Palikot: Pawłowicz ostentacyjnie jadła w Sejmie i krzyczała "ty chamie", "stul pysk". Oberża!

- Krystyna Pawłowicz jadła ostentacyjnie na sali plenarnej, wymachiwała widelcem i rzucała wiązanki pod adresem posłów. Do posła Dariusza Jońskiego "ty chamie", do Andrzeja Rozenka "stul pysk!", do Radosława Sikorskiego "zamknij ryj!". Ja takiego zachowania jeszcze nie widziałem w tym Sejmie. To nie była kwestia polityki, tylko niebywałego chamstwa - mówił dziś Janusz Palikot w Radiu ZET.
Palikot w audycji "Gość Radia Zet" mówił o wczorajszym zamieszaniu w Sejmie wokół Krystyny Pawłowicz. Posłanka podczas głosowań jadła na sali plenarnej.

Szef Twojego Ruchu tłumaczył, że to on poprosił Andrzeja Rozenka, aby zwrócił uwagę na zachowanie posłanki Prawa i Sprawiedliwości. - Trzeba z tym walczyć. Moim zdaniem marszałek Sikorski mógł wczoraj przywołać posłankę Pawłowicz do porządku i ją wyprowadzić z sali. Szkoda, że z tego instrumentu nie skorzystał, bo to zachęci następnych - mówił lider Twojego Ruchu.

Ryfiński? "Beznadziejna uwaga"

Palikot stwierdził, że "absolutnie beznadziejna" był uwaga byłego posła TR, Armanda Ryfińskiego, który krzyknął do Jarosława Kaczyńskiego "spadaj, kurduplu". - To powodowało, że poza jedną panią Pawłowicz dał się ktoś jeszcze sprowokować - mówił.

Lider Twojego Ruchu wyśmiał również zarzuty Kaczyńskiego wobec Sikorskiego, że marszałek "nie zwalcza grubiaństwa" w Sejmie. - To jest cały PiS. Kłamać, oszukiwać, narzucać własną interpretację, ileś razy to powtarzać, a część społeczeństwa to zaakceptuje - mówił. - Możemy się różnić, kłócić spierać. Ale jest granica zamieniania sali sejmowej w oberżę, a nikt z PiS nie reagował - dodał.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


"Wszyscy w sali weselnej płakali". Mąż naprawdę zaskoczył swoją żonę>>Więcej o:
Komentarze (668)
Palikot: Pawłowicz ostentacyjnie jadła w Sejmie i krzyczała "ty chamie", "stul pysk". Oberża!
Zaloguj się
 • junkamm

  Oceniono 3 razy -3

  jadla bo musiała i nic ci do tego bufonie z wielkim łbie palikucie . zajmij sie marny polityku od pilnowania swoich brudnych gaci . polityku z wielkiej przepasci.

 • cookies9

  Oceniono 3 razy 3

  Czy Pawłowicz nie powinna zostać przebadana przez psychiatrę? Przecież normalny człowiek tak się nie zachowuje - dowodem jest zachowanie w sejmie,jej jedzenie,wznoszone okrzyki. Chora Kobieta.

 • sztucznamgla

  Oceniono 2 razy 2

  mindowe

  butelka to jest nierozerwalnie zwiazana z niejakim 'flaszka' biskupem katolickim

 • sztucznamgla

  Oceniono 2 razy 2

  katolickim lub narodowcowym prymitywom jak bezporten należałoby się nieco wiedzy o co chodziło z wibratorem

  no ale przeciez wychowani na lekcjach religii zamiast matematyki czy chemii, nie jestescie w stanie pojąc prostych przekazów, bo wszzystko sprowadza sie u was do jednego

  j e b a n i a

 • kpinkara

  Oceniono 2 razy 2

  Starzy ludzie mawiali, że jak ktoś się w chlewie urodzi to do końca życia będzie utytłany w łajnie. W przypadku baby, której udało się pokończyć szkoły to łajno wciąż wyłazi. Odnoszę wrażenie, że kindersztuby uczyły ją hodowane przez nią świnie, bo wciąż wyznaje zasadę, że w życiu najważniejsza jest umiejętność bardzo głośnego kwiczenia, zamiłowanie do taplania się w błocie i umiejętność zachowywania się zgodna z prawami rządzącymi w chlewie i nigdzie więcej.

 • romek4805

  Oceniono 4 razy 2

  KTO TEMU babsztylowi dał tytuł profesora i jak naukowcy nie wstydzą się jej zachowania tylko czekać jak z sali sejmowej zrobi sobie ubikację i na środku sali postawi kloca po tej babie można się tego spodziewać.A co na to prezesunio bo to praw3ie jego dziewczyna ostatnio widziałem ich trzymających za roczkę u pewnego ojczulka w Toruniu i czy też na tej imprezie po oficjalnej imprezie trż tak uroczo mówiła do prezeswa.

 • Piotr Dzierzawski

  Oceniono 2 razy 2

  „Poziom umysłowy narodu poznaje się po tym, czy umie on zmusić swoich głupców do milczenia, czy też pozwala im wychodzić na mównicę i przemawiać w swoim imieniu.” – Jerzy Drobnik (1894-1974), publicysta, poeta

 • yamata

  Oceniono 2 razy 2

  I taka może sobie w CV wpisać:
  Krystyna Pawłowicz (ur. 14 kwietnia 1952 w Wojcieszowie) – polska prawniczka, zajmująca się prawem gospodarczym publicznym, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych, w latach 2007–2011 sędzia Trybunału Stanu, posłanka na Sejm VII kadencji.

  Zaiste współczuję studentom. I w ogóle wszystkim, których obdarzyła swoją kulturą i obyciem.
  Ale walić to...

  Interesuje mnie tylko CO ONA JADŁA? Może ją struli? Może Putin polonu podrzucił, albo jak swego czasu Gabriel Janowski, który twierdził, że jego zachowanie było to spowodowane narkotykami, które ktoś mu podstępnie zaaplikował? I dlatego zachował się "ekscentrycznie"?

  Może to Palikot? W końcu on coś tam miał wspólnego z marychą, pewnie to on podrzucił, chciał bestia skompromitować biedaczynę! Już my takich Palikotów znamy! Dawaj Macierewicz! Powołuj następną komisję! Huzia na Juzia! A raczej Janusza... ;)

 • sztucznamgla

  Oceniono 4 razy 2

  marco nie bądź taki cwany pisowiec

  je za swoje na takiej samej zasadzie jak sikorski

  a ma problemy z rozliczeniem kilometrówki na takiej samej zasadzie jak hofman

  możecie za przykładem putina powtarzać propagandowe hasła, ale to nie zmienia faktów

  pawłowicz to wyjatkowy okaz pisowskiego chamstwa i buractwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX