kurskiego za zakłamaną gnidą, ale w pierwszy zdaniu ma sporo racji.
  W czasie gdy przesłuchiwana jest głowa państwa (chyba ewenement), zmielonych zostaje ponad 2 mln podpisów pod referendum o sprzedaży lasów państwowych, uchwalany jest budżet, media zajmują się tym czy poseł Pawłowicz mlaskała jedząc kanapkę... gdzie my żyjemy?

 • uzdek98

  Oceniono 5 razy -3

  nazarl sie chrabia bul bigosu, POprawil zubrowka i go odcielo od rzeczywistosci ... lewatywa, tylko lewatywa moze pomoc ...

 • kamillwawa

  Oceniono 4 razy 4

  Czy wśród towarzyszy prezesa jest ktoś bardziej publicznie nielubiany niż J. Kurski ?

 • jedrek490

  Oceniono 6 razy -4

  I ma Kurski 100% racji. Nie powinno się być prezydentem, jeśli na noc wkłada się mózg do formaliny, aby go zakonserwować przed dalszą utrata pamięci.

 • wiesiek_cebertowicz

  Oceniono 4 razy 4

  Gazeta i pani Olejnik ( i reszta "dziennikarzy" też) kreują niejakiego Kurskiego na moralna wyrocznię i autorytet medialny. Wstyd. Pewne rzeczy i osoby musimy w zyciu scierpieć, ale po co sie z tym nieszczęsciem publicznie obnosić? Czy do domu by go zaprosili?

 • v_kolumna_v

  Oceniono 3 razy -1

  A odpowiedź jest prosta jak cep. Nie może być prezydentem ktoś, kto jest niekompetentny, zakłamany, śmieszny do b'u'lu i na koniec jak już nic innego wymyślić na swoją obronę nie potrafi rżnie głupa z ciężką amnezją. Można go oczywiście próbować nadymać do rangi nadzwyczajnej i nominować na polityka roku czy jeszcze innego wodza nadzwyczajnego przez te żałosne media rodem wyjęte z czasów Gierka i Urbana. Będzie jeszcze śmieszniej w tym naszym nieszczęśliwym kraju. Tyle.

  Mówię jak jest

 • guru133

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozumiem dlaczego dziennikarze zapraszają do środków masowego przekazu tego chama i politycznego trupa jakim jest Jacek Kurski. Przecież to jest mniej niż zero, polityczna wartość ujemna, która kombinuje jak koń pod górkę jak tylko z powrotem wkraść się w łaski Kaczyńskiego, bo przecież on nie potrafi niczego co pozwoliło by mu w uczciwy sposób utrzymać siebie i swoja rodzinę.

 • aluksz

  Oceniono 3 razy 1

  ależ menda, inteligentna menda, ale mendą pozostanie. wazelina nie pomoże, kaczyński nie przyjmie go do pisu. a inni...???

 • marc_pl

  Oceniono 6 razy 4

  To że takie podłe i nikczemne indywiduum jak Kurski jest europosłem obraża majestat Rzeczpospolitej. Ktoś kto na takie łajno głosował w wyborach niewiele się różni od tego sk...rwiela.

 • tinorossi

  Oceniono 8 razy 6

  Na temat pana Kurskiego trudno sie wypowiadac. Wiadomo, jest to czlowiek bez zadnej klasy.
  Nie do Sejmu, nie do Parlamentu, przyniesie tylko wstyd.

 • l20uty

  Oceniono 7 razy 5

  Jaką on ma wredną gębę !

 • gomelsky66

  Oceniono 6 razy 4

  Kurski stara się bez wazeliny wejść w dupę Polskęzbawa.Kurski to jest dzisiaj pan "no name" i to go bardzo uwiera bo tyle umoczył w kampanię do Europarlamentu.Nikt na Kurskiego już się nie nabierze Bredziński z Breivikiem zrobią wszystko aby nikt im już nigdy nie przeszkodził w byciu błaznem i giermkiem na dworze.Długo walczył o to Bredziński i on nikogo teraz do ucha Polskęzbawa nie dopuści tak łatwo.

 • Tomasz K

  Oceniono 8 razy 6

  Czy człowiek, który się SZMACI i CZOŁGA aby ponownie liznąć łaski KARŁA, który najpierw pluje na KARŁA, a teraz zastępuje Hofmana ( włazi KARŁOWI do D..Y bez wazeliny) ma czelność mianować się posłem RP?? W sumie tak, CIEMNI zwolennicy PiS-u i tak wszystko kupią, wszak jak naplujesz świni w oczy to powie że deszcz pada.

 • gazetowy57

  Oceniono 3 razy 1

  dzieki telewizjom, portalom takie indywidua, typu Kurski, Hoffmann, Kowal, Pawłowicz, są w publicznej świadomości. Nic nigdy nie zrobili dla spoleczeństwa, dla Polski a niewiadomo dlaczego co chwilę się o nich mówi !

 • wol777

  Oceniono 6 razy 6

  Kurski to wyjątkowa menda ,która powie wszystko by zająć miejsce przy Kaczynskim. Jego kariera wisi na włosku i tylko od prezesa zależy czy będzie posłem czy tez bedzie nosił za nim teczkę .Dziwne że jest zapraszany do programów. Swoją drogą p.Olejnik nie błysnęła wczoraj .Zawsze taka elokwentna dała sie zepchnąć Kurskiemu do defenzywy.Była wyrażnie nieprzygotowana do programu .Wiadomo powszechnie że strategia PiSu polega na zagadaniu swojego rozmówcy , nie odpowiadanie na niewygodne pytania i narzucanie swojej narracji. Olejnik dałas plamę.WSTYD.

 • almagus

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe czy przyjmie pieniądze od oligarchii rosyjskiej na wsparcie swojej kampanii, ale taki typ tak ma...

  Wywiad do parteru!

  PiSLuDzików rzecznikiem, a Tośku przeciwnikiem!

  Jestem agentem. Chodzę z testamentem,
  od kiedy barany,
  wprowadzili zmiany.
  Wśród mediów hałasu,
  odtajnili do czasu.
  Utajnili aneksem,
  zostałem psem reksem.
  W kanciapie parteru
  pilnuję Belwederu.
  Mataczę w BeBeeNie.
  Haczyński daje zlecenie.
  Archiwizuję haki.
  Rzepie puszczam poszlaki.
  Kasuję powiązania.
  Moherów przekonania.

  Moim wodzem Mlaskot.
  Sikam pod Tośka płot.
  Reksiu przy majestacie,
  Rambo podrze gacie.
  Hej wysoko Tośku skacze,
  podrze gacie, podżegacze.
  Są wysoko na szpagacie,
  podżegacze, podrze gacie.
  Na Tośku jestem zawzięty,
  Jak każą dwa przybzdęty!

  Za to w Afganistanie znowu coś się stanie!
  almagus 15.11.07, 17:39
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10845541,B__Klich__Macierewicz_powinien_odpowiedziec_za_raport_.html
  B. Klich: Macierewicz powinien odpowiedzieć za raport. Pół miliona nie chodzi piechotą
  wg
  20.12.2011 , aktualizacja: 20.12.2011 10:31

  "trzeba usunąć ten reżimowy rząd"
  Ale zgoda, zgoda, z góuwnem płynie woda.
  Więcej takich zgód, będzie większy smród!

 • mare-kdud

  Oceniono 6 razy 6

  Na premiera szykuje się gość, któremu mylą się słowa hymnu narodowego. zasrany lewus niby-patriota.

 • jozekzczikago

  Oceniono 6 razy 6

  a co taka gnida i złamas jak ten fiut w ogóle robi w parlamencie europejskim?!!!!! powinien co najwyżej tam kible sprzątać!!!!! te qrwy pisdzielskie doprowadzają mnie do szału!!!!

 • mare-kdud

  Oceniono 8 razy 8

  Jeżeli prezydentem był koleś, który prawdopodobnie spowodował katastrofę lotnicza, to P. Komorowski jest o niebo lepszy.

 • mare-kdud

  Oceniono 6 razy 6

  Kurski wraca do swojej formy. Pisowskie ścierwo wchodzi kaczorowi w d... aż miło patrzeć.

 • tadjan

  Oceniono 3 razy 3

  upadające jest to dziennikarstwo pani Olejnik, wolę posłuchać np. redaktor Pochanke, która jeśli już się jej trafi jakiś idiota, to kasuje go bezlitośnie. Olejnik zaś, idiotami się delektuje......

 • stupid_writer

  Oceniono 4 razy 4

  Zdejmijcie tego CHAMA z witryny, ida swieta!

 • cleryka

  Oceniono 4 razy 4

  Co zrobił Kurski p.red.Olejnik,że musi zapraszać regularnie do studia? Może wisi jakiś dług wdzięczności,czy coś innego?

 • w.s3

  Oceniono 4 razy 4

  Olejnik chyba za coś mści się na Kurskim zapraszając go do programu i dając możliwość robienia z siebie pajaca.

 • grastep02

  Oceniono 4 razy 4

  Jak taka miernota chamowata może byc w ogóle posłem? Dlaczego p. Olejnik to moralne,skompromitowane zero,zaprasza do TV? Ciemny lud gardzi takim OKAZEM JAKIM JEST KURSKI.

 • gruzek

  Oceniono 3 razy 3

  Ten śmieć nie powinien być nigdzie zapraszany.

 • walus47

  Oceniono 1 raz 1

  A ty gnido lekcewazacy prawo mozesz byc poslem?

 • ryllaa

  Oceniono 6 razy 6

  Co ta kreatura jeszcze zrobi lub powie, aby tylko qrdupel spojrzał na niego łaskawszym okiem?

 • easa-phone

  Oceniono 3 razy -3

  Dlaczego tak brzydko piszecie o Jacku Kurskim? Przecież to brat Jarosława Kurskiego, prawej ręki Adama Michnika. To tak jakby atakować samego redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Nie ładnie, a gdzie wasza tolerancja, wyrozumiałość dla odmienności, poszanowanie cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów i postępowania choćby były całkowicie odmienne od własnych, albo zupełnie z nimi sprzeczne, szacunek dla wolności innych ludzi, ich myśli i opinii oraz sposobu życia. No gdzie?

 • maxtrolynsky

  Oceniono 4 razy 4

  Dlatego prawica, z takim mordami jak Kurski, Kaczyński, Macierewicz, Pawłowicz i inni. Nigdy! Powtarzam, NIGDY nie wygra wyborów. Zawsze będą fałszowane, decyzją wyborców.
  Ten jad który wycieka z ich fałszywych pysków, jest tak toksyczny że, nawet wyborcy PiS-u odwracają się od tej dziadowskiej partii.

 • klip-klap

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wiem, nie pamietam. To szczere odpowiedzi otwartego prezydenta, ktory nie kreci i nic nie chce ukryc. Hehehe.

 • x4-6

  Oceniono 1 raz 1

  " Czy człowiek tak podły i zakłamany jak Kurski, może być posłem ? ". Może, jak znajdzie się na liscie Kaczora na miejscu "biorącym". W innym przypadku to niemożliwe.

 • tomek.pt

  Oceniono 4 razy 4

  za późno,żeby temu pisowskiemu kundelkowi zakładać kaganiec,tu potrzebny jest weteriniarz i humanitarny zastrzyk

 • walekpapla

  Oceniono 1 raz 1

  Temu cepowi (przepraszam rolników za ew obrażenie tym porównaniem pożytecznego narzędzia) całkowicie pozajączkowało się we łbie. Cebulę sprzedaje się w sklepie lub na straganie. Ten palant całkowicie zsynchronizował się z mr Alzheimerem.

 • v_kolumna_v

  Oceniono 7 razy -7

  No ale jak tu wymagać aby było lepiej z tymi ośrodkami władzy skoro mamy takie zdemoralizowane i cóż tu ukrywać tępe i bierne w dużej części obywatelstwo jak to, które tutaj popisuje się swoją tępotą i prostactwem.

  Mówię jak jest.

 • wigorek42

  Oceniono 5 razy 3

  Pan Jacek Kurski nie pamięta wypowiedzianych słów przed jedną z kampanii wyborczych wygranych przez PiS "ciemny naród to kupi"- Czy człowiek, który ma taką utratę władz umysłowych, może być znaczącym członkiem Prawa i Sprawiedliwości ? Czy może być nim człowiek, którego władze umysłowe nie upoważniają go do prowadzenia roweru? Ktoś, kto ma takie zaniki pamięci, nie powinien prowadzić roweru ani kiosku z cebulą

 • v_kolumna_v

  Oceniono 7 razy -5

  W jeszcze gorszym stanie wydają się być polskie media zakłamane daleko poza granice absurdu i śmieszności. PRL z jego rzecznikiem wydaje się być w tym względzie przynajmniej w porównaniu ze współczesnymi mediami krynicą i źródłem prawdy.

  Mówię jak jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX