Mastalerek: "Komorowski będzie wyglądał blado na tle Dudy". Nałęcz: "Prezydent nie będzie polemizował z Mastalerkiem"

- Komorowski będzie naprawdę blado wyglądał w kampanii wyborczej na tle Dudy - mówił w "Poranku Radia TOK FM" Marcin Mastalerek, rzecznik PiS. - Nie sądzę, żeby Bronisław Komorowski długo się mierzył z taką argumentacją. To poważny prezydent poważnego państwa, będzie polemizował z panem Mastalerkiem? - pokpiwał później Tomasz Nałęcz, prezydencki doradca.
- Andrzej Duda jest kandydatem PiS na prezydenta Polski. Będę rekomendował partii taką decyzję - oświadczył na spotkaniu w Krakowie Jarosław Kaczyński. Kandydata PiS zachwalał w "Poranku Radia TOK FM" Marcin Mastalerek, nowy rzecznik PiS.

"Komorowski będzie wyglądał naprawdę blado"

- Andrzej Duda jako doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego ma dużo wyższe kompetencje prawne i konstytucyjne i dużo lepiej pojmuje polską demokrację niż Bronisław Komorowski - mówił Mastalerek. - Z jednej strony doktor nauk prawnych, z drugiej magister historii. Z jednej strony człowiek, który nie zna języków i znany jest z gaf, z drugiej człowiek, który mówi w obcych językach. Na tle młodego, wykształconego, sympatycznego człowieka będą widoczne wszystkie wady Komorowskiego - ciągnął rzecznik PiS.

- Komorowski będzie naprawdę blado wyglądał w kampanii wyborczej na tle Dudy - przekonywał Mastalerek.

"Kaczyński uznaje wyższość rywala i posyła swojego giermka"

Te zapowiedzi komentował w "Poranku Radia TOK FM" prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta ds. historycznych. - Trochę prawdy w oczy - zaczął. - Prezes Kaczyński jest naturalnym kontrkandydatem dla Bronisława Komorowskiego. Jak widać, znakomity PiS-owski wojownik nie wchodzi w szranki. Rozumiem, że przed rozstrzygającą bitwą uznaje wyższość rywala i posyła swojego giermka - mówił Nałęcz.

Nałęcz zarzucił też Mastalerkowi odwoływanie się do wieku kandydatów. - Jak usłyszałem, z jaką arogancją rzecznik wypomina wiek swojemu prezesowi... Rozumiem, że Mastalerek zapowiedział, że pan Duda, jak się umocni w PiS, machnie prezesa. Że jak zje Komorowskiego, zramolałego starca, w następnym ruchu połknie jeszcze starszego Kaczyńskiego. To taka argumentacja - wskazywał gość Radia TOK FM.

- Nie sądzę, żeby Bronisław Komorowski długo się mierzył z taką argumentacją. To poważny prezydent poważnego państwa, będzie polemizował z panem Mastalerkiem? - zakończył Nałęcz.

Duda jako Filip (z konopi) Piłsudski powalczy o honor [BLOG]

Więcej o:
Komentarze (157)
Mastalerek: "Komorowski będzie wyglądał blado na tle Dudy". Nałęcz: "Prezydent nie będzie polemizował z Mastalerkiem"
Zaloguj się
 • ebrieta

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Doczeka się i Mastalerek jak Hoffman i inni jego koledzy.
  Wszystko do czasu. Oszczerstwa, oczernianie, plucie na uczciwych ludzi ma swoje granice.

 • petrucchio

  Oceniono 2 razy 2

  Wystawcie Dudę, błagam! Komorowski nie będzie musiał nic robić. A jeszcze lepiej wystawcie tego małego z zasmarkanym nosem.

 • kakaz39

  Oceniono 1 raz 1

  mam wrażenie że Panu Mastalerkowi głowa służy tylko jako element dekoracyjny !

 • 0721x

  Oceniono 3 razy 3

  hmm Duda - jeśli obrócić drugie d będziemy mieli istotę rzeczy

 • klarneta8

  Oceniono 3 razy 3

  Jaki prezes taki rzecznik.

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Debaty w TV nie będzie, bo w I-szej turze, obok p.Dudy, będzie kilku aspirujących. A II-giej tury nie będzie. Więc p. Duda nie będzie miał okazji popisać się swoim krasomówstwem, tak chwalonym przez tego, jak mu tam, Masztalerka :-((

 • zyks

  Oceniono 2 razy 2

  Mastalerek nie mówił, że Duda wygra, ale przegra, bo PO sfałszuje wyniki? To niebawem powie...

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Duda - Słońce (jak Król - Słońce Ludwik XIV) zaćmi żałosnego Komorowskiego zupełnie. Wiwat! Hurra! Nasi górą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX