Komentarze (43)
Niektórym posłom brakuje kultury? Ekspert: Przed wojną były kary finansowe. Może wróćmy do tego?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 21 razy 19

  posłanką Pawłowicz nie powinna się zajmować komisja etyki tylko komisja rolnictwa i hodowli trzody chlewnej - bo akurat takie standardy ta pani reprezentuje! najgorsze jest to że dzięki "partyjniackiej" konstrukcji ordynacji wyborczej do sejmu, pewnie zobaczymy tą przekupę znów w sejmie kolejnej kadencji

 • kalebas

  Oceniono 24 razy 20

  "Debata w polskim Sejmie znów zaskoczyła swoim poziomem"

  Zaskoczyła ? Kogo ?

 • dziadekjam

  Oceniono 13 razy 11

  zapisy regulaminu sejmu z 1935 roku. Rozdział o przepisach porządkowych i dyscyplinarnych. "Kary dyscyplinarne są następujące: przywołanie do porządku, przywołanie do porządku z zapisaniem do protokołu, wykluczenie z posiedzenia. Poseł przywołany do porządku przez marszałka z zapisaniem do protokołu traci 5 procent diet miesięcznych, poseł wykluczony z posiedzenia przez marszałka traci 50 procent diet miesięcznych, a wykluczony przez sejm traci diety miesięczne całe".
  =======================================================
  Takie kary nie przejdą, bo posłowie decydują o zapisach regulaminowych, a oni nie lubią się "szykanować".

 • litrahalf

  Oceniono 19 razy 15

  Ekspercie protestuję! I BBONIĘ PiS-u!! Oni i jedynie oni godni są praw specjalnych z powodu ich moralnej wyższości. Mogą w Sejmie żreć, pierdzieć, wymiotować i defekować (być może nawet kopulować), a wszystko to dla najwyższego dobra jakim jest IV RP. A poza tym tam gdzie oni tam jest Polska!!!

 • zumzum0

  Oceniono 11 razy 9

  Mniam mniam mniam mniam . Ja Krychna mniam mniam mniam mlask mlask.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX