Warzecha o Kopacz: "Słabo myślący babsztyl, który przypadkiem rządzi moim krajem". Gozdyra: "Chamstwo"

"Słabo myślący babsztyl, który przypadkiem rządzi moim krajem, ośmiela się mówić o czymkolwiek w moim imieniu" - napisał prawicowy dziennikarz Łukasz Warzecha, komentując wystąpienie Ewy Kopacz na konwencji samorządowej PO. "Francja elegancja. Choć w moich kręgach zwykłe chamstwo" - oceniła wpis dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra.
Wpis Warzechy to reakcja na ostre przemówienie Kopacz. Premier nie szczędziła w nim ataków na PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Ale dziennikarzowi, jak przynajmniej twierdzi, szczególnie nie spodobała się wypowiedź dotycząca obywateli.

Szefowa rządu zwróciła się w niej do działaczy PO: - Drodzy koledzy, dobrze wiemy, że Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści. Chcą spokoju w kraju i u jego granic. Prezes Kaczyński nie gwarantuje ani jednego, ani drugiego. Chcę powiedzieć bardzo mocno: polityka współpracy nie może oznaczać zgody na politykę nienawiści. Nigdy na to nie będzie zgody. Czytaj więcej >>

"Słabo myślący babsztyl, który przypadkiem rządzi moim krajem, ośmiela się mówić o czymkolwiek w moim imieniu. Dość irytujące" - skomentował wystąpienie Warzecha.Na reakcje nie trzeba było długo czekać. "Szanowny Pan na bakier z kultura, kiedyś potrafili się jednak różnić z klasa"; "Ile było szumu o obrażanie Prezydenta LK, a teraz można sobie napisać "babsztyl" i jest OK?" - piszą pod opinią Warzechy użytkownicy Twittera. "Francja elegancja. Choć w moich kręgach zwykłe chamstwo" - stwierdziła z kolei dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra. "Redaktorze, chyba nigdy nie czytałem u pana takich szczytów finezji i wysiłku umysłowego, jak w tym wpisie. Rozwija się pan" - ironizował Waldemar Kuczyński.

Warzecha krytyką się jednak nie przejął. "Niech babsztyl przestanie mówić w moim imieniu ("Polacy nie chcą..."), to się od niej odczepię" - wyjaśnił najpierw. A później jeszcze dodał: Uroczy są ci arbitrzy elegancji, tak wyczuleni na obrażanie władzuchny. Ciekawe, czy się też oburzają po każdym występie Stefana (Niesiołowskiego - red.).
Inna twarz konfliktu w Donbasie [ZDJĘCIA AGENCJI REUTERA]>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (839)
Warzecha o Kopacz: "Słabo myślący babsztyl, który przypadkiem rządzi moim krajem". Gozdyra: "Chamstwo"
Zaloguj się
 • bogda borowicz

  0

  tak demokrata niepokorny postrzega demokrację-rexpektuję tego co mi odpowiada innych szanowac nie musze =Uczysz ludzi tego ze za mozna szanowac wyniku wyborow= PIS jest na tyle glupi że nie widzi ze jemu tez ludzie beda odmawiac uznania

 • dama_z_bagien

  0

  Warzecha ....tak czytam i czytam co piszesz i myślę sobie jako skromny człowiek, że z Ciebie to kawał gnidy musi być ....

 • jan3211

  Oceniono 1 raz 1

  Warzecha - to inteligentny pocisk klasy biurko - biurko , który zostanie wykorzystany w wojnie prezesa o Donieck i okolice. Przy takich geniuszach jak Macierewicz i spólka
  to Warzecha mógł wpaść w zachwyt nad samym sobą. To jest szczyt obiektywizmu politycznego porównywalny tylko z ojcem Rydzykiem.

 • jozekzczikago

  Oceniono 1 raz -1

  a w moich kręgach za twoje pisdzielsko katolskie matołstwo, to byś nawet w pysk nie dostał, boś śmieć! za to parasol gnoju musiałbyś mieć bo tak gnido na ciebie by pluli!!!!!!!!!

 • pietro62

  Oceniono 2 razy 2

  Owsiana słoma z butów mu wylazła!

 • krysiaikolibry

  Oceniono 2 razy 0

  Dla mnie ,Polaka, nazwiska ,które tu widnieją są bardzo dziwne!-Warzecha -Kopacz-Gozdyra.
  To chyba pseudonimy?

 • krysiaikolibry

  Oceniono 1 raz -1

  Odnaleźć w tej masie swój komentarz ,to sztuka!
  Na onecie jeśli piszesz komentarz jako zalogowany ,to redakcja informuje Cię,że komentarz został opublikowany-link!- i ze nadeszły jakieś odpowiedzi!

 • Oceniono 4 razy 0

  Przynajmniej Stefan wie jak z Wami rozmawiać i wali pięknym za nadobne. Kiedyś chama po prostu lało się na odlew.

 • dungala

  Oceniono 5 razy 3

  A ten mongol Warzecha to podobno kandyduje na stanowisko w PiSie. Ma zająć zaszczytne stanowisko pt."środek dupy"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX