Prof. Staniszkis wraca do chwalenia Kaczyńskiego. "Widać spokój prezesa. Świetne wyniki PiS"

- Te wyniki są świetne dla Prawa i Sprawiedliwości - skomentowała drugą turę wyników samorządowych prof. Jadwiga Staniszkis w TV Republika. Jeszcze kilka dni temu krytykowała jednak Jarosława Kaczyńskiego, zarzucając mu powrót do "paranoicznego" stylu.
- Te wyniki są świetne dla Prawa i Sprawiedliwości. Pierwsza tura wygrana, w drugiej różnica znacząco zmalała. to bardzo dobra prognoza na wygrane wybory prezydenckie i parlamentarne - mówiła na antenie Telewizji Republika prof. Jadwiga Staniszkis.

- Widać spokój prezesa. W wyborach liczy się cierpliwość i poczucie, że przyszłość jest w naszych rękach - dodała socjolożka.

Staniszkis krytykuje prezesa

Te deklaracja może dziwić, bo jeszcze kilka dni temu prof. Staniszkis, znana z sympatii do Jarosława Kaczyńskiego, skrytykowała go w ostrych słowach za podważanie wyników pierwszej tury wyborów samorządowych i sugerowanie, że zostały one sfałszowane.

"Takie kategoryczne, bez ewidentnych dowodów, twierdzenie o sfałszowaniu wyborów, jest powrotem do stylu "paranoicznego", który odrzuca wyborców" - mówiła socjolożka.

Więcej o:
Komentarze (66)
Prof. Staniszkis wraca do chwalenia Kaczyńskiego. "Widać spokój prezesa. Świetne wyniki PiS"
Zaloguj się
 • ht

  0

  Czyżby zażyła to, co zażywa prezes?

 • witeral

  Oceniono 1 raz 1

  Mam wrażenie, że przepowiednie p. Staniszkis nie mają mocy sprawczej, raczej przypominają pocałunek śmierci, a brzmią jak prognoza pogody: "na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma"

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  A plecie ta "prof" co jej tylko ślina na język przyniesie :-))

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  No, jeśli Jadzia boży się że wyniki są świetne, to Jaruś jeszcze gotów w to uwierzyć :-))

 • zyks

  0

  No i co ta biedna nierozgarnięta staruszka jeszcze wymyśli? Najwyższy czas do Monisi na "kropkę nad i" . To przecież Monisia ja wylansowała...

 • pw2221

  0

  to nie rzadzi PO ale obcy kapital i nas dyma tak jak dotychczas, a wy frajerzy ... nie zauwazyliscie jeszcze ze jestescie niewolniczymi robolami we wlasnym kraju ... a nawet we wlasnym nie wszyscy bo czesc musi za chlebem tyrac w anglii niemczech i holandii ...

 • ucago

  0

  Faktycznie, na jego "buzi" widać grymas jak by gebis stanął mu w poprzek.
  Ale płakać nie będzie, przecież wygrał.

 • alek45

  Oceniono 1 raz 1

  Baba Jaga zaklina rzeczywistość ...aż preziowi zrobiło się wolsko!

 • jerzysm42

  Oceniono 3 razy 3

  Pewnie Jarek powiedział, profesorce, że jest ładna i mądra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX