Komentarze (409)
Mastalerek: Po raz czwarty powtarzam... Kaczyński zawiesił posłów, a Nowak wciąż jest w PO
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • js2014

  Oceniono 4 razy 4

  Jakim to trzeba być bucem, żeby dla paru groszy poświęcać dobrze płatną posadę, jakąś znaczącą pozycję społeczną i "dobre imię" o ile się je ma. Jakim trzeba być "człowiekiem" aby mieć w głębokiej pogardzie całe społeczeństwo polskie pokazując na każdym kroku że jest się ponad PRAWEM, tym prawdziwym a nie prawem i sprawiedliwością z małej litery.

 • pakulec

  Oceniono 3 razy 3

  po wyborach, gdy sprawa przyschnie, Hofmana cichaczem się przywróci i będzie jak było

 • jego-wysokosc

  Oceniono 2 razy 2

  Adaś skazany? Nie może to być!
  Mój ci on!
  /Danuśka zarzucając chustę na jego niewinne oblicze w imieniu wszystkich rodaków rzekła /

 • klarneta8

  Oceniono 2 razy 2

  Obrzydliwosc, ''po raz 4 powtarzam'', o 4 razy za duzo. Teraz jest afera tych , ktorzy walcza o powage parlamentu.

 • jkredman

  Oceniono 6 razy -2

  a gdzie jest Sławuś Nowak - w oślej ławce, a za co niewiniątko tam posadzili i czemu go nie wywalili

 • haber73

  Oceniono 6 razy 4

  Może teraz wreszcie Hofmanową wywalą z pracy w KGHM-ie?Biedulka będzie musiała zatrudnić się w kasie np.w biedronce.A przecież jest taka chorowita!!!!!

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 2

  Patrzę na tego Mastalerka i oczom nie wierzę: Breivik,normalnie Anders Breivik z mordy!

  A Hofman tak ładnie poleci czasem nie za tą próbę obalenia (prawybory na kandydata na prezydenta,założyciel SKOK-ów itd) Kaczora,której kulisy wyciekły do prasy?

 • ucan2

  Oceniono 2 razy 2

  Brać pisowska - kwiat narodu polskiego - wyznawcy Jarusie beneficjenci naszych pieniędzy.
  www.youtube.com/watch?v=kwWHYQmYwMs
  www.youtube.com/watch?v=4VoKpa3lkCw
  www.youtube.com/watch?v=_xPeZqN5HYU

 • jackie53

  Oceniono 4 razy 4

  Teraz na potwierdzenie hipokryzji PiS będzie fakt, że decyzję w sądzie koleżeńskim na "trzech muszkieterów" podejmie kolejny przestępca skazany prawomocnym wyrokiem cypryjskim, za burdy po pijaku w hotelu i rajdy meleksem - Karol Kaski. JEDEN WIELKI SKANDAL!

 • Andrzej Bargiela

  Oceniono 1 raz 1

  no to teraz macie okazje wpierd---ic swoim baba przeciez walczyliscie oto zeby Polska nie podpisywala tej konwecji o przemocy

 • hanklo

  Oceniono 1 raz -1

  שלנו חייב לשלוטבפוליןהופמן המועמד שלנולנשיא

 • 7ogamihcra

  Oceniono 3 razy 3

  "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" jak mawiał Józiu Goebbels...tak więc zostało panu, panie Mastalerek do powtórzenia pisiej "prawdy" jeszcze tylko 996 razy.

 • Andrzej Bargiela

  Oceniono 4 razy 4

  jak zobaczylem tego nastepce penisa hofmana to pomyslalem ze kurdupel zatrudnil Brewika tego z Norwegi

 • lukasgld

  Oceniono 1 raz 1

  Prezes ciągle wyrzuca swoich najbliższych współpracowników. Co z nim jest? Boi się pewnie o władzę.

 • rajmund.siewierny

  Oceniono 6 razy 6

  Złamią "polityczne kariery" trzem chłopom, którzy nie chcieli "po pijaku" jechać samochodami do Hiszpanii i dlatego w ostatniej chwili wybrali samolot. To skutek nagonki na pijanych kierowców czy najzwyczajniej złośliwość Tuska ???

 • jurekzoliwy

  Oceniono 3 razy 1

  Mastalerek: Po raz czwarty powtarzam... Kaczyński zawiesił posłów, a Nowak wciąż jest w PO
  ****************************************************************************
  Typowe rozumowanie z dawnej anegdoty o licytowaniu się w jakości demokracji między pewnym sowietem a Amerykaninem. Gdy sowietowi zabrakło argumentów, wykrzyknął: a u was murzynów biją!

 • mimrat1

  Oceniono 2 razy 2

  Tacy, jak właśnie Hofman, Kamiński, czy wcześniej Ziobro, czy Agent Tomek, zostali uformowani
  przez braci Kaczyńskich..! To Kaczyńscy, ich postępowanie ich przewały, znane od czasów PC, były wzorem do naśladowania dla tej mlodziezy z PiS..!!

  wyborcza.pl/dziennikarze/1,104622,4570562.html

 • chirlider

  Oceniono 4 razy 4

  Hofman to był buc, ale Mastalarek to zwykły matoł.

  Nie widzi różnicy pomiędzy zegarkiem Nowaka a wyłudzaniem publicznych pieniędzy. Moralnośc pisowca.

 • ucan2

  Oceniono 5 razy 5

  A rzecznikiem dyscypliny w PIS jest kto....? Karol Karski - gość z czerwonym nosem, który pijany został rajdowym kierowcą meleksów na Cyprze dokonując zniszczeń tychże meleksów. PIS to takie socjalistyczne, budżetowe, roszczeniowe, mierne i niekoniecznie wierne barachło w polskiej polityce.
  www.fakt.pl/karski-staruje-do-europarlamentu-afera-meleksowa-pijany-na-meleksie,artykuly,460419,1.html

 • heepurian

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczyński może mówić co chce a i tak nie ruszy Hofmana, jest zbyt krótki na to. To Hofman zdecyduje jak postąpi Kaczyński. Trzyma Kaczyńskiego za gardło i ten może poharcować tylko tyle na ile pozwoli mu Hofman. Pozwoli na jakieś zawieszenie, na jakieś sądy koleżeńskie, tak dla picu by Kaczyński mógł zachować jakieś pozory, by pozwolić by Kaczyński jeszcze trochę pozostawał w ułudzie , że coś znaczy i coś może. Tak naprawdę to Hofman rządzi w PiS, a jeśli Kaczyński go zirytuje to w parę dni doprowadzi do tego , że prezesik wyfrunie z PiS i to z hukiem. Taka jest prawda, że Kaczyński to marionetka w rękach Hofmana, a używa go bo tak mu wygodnie. Hofman to siła i przyszły prezes PiS. I zobaczycie jak rozliczy Kaczyńskim za te wszystkie klęski PiS, bp to niestety Kaczyński jest balastem tej partii.

 • honkers

  Oceniono 2 razy 2

  Widzę, że Mastalerek godnie zastąpił swojego poprzednika równie jak on kłamiąc, przeinaczając i gadając bzdury. Widziałem jego wywody w TVP Info. Doprawdy wystąpienie godne posła Sekuły sprzed lat gdy ten bełkotał coś niezrozumiale z mównicy sejmowej.

 • k1985

  Oceniono 2 razy 0

  Każdy sądzi PO sobie. Jeżeli sam jest złodziejem to oskarża posłów o kradzież hehe.

 • kapus0001

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Mastelarek !
  Pierwsze wystąpienie jako rzecznik i od razu kompromitacja. Czy jest pan idiotą czy tylko udaje ? Nie ma żadnej symertri pomiędzy sprawą Nowaka a posłami PIS. Na razie panowie nie zostali jeszcze wykluczeni z partii. Zawieszenie nie oznacza wykluczenia a pan Hofman już był zawieszony podobnie jak Nowak w PO.
  Żeby było jasne - uważam, obecnie cala klasa polityczna jest zmanierowana. Chciałbym sieę dowiedzieć, czy w Sejmie jest jakaś instytucja która rozlicza posłów z zagraniczynch wojaży. Czy oni robią z tego jakieś sprawozdania ? No bo jeżeli jest tak, że delegacje sejmowe gdzieś wyjeżdżają a ich uczestnictwo w konferencjach polega na odfajkowani obecności to naprawdę szkoda na to pieniedzy

 • jm2105

  Oceniono 2 razy 2

  A da się porównać co zrobili posłowie pisu (kradli publiczne pieniądze) Nowak nic nikomu nie ukradł padł ofiarą zbiorowej chisteri i nienawiści pisu !

 • Pigi Pork

  Oceniono 9 razy -1

  Co jak co, ale tu PIS ma rację - PO nie potrafiło poradzić sobie z Nowakiem, co więcej, bronią go, ze biedak tak się już nacierpiał i stresował, że dajcie mu spokojnie do końca kadencji być posłem. Tu PIS, bez względu na to czy to tylko chwilowa zagrywka, wyprzedził PO o kilka długości.

 • 1stanczyk

  Oceniono 3 razy 1

  Ta historia obrazuje tylko w jaskrawy sposób to co powszechnie w naszym kraju wnosi obecność samic u boku swoich samców w zachowanie tego wyrosłego jednocześnie i z gó...anego awansu spolecznego "dyktatury proletariatu" i watykańskiego ciemnogrodu "naszego" półświatka półinteligencji.

  Ta mieszanka będąca wyznacznikiem zacofania cywilizacyjne naszego kraju (z tym śmiesznym pajacowatym kultywowanym "dżentelmeństwem" okrągłostołowego pokolenia wyrażającym się miedzy innymi w całowaniu po rekach) to jest ta "nasza" specyfika, którą okraglostolowe "patriotyczne" pajace kultywują jako wyraz "sarmackiej" tradycji "poszanowania kobiety" jednocześnie zachowując swoje samcze prymitywne wodzowskie instynkty w których rolą kobiety jest świadome albo mimowolne łatwe z tylnego siedzenia (niejednokrotnie jak w samolocie Ryanair samą tylko swoja obecnością) manipulowanie "ambitnymi" samcami !!!

  W jaskrawy sposób bo przecież tego typu mniej lub bardziej drastycznych (jak ta w swoim czasie historia z donosicielstwem Boniego, "patriotyczno-milosna" historia Niesiołowskiego jak ta ze śmiertelnym wypadkiem samochodowym Geremka ) przykładów można by pewnie mnożyć tysiące niezależnie o partyjnych przetasowań okrągłostołowej hołoty.

  W takich jak te okolicznościach nieodparcie nasuwa się również pytanie wpływ obecności samic u boku swoich samców na tragiczne wydarzenia w naszym kraju minionego ćwierćwiecza (ze Smoleńskiem włącznie)

  Odmóżdżone, żyjące miedzy Bugiem a Odrą samce w krótkich spodenkach w towarzystwie
  bardziej lub mniej "swoich" samic dostają po prostu , niezależnie od wieku, zajmowanej pozycji typowego dla dorastających nastolatków kociokwiku !!!

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 4 razy 2

  Kilka dni temu Prezes marudził coś o symetrii.Teraz, dzięki nowemu niedorzecznikowi, wiemy jak ta symetria wyglada- casus "trzech mędrców" przeciwstawiono sprawie Nowaka.Tyle, że Nowak swój zegarek kupił za swoje (choć moze uzyskane w dziwnych okolicznościach) pieniądze za co został wyrzucony z PO pozostając wciąż w klubie Platformy.Do czego zresztą, jako poseł bezpartyjny, miał prawo- wybrał sobie taki a nie inny klub.Trzech zaś wspaniałych ukradło pieniądze na "przejazd" samochodem za co zostali zawieszeni w klubie pozostając- póki co- członkami partii.Zaiste symetria, tyle, że rodem z radia Erewan.

 • sir_fred

  Oceniono 4 razy 2

  Zawieszenie - cóż za potwornie surowa kara... Nie wiem, chyba trzeba to zgłosić do Fundacji Helsińskiej, albo do Greenpeace?

 • grastep02

  Oceniono 2 razy 2

  Czy PIS nie znajdzie w swych szeregach człowieka z twarzą,szacunkiem dla drugiego czlowieka i z honorem?! Czy każdy "rzecznik" PIS-u potrafi tylko obrzucać błotem przeciwników politycznych? P. Mastalarek jeszcze na dobre nie zastąpił Hofmana, a już pokazał oblicze pełne nienawiści .. NOWY WAZELINIARZ PEŁNĄ GĘBĄ!

 • safom

  Oceniono 6 razy -4

  Nie krzyczał bym tak bardzo. Z sejmu pobrali ZALICZKĘ.
  A to jest tylko forma pożyczki. Którą można wykorzystać lub nie. A nie podejrzewam, żeby ją już rozliczyli jako"samochodową". Bo to było by rzeczywiście przestępstwo.

 • johniii

  Oceniono 2 razy 2

  Polki i Polacy!
  .Już niebawem ma rozpocząć się kolejna seria igrzysk dla ludu zwanych wyborami, które do tej pory spełniały w rzeczywistości trzy główne zadania:
  .1. Utrwalania iluzji, że Rzeczpospolita Polska funkcjonuje w oparciu o zasady „demokratycznego państwa prawa”.
  .2. Przemycania do najwyższych organów władzy przez naszych okupantów odpowiednio dużej liczby swoich marionetek.
  3. Zawłaszczania Polski i eksploatowania Polaków, jako taniej siły roboczej przez zakamuflowanych okupantów (często ukrywających się pod polsko brzmiącymi nazwiskami i fałszywymi życiorysami) oraz ich marionetki – oszustów, uzurpatorów, obłudników, aferzystów, złodziei, błaznów,….
  Nawet, jeśli dla zachowania pozorów zdarzyło się, że przez to „sito” przeszli polscy patrioci to zawsze w liczbie uniemożliwiającej im realny wpływ na najistotniejsze sprawy Polaków.

 • hen-live

  Oceniono 6 razy 4

  Jeden rzecznik odszedł a wygląda że przyszedł jeszcze głupszy.Od razu wpadka z cyklu a u was murzynów biją.Przecież Nowak nie jest już w PO chyba od czerwca czy lipca.Inna sprawa to te wygibasy Nowaka z mandatem posła.

 • johniii

  Oceniono 3 razy 3

  Temat: WEŹ SOBIE TO DO SERCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Motto dla wyborców na najbliższą elekcję

  Zwykły złodziej kradnie Ci:
  pieniądze, zegarek, łańcuszek, komórkę,
  samochód.

  Polityk kradnie Ci:
  szczęście, zdrowie, mieszkanie, wykształcenie,
  przyszłość, emeryturę, rozrywkę i/lub pracę.

  Pierwszy złodziej wybiera Ciebie...

  A drugiego złodzieja wybierasz TY.....

 • johniii

  Oceniono 2 razy 2

  LIMUZYNA I WOZEK
  Lsniaca, blyszczaca, wspaniala,
  limuzyna luksusowa jechala.
  Nagle znalazl sie w poprzek jej drogi
  chlopski wozek ubogi.
  Limuzyna warknela klaksonem
  i rzucila wozkowi zlym tonem:
  -Jak smiesz
  zastepowac mi droge ?
  Wszak wiesz,
  ze ja czekac nie moge !
  Spieszy sie memu panu !
  Sprawa sluzbowa !
  Urzedowa !
  Racja stanu !
  Wozek odpowiedzial: - Prosze raczyc
  najlaskawiej mi wybaczyc !

 • johniii

  Oceniono 3 razy 3

  ROZMOWA SWIN
  Spotkaly sie dwie swinie,
  Jedna spasiona, cala w sloninie,
  Druga wychudzona, do niemozliwosci:
  - Skora i kosci !
  - Powiedz mi – rzecze chuda – z jakiego powodu,
  Ty zresz do syta, a ja zdycham z glodu ?
  Co sie do tego przyczynia?
  Przeciez i ja jestem swinia !
  Tlusta na to: - To jeszcze malo!
  Swin sie dzis wszedzie duzo napchalo !
  W kazdej dziedzinie
  Sa swinie !
  Na kazdym terenie
  wprost przepelnienie ,
  tak,
  ze juz koryt brak !
  Dzis sie dostaje do koryta
  Tylko swinska elita!
  Malo byc swinia – trzeba przytem
  Odznaczac sie sprytem !

 • mimrat1

  Oceniono 5 razy -1

  Mastalerek to taki sam ch.. jak Hofman, tylko mniej upudrowany..... Dziennikarze pytają go jedno, a on odpowiada tylko na swoje, wymyślone pytania..!

 • johniii

  Oceniono 2 razy 2

  ...
  SWINIE I KORYTO
  Raz pasly sie dwie swinie z jednego koryta
  I byla miedzy nimi zgoda znakomita.
  Choc jedna zarla z lewa, druga zarla z prawa,
  Az jela sie w korycie wyczerpywac strawa.
  Wtedy jedna kwiknela: - Nie pchaj sie tu z ryjem!
  Zalatuja od niego cuchnace pomyje!
  Druga na to: - Pomyje? Patrzcie co za fumy!
  A moze to od ciebie czuc piekne perfumy?
  Ja tez moge powiedziec, ze od ciebie jedzie
  Jakis fetor okropny, jakby czosnek i sledzie!
  Niby ty do smietnikow tez nie pchalas ryja?
  Tak od slowa do slowa zaczela sie chryja
  i juz od tej pory na zawsze popsula
  Dawniejsza swinska przyjazn, pozornie tak czula.
  ******************
  Latwo sens tej krociutkiej bajeczki widzicie:
  Swinska zgoda sie konczy przy pustym korycie.

 • johniii

  Oceniono 5 razy -5

  Po raz czwarty powtarzam... Kaczyński zawiesił posłów, a Nowak wciąż jest w PO

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 4 razy 4

  Jakby tak się uprzeć to nowy niedorzecznik chyba ślepy bo Nowak zrezygnował z członkostwa w PO choć nadal w klubie, trzech zaś mędrców zawieszono w członkostwie klubowym ale z partii- póki co- nie wyrzucono.I, na moje, nie zostaną wyrzuceni bo dali Prezesowi alibi do tłumaczenia kolejnej wyborczej porażki.

 • sybirak2

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny łgarz pislamski. Po pierwsze pana Nowaka nie można porównywać z pialamskimi złodziejami, a po drugie Nowak został z PO usunięty, a ci, łodzieje, "ZAWIESZENI (?).

 • ergosumek

  Oceniono 6 razy 0

  Wszystkie swoje brudy Platforma zamiata pod dywan, mega-kompromitację, czyli nagrania z knajpy miał Donek wyjaśniać, gó... wyjaśnił, ale jak złapali posłów PIS na groszowym przekręcie na delegacji za paliwo, to się czepili jak pijany płota!

  Jest okazja, żeby przyjrzeć sie "rozliczeniom" za paliwo innych parlamentarzystów, którzy przekraczają granice porzyzwoitości.

  Przyklad:
  "...szefowie lub wiceszefowie resortów posłowie mają do dyspozycji non stop służbowe limuzyny. Nie przeszkadzało to większości z nich złożyć w kancelarii Sejmu stosownych deklaracji, jakoby wykorzystywali do celów służbowych prywatne samochody. Każdy z nich dzięki temu uzyskał zwrot wydatków w wysokości niemal 40 tys. złotych rocznie."

  No i jak to wygląda?
  Jak pół dupy zza krzaka?

  "Oczywiście – ironizując nieco – można sobie wyobrazić, że gdyby posłowie mogli z kasy Sejmu rozliczać również usługi prostytutek, poseł Sz. prawdopodobnie w ogóle nie padłby ofiarą szantażystów...
  "Poseł Piotr Sz. fakturę za pobyt w lubelskim hotelu, w którym spotkał się z szantażującą go prostytutką, rozliczył w Kancelarii Sejmu. A zatem zapłacił za niego każdy z nas, podatników."
  (Rzeczpospolita).

  Burdel, pierdel, serdel, ale winny PIS, Hofman, Kamiński no i oczywiśącie Kaczyński, chociaz akurat on to wypala przekręty gorącym żelazem.

 • ewa100040

  Oceniono 2 razy 2

  panie posle M , nie wyrosl pan z krotkich spodenek ,MAMO oni tez tak robia , wiemy ze poslowie roznej tez, ale to wlasnie CI POSLOIE mamili o prawie i sprawiedliwosci obrazajac wiekszosc czyli co ????????????????/

 • ucan2

  Oceniono 8 razy 8

  A rzecznikiem PIS jest kto....? Karol Karski - gość z czerwonym nosem i rajdowy kierowca meleksu w Gracji. PIS to takie socjalistyczne, budżetowe, mierne i niekoniecznie wierne barachło w polskiej polityce.

 • ajax333

  Oceniono 10 razy 6

  Nie pamiętam, by Nowak oszukiwał państwo.

 • zdrufko

  0

  "ledwo nim dobrze pojmiesz swój błąd, już po tobie..."
  youtu.be/xfpkMO0xe9Y

 • ucan2

  Oceniono 3 razy 3

  Mastalerek... następny mierny i wierny w swoim słowotoku. Pisiaki mają to dziwne przekonanie, że czym szybciej i więcej mówią tym jest to lepsze. Ale cóż więcej oczekiwać po miernych ale wiernych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX