"Fakt" sprawdza licznik w aucie Sikorskiego i grzmi: Wziął za dużo na paliwo. "Będzie pozew"

12.12.2014 10:40
Radosław Sikorski

Radosław Sikorski (Fot. ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ/AG)

Radosław Sikorski ogłosił, że pozwie Fakt.pl za dzisiejszy artykuł na temat jego "kilometrówek". Tabloid na pierwszej stronie grzmi: "Wziął pieniądze za 90 tys. km, a auto ma przebieg 30 tys!".
Komentarze (308)
"Fakt" sprawdza licznik w aucie Sikorskiego i grzmi: Wziął za dużo na paliwo. "Będzie pozew"
Zaloguj się
 • vasilij_konopkin

  Oceniono 1 raz 1

  "Nissan Cashquai"
  cash (ang.) = gotówka

  Samochód nazywa się “Qashqai”

 • Bogusław Boguch

  0

  Jak się ma w Kraju Sarmackim Telewizję TFN bardziej papieską niż sam Franciszek, bardziej ewangeliczną, niż sama Ewangelia we wszystkich swoich czterech wersjach oraz bardziej dekalogową niż sam Dekalog, to nie dziwi to, że większość patriotów jest za dymisją Radosława Sikorskiego, Marszałka Sejmu Najjaśniejszej . Ma się pewność że pani premier Ewa Kopacz zignoruje patriotyczne uniesienia, wywindowane na niebiańskie, obłocznie wzniosłe super-ekstra standardy ponad himalajskiej moralności i pokieruje się swym czysto polskim, a nie patriotyczno-sarmackim, zwykłym zdrowym rozsądkiem.

 • 12345janka

  Oceniono 5 razy 1

  PiS-ary wpadły w obłęd "Sikorskiego" Jeden polityk a tak mocno im dokłada "kopu", że aż żal bierze zdrowo myślącego człowieka.

 • krynwa

  Oceniono 5 razy -3

  Strach pomyśleć, jak żałośni są ci ludzie. Ta cała nagonka to upadek, ale oni nie rozumieją, że nie Sikorskiego, tylko ich. Jakaś samoświadomość wyznaczająca standard, może powinni zmienić dilerów, i zacząć ćpać lepszy towar. Kokaina jest niestety 10 razy droższa od fety, a feta ścierwi ludzi, a czysta pewnie dużo więcej, ale taka podobno nie istnieje.

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 4 razy 2

  Należy zbadać borowskie dokumenty, które "wciąż są tajne, a nie powinny", należy wyrzucić z partii i zwolnić ze stanowiska marszałka sejmu, codzienny koncert życzeń w wykonaniu polityków PiS (nie wspominam o przypadkowo rządzącej pani premier czy tak samo przypadkowo wybranym Prezydencie). Tradycja wałęsowskiego "czuj się zwolniony" ciagle żywa w niektorych kręgach, ale Prezesowi (Rady Ministrów na Permanentnej Emigracji Wewnętrznej) można powiedzieć tylko jedno- będziesz miał swój rząd, parlament i co tam jeszcze to będziesz mógł zwalniać kogo tylko ci się zamarzy.

 • wan20_3

  Oceniono 5 razy 1

  Gazety to takie kundle podwórzowe a Fakt w szczególności. To płatne kanalie i płatne kundle. Od roku - dwóch media stały się brukowcami i w dodatku to oni a nie ciała wybieralne próbują rządzić poprzez powodowanie kryzysów w państwie. Czas skończyć z taką wolnością słowa, bo to nic wspólnego z wolnością nie ma to jest wolność dla gazetowych oszustów i przekupnych kanalii.

 • stanislaw50

  Oceniono 4 razy 2

  SZCZYPIŃSKA się nie sprawdziła. PREZIO kochany bardzo na kobitkę się rozgniewał, za to, że dopuściła do zwycięstwa Pana Biedronia w Słupsku. SIEROTKA Szczypcia, nie ma gdzie wrócić. Ciekawe z jakiego okręgu wystartuje - może z Pietropawłowska bidula będzie musiała. Bo do Słupska, rządzonego przez Pana Biedronia ona się nie pojawi. A swoja drogą OPATRZNOŚĆ jest sprawiedliwsza niż Presio PiSuarowy i jego gwardziści, nie uważacie Państwo !!!!
  Szacun dla Słupszczan za tolerancję i odróżnianie faszyzacji od demokracji.
  demos

 • jan_sobczak1

  Oceniono 6 razy 2

  Znając bydło z PO to drążenie tego tematu skończy się dla Faktu przeszukaniem, kontrolą skarbową, sanepidu i caritasu i "samobójstwem" red. naczelnego.

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 2

  Trole Presesa i Putina sojediniajties.
  Banda glupcow i sprzedawczykow szkodzi Polsce.
  Dywersja w kraju przeciwnika nalezy do strategii wojennej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje