Komentarze (265)
Giertych nową gwiazdą FB? Teraz pisze "list" do naczelnego "Faktu": "Kłamaliście, Redaktorze Feluś". Wydawca gazety odpowiada
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • block-buster

  Oceniono 5 razy 3

  The Fuck to najgorsza gadzinowka na rynku.WYLACZNIE klamstwa,wykradzione zdjecia/przez paparazzi/,szukanie dziury w calym plus krew i zbrodnia.Oraz oblewanie pomyjami politykow jednej opcji...

 • tytanowa_mrowka

  Oceniono 8 razy 0

  Jakoś taki wstręt odczuwam to tego oślizgłego kotlesia...

 • rekontra333

  0

  Nie moje, zabolalo. Mialo zabolec frajerzy postkomuny.

 • mikejar

  Oceniono 10 razy 2

  Ostatnio Giertych lansuje sie gdzie tylko mozna. Ostatnio byl nawet u Lisa . Byl tak podniecony ze wiekszosc myslala , ze jest albo po trawce, albo czyms mocniejszym.
  czsto wystepuje tez w radiu z roznymi komentarzami. Mysle ze chetnie by wrocil do WIELKIEJ polityki tylko nikt OSZOLOMA nie chce. Oczywiscie straszy wszystkich prawem , ale sam mial wiele wpadek kiedy rzadzil . Brak obiektywizmu.

 • prawyczerwcowy

  Oceniono 7 razy 1

  Giertych idzie drogą Palikota: wczoraj ultraprawicowiec, dzisiaj centrum, a jutro pochody pierwszomajowe! Panie Giertych co Pan zrobi jeszcze aby zaistnieć i wrócić do polityki? Cynizm, zakłamanie i obłuda! Pan kłamie nawet jak Pan śpi. Przykro mi, że taka osoba jest moim kolegą choć z innego samorządu.

 • Pawel Brzana

  Oceniono 6 razy -2

  Giertych zawsze będzie głąbem i arogancikiem bez klasy, taki był propolskonarodowy a teraz już mu się to nie opłaca, zmienił optykę. Wszyscy siebie wraci od prawa do lewa widze wszędzie same wieprze obleśnie głupie

 • jakub53

  Oceniono 2 razy 0

  O tempora o mores - znow Jarkow z PiSuaru czy jego gadzinowki przylapali na klamstwie:)

 • simonh

  Oceniono 21 razy 15

  Nie ma większej szmaty niż tzw. "Fakt" i takie jego orły jak ta kanalia warzecha

 • shearer666

  Oceniono 6 razy -2

  Moja kasztanka ładniejsza.

 • tomtg123

  Oceniono 25 razy 21

  >> Marucha dodała także: "Sprawa Michała Tuska nie skończyła się przegraną. Została >>zawarta UGODA. To zasadnicza różnica."

  ;))))
  Pani rzecznik FAKTu zapomniała dodać, ze ugoda polegała na tym że Fakt uznał roszczenia Michała Tuska : gazeta FAKT przyznała się do umieszczenia kłamliwych informacji, opublikowała przeprosiny w wydaniu papierowym i w internecie oraz pokryła koszty procesowe (więc de facto opłaciła honorarium mecenasa Giertycha ;) ).
  Taka to była ugoda.
  Sąd nie musiał wydawać wyroku, bo FAKT skapitulował przed wyrokiem.
  www.tvn24.pl/pomorze,42/fakt-ma-przeprosic-michala-tuska,372850.html

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy 3

  Po co on to robi?
  Żeby obwieścić całemu światu swoją victorię?
  To wygląda dziwnie.

 • jabystry

  Oceniono 8 razy 0

  "wznosząca się gwiazda" - takie głupoty wypisuje kolejny pismak. Pijany czy niepoczytalny?

 • porannakawa01

  Oceniono 6 razy 4

  Marucha dodała także: "Sprawa Michała Tuska nie skończyła się przegraną. Została zawarta UGODA. To zasadnicza różnica."

  To Tusk płacił czy Feluś płacił?
  Ugoda aby nie zarżnąć pismiodełka do konca?

 • heliheli

  Oceniono 18 razy -2

  GW promuje Końskiego Łba non stop. Na szczescie w kazdym wywiadzie Koński Łeb sie tylko pogrąża . Gościu niby wykształcony a mówi '' takom naszom Ojczyznom'' ...ha ha ha Matoł , Koński łeb a na dodatek naziol wszechpolak .... Postać w zasadzie tragiczna .

 • antua43

  Oceniono 8 razy 2

  fałszywy głupek.

 • rekontra333

  Oceniono 20 razy -10

  Dekalog Fryca zwany dziesiecioma przykazaniami, ktore obowiazuja forumowicza, wyborce z PO komentujacego na tym forum.
  I . (Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną). Jeżeli bedziesz mial wybór miedzy nedzą sopocką, a żyrandolową lewatywą, wybierz kanał TVN, tam wyjasnia Ci co myslec i kogo popierac.
  II. (Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie). Nigdy w kryzysowej sytuacj nie odwoluj sie do zawolania o jejku... SB, WSI, na rany sowieckie Donald, Bronek ratuj!
  III. (Pamietaj abys dzien swiety swiecil). Nie zapomnij o 1 maja, 8 maja, 4 czerwca, aha nie zapomnij o 17 wrzesnia i 13 grudnia.
  IV. (Czcij ojca swego i matkę swoją). No wlasnie, jesli mamusia lub tatus, ma stalinowski brud za uchem to godnie przewijasz pampers, wraz z emerytura resortową.
  V. (Nie zabijaj). My corki i synowie Gwardii Ludowej mamy to w d.. Wyciagamy nagana.
  VI. (Nie cudzoloz). To sprawka podlego Plotka.
  VII. (Nie kradnij). No tu mozemy poszalec. Miro, Zdzicho, Zbycho, Pendolino, zegarki. Ech żizn wcale nie parchataja, a raczej wspaniałaja.
  VIII. (Nie mow falszywego swiadectwa przeciw blizniemu swemu). Tu sprawe kto jest aktualnie bliznim na bieżaco wyjasni ci TVN i GW. Przykladem jest Konio Giertych. Kiedys go miales nienawidzic, dzis przy konsumowaniu Wyborowej musisz sie tlumaczyc, dlaczego jest twoim idolem.
  IX. (Nie POżądaj żony bliźniego swego). Temat rzeka, aby Plotek nie miał POżywki, omijamy temat łukiem Kurskim.
  X. (Ani żadnej rzeczy, która jego jest). Tu wyborcy PO musicie juz improwizowac, tu wam zaden dekalog i czasoprzestrzenne czasomierze nie POmogą

 • brzmski

  Oceniono 10 razy 2

  dość gier tych!

 • yautvingian.minority

  Oceniono 7 razy 1

  Nie jestem jurystą, ale o artykule 194 nie powinienem zapomnieć. Na szczęście tyle było komentarzy pod tym artykułem, kiedy zacząłem pisać.

  Ech, panie Giertych, demokracja ograniczona prawami człowieka to jedyny możliwy system w dużych społeczeństwach. A to oznacza, że nie można wygrać wyborów pod hasłami nawołującymi do łamania praw człowieka. Dlatego trzeba kłamać tak, jak pan, jak cała wasza sitwa, która prawo i demokrację ma gdzieś, tworzy państwo w państwie, czy lepiej: wioskę, takie miazmaty i groteskowe twory, oficjalnie występując jako obywatele respektujący reguły.

  Nikt już się nie da na to nabrać, niezależnie od tego, czy będziecie znęcać się nad takimi ludźmi, jak ja, czy nareszcie się odwalicie.

 • john2010

  Oceniono 11 razy -3

  "Koniu" wali w dekiel...

 • wujaszek_joe

  Oceniono 9 razy -5

  Romciu, brunatno przystawko prezesa. Twoje wczesniejsze dokonania nie zostaną zapomniane. Choćbyś był nie wiem jak błyskotliwym prawnikiem.

 • yautvingian.minority

  Oceniono 8 razy -4

  Boję się tego faceta i traktuję te rewelacje ksobnie. Nie od dziś wiadomo, że znajomi Giertycha to kryminaliści, a wypowiedź o egzekucji i windykatorach traktuję jako zastraszanie, personalnie wobec mnie i innych krytyków. Obawiam się rozmaitych problemów, z przemocą włącznie. Odbieram to jako szantaż, mam z tymi ludźmi (w tym z członkami mojej rodziny) problemy od ponad trzydziestu lat, a od pięciu użeram się z nimi albo ujawniam ich gierki w Internecie, robiąc z siebie jeszcze większego wariata, niż jestem, a uczynili mnie nim właśnie ci ludzie nękaniem.

  Nie zamierzam leżeć krzyżem nie wiadomo gdzie, ani pod pomnikiem Dmowskiego, ani w innym miejscu. Wygram przed każdym sądem, jeśli powiem, że za wspieranie ruchów neofaszystowskich powinno się iść do więzienia, nie mówiąc o innych artykułach Kodeksu Karnego, 18, 24, 151, 156, 190, 190a, 207, i innych.

  O cokolwiek by mnie nie oskarżono, broniłbym się artykułami 25-30.

  Panie Giertych, niech pan nie straszy ludzi, lepiej przeprosić.

 • djemen

  Oceniono 10 razy 4

  Mało jest ludzi w Polsce którzy mieli by takie jaja. Większość zachowuje się jak bojące jaja które boją sie haków.
  .
  Nie wierze że to mówię bo w polityce Giertych przechodził na 'ciemną stronę mocy'. Ale uważam że takich którzy mówią basta bezkarności musi być więcej. Czekam na starcie z prezesem JK.

 • zbig501

  Oceniono 10 razy 6

  kundle z faktu postanowiły poujadać!!!!!!!!

 • zbig501

  Oceniono 5 razy 3

  szmztławce piszcie co chcecie nadeszły dla was czarne dni, kalumnie , które tu wypisujecie mogą wam tylko zwiększyć kłopoty smoleńskie błazny zwane przez przypadek dziennikarzami

 • mirekk55

  Oceniono 11 razy -5

  Widziałeś kiedy konia na rowerze - bo ja tak przed kancelarią Giertycha...

 • jkredman

  Oceniono 11 razy -3

  no to Michnik powinien wymienić Rogowskiego na Giertycha

 • notremak

  Oceniono 9 razy 5

  Nie lubię Konia, ale tu go popieram! Takich Felusiów trzeba tępić dzień w dzień!

 • adawlo221

  Oceniono 9 razy 3

  coraz bardziej Pana poważam i szanuję Panie mecenasie. Nareszcie jest ktoś ,kto potrafi utrzeć nosa tym pomyleńcom z Faktu

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 18 razy -4

  Jakby był interes to i hitlera by dziś Czerska lansowała na bohatera :)

 • cholonek

  Oceniono 8 razy 2

  jestem wesoły romek mam na przedmiesciu domek

 • jego_eminencja

  Oceniono 10 razy -2

  Giertych to psychpatyczny i sadystyczny narcyz, bufon i mitoman, i erotoman...
  nazywacje go adwokatem, bo jego twarz nie ma nic z mecenasem wspólnego, Giertych przypomina kata albo rzeznika, mecenas to zbyt dobre okreslenie na tego chorego gbura

 • Aleksander Baszak

  Oceniono 4 razy -2

  A jak tam Panie Mecenasie walka o mundurki w szkołach ? Co z Panem? Wróć Pan do swoich właściwych zajęć, z którymi było Panu bardzo do twarzy.

 • christhin

  Oceniono 7 razy 3

  Brawo, panie mecenasie,brawo,brawo,wiem jak samowolnie wg zupełnie nieznanych kryteriów niszczą ludzi,byleby zarobić na wierszówce, utrzymać się dłużej jako nius czyli dla pieniędzy bawimy się godnoscią ludzką,mnie tez zrobiono żartobliwy dziennikarski wpis na youtube i nie ma mądrego, który by się przyznał i usunął,kaprysy ludzi z tzw dziennikarskim dyplomem, a badania psychiatryczne dziennikarzy,przydałyby się !

 • armagedon888

  Oceniono 9 razy 5

  niech Giertych dobierze sie do tych cwaniaczkow pismakow i pis-matolkow....co bezkarnie szkalują innych

 • sqlwysyn

  Oceniono 13 razy -1

  To, że Giertych był fatalnym ministrem nie wyklucza, że jest znakomitym prawnikiem.

 • kwak4

  Oceniono 5 razy -1

  Ciekawe czy Wesoly Roman zauwazyl pewien fakt... taki ze w Fakcie w tym roku zmienil sie redaktor naczelny?! Chyba tego nie odnotowal - inaczej nie pisalby do Roberta Felusia, tylko do Grzegorza Jankowskiego. Bo dwa lata temu to GJ rzadzil Faktem. A teraz RF bedzie przepraszal...

 • rutgerhauer

  Oceniono 3 razy 1

  nie ma jak zrobic sobie reklame. ale o 2 godzinach religii w szkolach to juz wszyscy zapomnieli

 • Koza Znosa

  Oceniono 10 razy 4

  własnie wyszedł nowy:
  List do Krystyny Pawłowicz.

  Maciej Rataj, Stefan Starzyński, Mieczysław Niedziałkowski, Stanisław Dubois, Roman Rybarski, Aaron Lewin, Halina Jaroszewiczowa to tylko parę nazwisk z prawie 300 polskich parlamentarzystów, którzy zasiadali w Sejmie II RP i zginęli w trakcie wojny.
  Miejsce sali obrad Sejmu RP tworzy serce tego wszystkiego co łączy nas jako Państwo. W tej sali przebywali wszyscy, którzy cokolwiek znaczyli w polityce polskiej ostatnich 100-lat. Przemawiał w niej święty Jan Paweł II. W sali tej wisi Godło Narodowe i Krzyż.
  Wyrażę pogląd wielu ludzi, że to co zrobiła Pani Poseł stanowi w pewien sposób profanację naszej państwowości. Obrzydzacie nam demokrację na różne sposoby. Wymyślacie fałszywe zamachy, fałszywe układy i fałszywe fałszerstwa wyborcze. Ten sposób obrzydzania demokracji, który pokazała Pani ostatnio jest jednak nowy, gdyż łączy waszą pogardę dla wspólnego Państwa ze szczególnym rodzajem najdelikatniej mówiąc niemiłych wrażeń estetycznych. Wzywam Panią do tego, aby przestała Pani obżerać się na sali obrad. Ma Pani do tego trzy sejmowe restauracje i setki w Warszawie.

  Z wyrazami,
  Roman Giertych

 • zero2014

  Oceniono 12 razy 0

  Brawo Roman, załatwić szmatławce, niech nie robią polskim katolikom wody z mózgu... a Felusie i inne gady do pierdla!!!

 • kmtfrm

  Oceniono 7 razy 3

  Giertych? To ten od mundurowania dzieci w szkołach. Na szczęście mu się nie udało. Ulubiony gość Moniki Olejnik, podobnie jak Niesiołowski, ale mniej rozrywkowy.

 • nino.rota

  Oceniono 10 razy 4

  to przede wszystkim nowa "GWiazda" gazety i lemingów, dla których był "be" gdy jako prawicowy min. edukacji ustanawiał amnestię maturalną, obniżał poziom tego egzaminu, wprowadzał mundurki i ciął listę lektur. Wtedy był gwiazdą kabaretów.
  Teraz gdy dawni sojusznicy już nie rządzą i gdy przerzucił się by nadal być blisko władzy i został adwokatem Platfusów, lemingi pieją z zachwytu.
  żal

 • 20portal

  Oceniono 7 razy 1

  Błazenada. W "Wyborczej", w TVN bez przerwy Giertych. Czy juz nikt nie pamieta, że byl jednym z władców IV RP? Później wkurzył sie na Kaczyńskiego i teraz go nienawidzi.
  Jak widze Giertycha to przełaczam program.
  Próba wybielenia?

 • rekontra333

  Oceniono 8 razy 2

  Giertych ma to typowo konski leb do interesow. Na razie nic nie wiadomo czy ma jajca w poprzek i czy nie zajada sie czosnkiem, ale warto by ktos to sprawdzil.

 • sasza60004

  Oceniono 11 razy 3

  Szmaciarz ... ciekawe czy tak jak tatuś nadal nie wierzy w teorię ewolucji, sam z ryja wygląda jak brakujące ogniwo w teorii Darwina

 • cacadux

  Oceniono 7 razy -1

  Brawo Giertych, nareszcie ktoś dobrał się do doopy tym tepym brukowcom, którym się wydaje że im wszystko wolno, a prawo ich nei dotyczy. Jeszcze raz brawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX