Samotność Hofmana. Wróbel: "Będzie miał proces?". Mastalerek: "Został wyrzucony. Nie wypowiadam się"

Co dalej z Adamem Hofmanem i jego kolegami, którzy zostali wyrzuceni z PiS? Czy grozi im proces sądowy? - Zostali właśnie wyrzuceni z PiS, więc nie mam tytułu, żeby się wypowiadać - odciął się od sprawy Marcin Mastalerek, nowy rzecznik PiS, w Poranku Radia TOK FM.
Marcin Mastalerek, nowy rzecznik PiS, nie próżnuje i pierwsze dni na nowym stanowisku spędza niezwykle aktywnie. Tak aktywnie, że nie zdołał osobiście pojawić się dziś w studiu Radia TOK FM. Poseł połączył się z anteną telefonicznie.

"Muszę być w kolejnym programie, nie zdążyłbym"

- Nie chciało się przyjechać? - pytał prowadzący audycję Jan Wróbel, zastanawiając się, czy nie stoi za tym jakaś awersja do samochodów. - Bardzo się chciało, ale muszę być w kolejnym programie, nie zdążyłbym. Korki są straszne w Warszawie - ubolewał Mastalerek. I po chwili przeszedł do rzeczy: - Jak Jacek Sasin będzie prezydentem w Warszawie, bez problemu zdążę. Ale póki prezydentem będzie Hanna Gronkiewicz-Waltz, nie da rady - mówił.

- A jak prezydentem będzie Andrzej Duda, będzie jeszcze Radio TOK FM? - pytał Wróbel. Chodzi o ogłoszonego wczoraj kandydata PiS na prezydenta. - A dlaczego ma nie być radia? - obruszył się rzecznik PiS. - W pierwszych słowach Duda powołał się na wystąpienie śp. Lecha Kaczyńskiego z 2009 i tam mowa była o tym, że prezydent będzie czynił wszystko, żeby Polska była państwem demokratycznym.

Będą mieli proces?

A co z madrycką wyprawą trzech byłych już posłów PiS, Adama Hofmana, Mariusza Kamińskiego i Adama Rogackiego? Roman Giertych zaraz po wybuchu afery straszył posłów, że za wyłudzanie zaliczek na podróże służbowe grozi im od pół roku do ośmiu lat więzienia. - Będą mieli proces jak stracą immunitet? - pytał Wróbel.

- Jestem rzecznikiem PiS i wypowiadam się w imieniu PiS. A trzech parlamentarzystów zostało właśnie wyrzuconych z PiS, więc nie mam tytułu, żeby się wypowiadać - stwierdził Mastalerek. - I nie ma najmniejszego powodu, żeby PiS było rozliczane za szybką reakcję w sprawie parlamentarzystów. Zachowaliśmy się jak trzeba i pokazaliśmy wysokie standardy - zakończył.

Więcej o:
Komentarze (64)
Samotność Hofmana. Wróbel: "Będzie miał proces?". Mastalerek: "Został wyrzucony. Nie wypowiadam się"
Zaloguj się
 • notremak

  0

  Bardzo mi się podoba to wieczne śp.! W doope klechom i nadstawianie własnej.
  Na szczęście NORMALNI to widzą, i słyszą, i czują...

 • bozenaurszula31

  Oceniono 1 raz 1

  Mastalerek ty karierowiczu wy w PIS macie jakieś Standardy ?
  chyba zakłamania !
  nie ma w Polsce żadnej partii by maiła klasę buce ,chamy.świnie przy korycie i karierowicze i utracjusze !!

 • grastep02

  Oceniono 1 raz 1

  Jak PIS mogło tak ODRAŻAJĄCEGO TYPKA wziąć na swego rzecznika? Mastalerek - człowieczek prymitywny,ograniczony i OCIEKAJĄCY wazeliną,aby zadowolić swego prezesa. ŻENADA na całej linii.

 • kkarol1

  Oceniono 6 razy 6

  MASTALAREK RÓB WDECH WYDECH

 • oko.demona

  Oceniono 14 razy 12

  Nowy rzecznik PiS nie grzeszy, intelektem.

 • yaro1771

  Oceniono 15 razy 13

  toporny ten Mastalerek. kompletnie się nie nadaje , ale cóż widać takie kadry ma PiS.

 • vertigo13

  Oceniono 2 razy 0

  .

  PISS-code name:

  HOFMAN 8====>,

  ..)

 • spokojny102

  Oceniono 1 raz 1

  a c h c w d p g p z a t k z w p s w k.

 • spokojny102

  Oceniono 3 razy 1

  Hofmanek do Masztalerka to grzeczny dzidzius, ten to 100% kanibal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX