Prawicowe gazety grzmią o fałszerstwie wyborczym. Kaczyński zapowiada wyjście na ulice [TYGODNIKI]

W poniedziałkowych wydaniach tygodników m.in. wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, który twierdzi, że wyniki wyborów samorządowych są "całkowicie niewiarygodne", a "w Polsce nie ma już systemu demokratycznego". Prócz tego burza w prawicowych gazetach dot. "wielkiego oszustwa wyborczego". Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci".
Zobacz wszystkie okładki >>>

- Wyjdziemy na ulice - zapowiada prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym tygodnikowi "Wprost". - Mamy już nowy ustrój, który nie jest demokratyczny. Bo jeżeli nie ma wiarygodnego liczenia wyników wyborów, to znaczy, że nie ma systemu demokratycznego - ocenia polityk. Co jeszcze zamierza zrobić Kaczyński, by wyrazić swoje oburzenie? Odpowiedź we "Wprost" >>>

Z okładki "W Sieci" krzyczy wręcz tytuł "Złodzieje głosów". "Nieważne, jak głosujesz, kiedy oni liczą głosy" - twierdzą dziennikarze tygodnika i publikują "specjalny raport o wyborach". A w nim informacje "o podejrzanych wynikach, kryzysie państwa i awanturze w PKW". Więcej >>>

"Wielkie oszustwo" - tymi słowami rezultat wyborów samorządowych określa tygodnik "Do Rzeczy". W gazecie przeczytamy m.in. o tym, "co wyniki głosowania oznaczają dla Platformy Obywatelskiej, czy Andrzej Duda jest bez szans w walce o prezydenturę i jak (nie) działa polska ochrona kontrwywiadowcza". Więcej >>>

Wśród omawianych przez nas tygodników jedynie "Newsweek" nie uczynił motywem przewodnim wydania powyborczych zawirowań. Tematem numeru jest "Polska psychopułapka", czyli wzrost liczby osób z zaburzeniami psychicznymi i brak pomocy dla nich. Prócz tego w gazecie poruszany jest temat "nowej pracy Donalda Tuska". Więcej >>>

Komentarze (348)
Prawicowe gazety grzmią o fałszerstwie wyborczym. Kaczyński zapowiada wyjście na ulice [TYGODNIKI]
Zaloguj się
 • aluksz

  0

  Ratlerek ujada, bo boi się!

 • polski-bat

  0

  Kaczyński Królem Polski... Zbawiciel...Santo subito!! Królu pomazańcu wyjdż na ulice...

 • ml2403

  Oceniono 2 razy 2

  To, że Kaczyński to polityczny gangster i oszołom to sprawa oczywista, ale tacy ludzie mają po kilka procent poparcia. Problemem jest to, że wybrał go Kościół na reprezentanta swoich interesów i że ma tak duże poparcie, czyli, że Polacy nadal nie widzą Ile mafia czarnych zabiera nam z majątku narodowego i każe sobie płacić na utrzymanie.

 • aria_pura

  0

  Ulicznicy, znaczy się.

 • mate29

  0

  "Autorytety" polityczne , dziennikarskie i prawnicze potępiają krytykantów obecnych wyborów
  ale ci sami "autorytety" pochwalają podobne zachowania na Białorusi i w Rosji !
  A niejaki Saryusz-Wolski (PO) już na tydzień przed wyborami na Białorusi potrafi opowiadać o fałszerstwach wyborczych

 • 1pirat2

  Oceniono 2 razy 0

  Prezes przed tym wyjściem na ulicę, powinien pochwalić się przed ludżmi, ile razy za komuny , a do tego w stanie wojennym wychodził na ulicę, kiedy do tego potrzebna była prawdziwa odwaga.

 • summer68

  Oceniono 2 razy 0

  Należy obiektywnie przyznać, że te wybory były farsą i sam mam wątpliwości co do ich wiarygodności, choć nie jestem wyznawcą kato-polo.
  Ironizowanie w takiej sytuacji to głupota, bo całe te wybory to dramat a nie komedia.

 • bokkal10

  0

  Mnie się wydaje, że im więcej będzie takich wiadomości, kwestionujących wyniki wyborów, im więcej zadym tym mniejsze będą notowania PIS . Kwestionowanie wyników wyborów tylko i wyłącznie , że się nie zgadzają z sondażami jest niczym nieuprawnione. Natomiast twierdzenie , że 300 000 ludzi pracujących w komisjach to sami oszuści, to dopiero jest skandal . Rzeczywiście jest skandalem, fakt, że krajowa Komisja Wyborcza mając 4 lata nie potrafiła wypracować sprawnego systemu informatycznego. Sprawdzić by również należało , dlaczego pieniądze na ten system zostały przydzielone w 2014 r i w jakiej kwocie. Czy przypadkiem część winy nie przypada na posłów? A tak ogólnie mówiąc przydało by się więcej ostrożności w osądzaniu innych. I dobrze by było , abyśmy nie brali przykładu z posłów?

 • krzysztofk60

  Oceniono 2 razy 2

  Gdzie byli jego ludzie w komisjach gdy fałszowano wybory? Chce wyjść na ulice to i dobrze tam jego miejsce. Tylko najlepiej z miotłą. Marzy mu się kariera tego małego sku...ela z .wąsikiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX