Tym o Warzesze: Ten, ten... Bo ja wiem. On uważa się za katolika, za kogo ja go uważam?

Łukasz Warzecha powiedział, co myśli o Ewie Kopacz. Stanisław Tym zastanawia się, jak go nazwać.
- Ma rację prezydent Komorowski, mówiąc, że niektórym politykom puściły hamulce - pisze w swoim felietonie Stanisław Tym, satyryk i publicysta. - Weźmy takiego... Bo ja wiem? On się uważa za katolika, a za kogo ja go uważam, pisać nie będę. " Słabo myślący babsztyl, który przypadkiem rządzi moim krajem" - tak o premier Kopacz powiedział Łukasz Warzecha, któremu się wydaje, że jest czwartą władzą.

Warzesze nie spodobała się premier mówiąca, że Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści, tylko spokoju, którego prezes nie gwarantuje.

Warzecha jeszcze tego samego dnia za swoje słowa przeprosił - również na Twitterze. Ale efekt pozostał.

Dodatkowo Tym martwi się, że święta w tym roku zostaną odwołane przez polityków, którzy będą teraz obliczać "kilometrówki".

Więcej o:
Komentarze (41)
Tym o Warzesze: Ten, ten... Bo ja wiem. On uważa się za katolika, za kogo ja go uważam?
Zaloguj się
 • plautilla

  Oceniono 5 razy -1

  Tym , pamiętaj , że nie jesteś Bareją, tylko odtwórcą cudzych tekstów i ról. Tu na tych portalach też scenariusz ci napisano, z którym się utożsamiasz bezmyślnie.. Za ile ?

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 1 raz 1

  Ja tylko wiem jedno:
  Kto kogo przezywa,
  To również i siebie
  Tak samo nazywa.

 • politol59

  Oceniono 4 razy 2

  Pan Tym ma całkowicie rację.

 • michnikmenda

  Oceniono 17 razy -15

  Panie Stanisławie , czy nie zauważył Pan , że brudna ściera , którą sklepowa , w Pana filmie , zmywała podłogę , podając kurczaki , wypełzła z filmu i została premierem za ryżego skunksa ?

 • michnikmenda

  Oceniono 11 razy -5

  A już , przez moment , myślałem , że jakiś polski dziennikarz ma trochę rozsądku i odwagi by komentować zachowanie naszego"jelita (grubego) politycznego . Niestety łukaszek tak przestraszył się swojej odwagi , że teraz bez autoryzacji nie poda nawet nazwiska ewci z radomia.

 • zenonstankiewicz

  Oceniono 20 razy 18

  Warzecha człowieku opamiętaj się, myślisz że jak przeprosiłeś za swoją chamską wypowiedź przestałeś być chamem.To jest inteligencja nabyta to jest chamska inteligencja nabyta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX