Komentarze (322)
"Nagroda Darwina będzie miała subkategorię - nagrodę Hofmana". Reakcja Twittera na odwołanie posłów PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zbig501

  Oceniono 3 razy 3

  kaczyński mam w dupie wasze sądy, jeżeli jesteś taki prawy powinieneś wraz ze swoją partią zgłosić wniosek o uchylenie im immunitetu aby za defraudację i próbę wyłudzenia stanęli przed prawdziwym sądem!!!!!!!!!!!!
  no kaczyński ???!!!!

 • mimrat1

  Oceniono 2 razy 2

  Ci posłowie ,po prostu,wzorowali się i wzorują na Kaczyńskich, na ich poczynaniach, jeszcze za czasów PC..!.. Skąd tak potężny majątek PiS-u, hę ?
  Co myślicie, że Kaczyński, był nieświadomy ich postępowań !?
  Po prostu była wtopa, to trzeba trochę szambo opróżnić...

  wyborcza.pl/dziennikarze/1,104622,4570562.html

 • dorik2

  Oceniono 1 raz 1

  Ryba psuje się od głowy czy jednak od ogona? W mojej gminie wójt (16 lat przy korycie!) zrobił sobie wycieczkę do Chin na koszt podatnika, a zasłużonych aktywistów wysłał do USA pod pretekstem udziału w Paradzie Pułaskiego...

 • blooggy

  Oceniono 6 razy -6

  mały nic nie znaczący wybryk, rozdmuchiwany po to by znowu przykryć Nowaka, Sienkiewicza, Sikorskiego i Protasiewicza, nawet jak PISOWCY wylecą z polityki to nikt na tym nie zyska i nie straci, a interesy kolesiów bedą sie kręcić dalej , ciekawa jest ta ferajna szczekaczy, którzy zawsze na sygnał aktywują swoją służebną ironię, taką ironię o lekkim odcieniu intelektualnym, a może by tak panowie komentatorzy zbadać dokładnie kwestię autostrad, no i tu jak zwykle pojawia się amnezja, ironia zamienia się we współczucie, wczoraj w TVN w materiale o Nowaku ktoś nawet mówił, że jest zaszczuwany i nie wolno go dodatkowo stresować...kto to mówił??? może właściciele firm budowlanych, które poupadały ??? z czyjej winy ??? no przecież z własnej

 • clemenza1000

  Oceniono 1 raz 1

  Powodzenie Hofman bedzie mial w pierdlu w dodatku z takim sprzetem jakim sie chwalil dookola.oj bedzie chlopak zarobiony ;-)

 • gwymond

  Oceniono 2 razy 2

  PIS to zorganizowana grupa przestępcza na wzór SKOK Wołomin. Tyle że wyłudzaczami byli czołowi posłowie a nie "słupy". Strach pomyśleć co dzieje się tam na niższych poziomach, tam gdzie zainteresowanie prasy jest znikome.

 • hipciaczek

  Oceniono 2 razy 2

  Syn tirowca. . ot taki Dyzma polskiej polityki..

 • jkredman

  Oceniono 5 razy 1

  a Sławuś Nowak przyczajony i niezawieszony czeka na swoją chwilę i nową okazję

 • pewex0

  Oceniono 7 razy -5

  zobaczcie jaka różnica w przypadku PO i PiS, w PO nasrali wam na głowy i brak konsekwencji, a w PiS od razu ponieśli konsekwencję. Leming i tak nie rozumie.szkoda słów.

 • 1theguru1

  Oceniono 3 razy 3

  może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym ZAWIESZENIEM CZŁONKA Hoffmana

 • sztucznamgla

  Oceniono 2 razy 2

  chyba nagroda 18 cm

 • condor

  Oceniono 10 razy 10

  Bardzo się cieszę że nie będę musiał już oglądać tej cynicznej gęby Hofmana.

 • antonow2

  Oceniono 4 razy -2

  Droga Redakcjo / drogi Autorze - nie traktuj czytelnikow jak idiotow - nie potrzebujemy przed kazda skopiowana z internetu notatka dodatkowych komentarzy!

 • 3.praktyk

  Oceniono 7 razy 5

  PiS wypuszcza zasłonę dymną; marszałek Sikorski też korzystał z publicznego grosza.
  Ale......rozmowy dotyczyły spraw krajowych, bez żon i wnoszenia alkoholu do lokalu.
  "Lot był podróżą służbową, posłowie występowali jako delegacja polskiego parlamentu na Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Jak wynika z informacji przesłanej przez sekretarza Zgromadzenia, politycy PiS trzykrotnie opuścili spotkanie zaraz po podpisaniu listy obecności, odmówili przyjęcia materiałów dotyczących tego spotkania i nawet nie weszli do sali obrad."
  Tu jest pies pogrzebany, obywatele posłowie jako delegaci reprezentowali sejm i Rzeczpospolitą............i bardzo ładnie zadbali o nasz i swój wizerunek.

 • ia jo

  Oceniono 9 razy -7

  Może pójdą do PO. Tam nikt nie robi problemu z takich "błachostek". Oczywiście wtedy dostanie się obsłudze samolotu

 • palo_ma1

  Oceniono 2 razy 2

  > Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego partii, zapowiedział jednak,
  > że gdyby nie wyjazdy prezesa PiS i innych osób z zarządu partii,
  > konsekwencje mogłyby być bardziej surowe

  Też tylko się podpisywali?

 • 33qq

  Oceniono 3 razy 3

  te "reakcje" są równie żałosne, jak zachowanie i cała kariera Hofmana

 • pawel_groupon

  Oceniono 12 razy 12

  Mi osobiście nie zależy co stanie się z tymi posłami, ale co stanie się z jawnością wydatków publicznych.
  Gdyby każde rozliczenie wyjazdu służbowego każdego posła musiało być opublikowane np. na jakiejś stronie internetowej, wówczas takie przekręty nie byłyby możliwe. Dziennikarze natychmiast napisaliby odpowiedni artykuł o pośle, który kradnie publiczne pieniądze. To samo dotyczy innych wydatków publicznych.
  Dlatego te apeluję:
  wyciągnijmy wnioski z tego zdarzenia i żądajmy jawności wydaków publicznych zaczynając od góry czyli od wydatków posłów/radnych.

 • born2roll

  Oceniono 5 razy -3

  Co tatuś szmalcował żydów za okupacji czy dziadzio? A może w twojej rodzinnej wsi na Podlasiu z pochodniami wtedy biegali? Źałosna antysemicka mendo.

 • oko.demona

  Oceniono 5 razy 5

  wielki mały fiut

 • marc_pl

  Oceniono 7 razy 7

  Powiem szczerze - ja na te pisowskie gęby patrzeć nie mogę. Tyle fałszu, zakłamania i zła ile mieści się w tych ludziach to przekracza wszelkie normy i ludzkie pojęcie. Zapewne zwolennicy tej partii mają taką samą osobowość i takie same postrzeganie świata.

 • minionywiek20

  Oceniono 5 razy 5

  Nowa frakcja w tej partii: Przegrani i Spuszczeni. Bardzo mnie to cieszy!!!

 • ucan2

  Oceniono 9 razy 9

  Główną umiejętnością ludzi typu Hofman, Kamiński jest życie z publicznych pieniędzy. Ci ludzie nie potrafią egzystować w inny sposób na przykład posiadając swoją firmę. Większość PIS jest motywowana tymi kilkoma tysiącami z budżetu i to jest ich walka o ogień. Mierne oczekiwania, mierni ludzie, mierny intelekt. To są zwykłe trutnie i pasożyty.

 • cillian1

  Oceniono 2 razy 2

  coś czuję, że to mistrzowskie zagranie kurskiego (*&^(*&(*.

  No mistrzem jest. Ale jak k..wa z niego, jeśli to on?

 • babilon63

  Oceniono 3 razy 3

  Nie lubię Hofmana (taka moja natura) ale nie należy się z niego nabijać bo to nie jego wina ot taki przypadek rodziny Hofmanów i na dodatek teraz niczytaty, niepisaty (dlatego nie odebrał materiałów) ale pazerny i tylko gadaty. Cieszę się, że Prezes go wypieprzy to PIS zyska jeszcze większą popularność.

 • turwie2

  Oceniono 2 razy 2

  pisowskie ścierwo pokazały klasę - dla szmaciaka hofmana liczy się tylko kasa - wielokrotnie to udowodnił

 • zerozer52

  Oceniono 5 razy 5

  Właśnie niedawno udowodniono naukowo, że największe choo...ye są w PiS-ie.

 • born2roll

  Oceniono 5 razy 5

  Mam wrażenie, że większości tutaj komentujących umyka, że to co zrobili ci gentlemeni wraz z rodzinami to najzwyklejsza kradzież. Czy w tym kraju już zupełnie nie zwracacie uwagi na takie zdawałoby się oburzające sprawy? A może to już tak spowszedniało w kraju nad Wisłą, że nie ma sensu o tym wspominać.

 • banwit

  Oceniono 7 razy 7

  Trzeba NIK wysłać do sejmu, niech zbada wszystkie podobne sprawy. Z pieniędzy niesłusznie wyłudzonych przez 20 lat z kasy sejmu, zapewne uda się pokryć deficyt budżetowy. Elita narodu...śmiechu warte.

 • m_234

  Oceniono 5 razy 5

  Może, panie Hofman, idź na zwolnienie lekarskie? Nie wiem tylko, czy to działa w przypadku bycia członkiem... partii. Ponieważ jest oczywistą oczywistością, że twoja kariera w tejże partyji jest historią.

 • absurd

  Oceniono 4 razy 4

  Wykopać tego smroda Hoffmana na zbity pysk z polityki!

 • piotrullo

  Oceniono 8 razy 8

  Przecież to trzeba nazwać po imieniu - złodzieje jesteście Hoffman i Kamiński , zwykle złodzieje , wyłudzacie pieniądze i okradacie pracodawcę , pluć wam pod nogi i psami szczuć bezczelne bumelanckie nasienia. Tylko bedzie miał odwagę wyrzucić ich z roboty ? Je bał was pies

 • wyboga

  Oceniono 3 razy 3

  Dla mnie Hofmanek był, jest i będzie zerem. Mądrala Kamiński chyba nie zdawał sobie sprawy z kim się zadaje. Nie żal mi idiotów z otoczenia prezia. Dlaczego przyszły? premier nie lata samolotami. Wiem, wiem nikt go nie chce poza granicami naszego kraju. Gdyby chociaż raz wybrał się w podróż wyszło by szydło z worka i przekonalibyśmy się, że zachowanie typu Hofman i spółka, to standard w polityce PiSu.

 • iremus

  Oceniono 7 razy 7

  Gdyby taki przekręt zrobił zwykły Kowalski prokuratura już przesłuchiwałaby świadków a podejrzanym stawiałaby zarzuty z art. 286 *. No ale jak mawia błogosławiony Rydzyk katolików w III RP prawo nie obowiązuje. Tylko patrzeć jak sejm uchwali dla posłów prawo
  do zabijania niekatolików.
  .
  * - Art 286 Oszustwo
  § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 • pancerniki_kieszonkowe

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego tak się wszyscy cieszycie nie widząc w tym wielkiego dramatu... dramatu samotności Wielkiego Wodza.

  Kolejny bowiem raz okazało się, że Wielki Prezes może liczyć tylko na siebie i najbliżsi współpracownicy są podstawieni przez wrogie siły. Kolejny raz Prezes będzie musiał zniszczyć te osoby, bo tego wymaga patriotyczna misja. Kolejny raz Prezes udowodni, że jest w stanie politycznie zniszczyć nawet najwierniejszych, bo wróg czai się wszędzie.

 • Oceniono 1 raz 1

  jak pociąg zatrzymuje się na stacji to też bijecie brawo maszyniście? a autobus na przystanku?

 • miszogun

  Oceniono 2 razy 0

  Adasia to Jarek na pewno nie wyrzuci. Kto by mu tak loda...kupował.

 • darek4019

  Oceniono 5 razy 3

  Ja mam takie drobne pytanie. Czym jest niewpisanie do oświadczenia majątkowego zegarka przez pana Nowaka ( z takim zacietrzewieniem atakowane przez - szczególnie - pana Hofmana), wobec kradzieży publicznych pieniędzy przez tych posłów PiS-u? Jak to jednak nie warto być podłym. To się kiedyś musi zemścić.

 • kowalskyy49

  Oceniono 6 razy 6

  Mało obchodzą mnie PiS i PO, ale jeśli ośmiesza się taka gnida jak Hofman to znaczy że gdzieś, może tylko czasami jest sprawiedliwość.

 • metalin

  Oceniono 5 razy 3

  Oooooj, kolacje u Sowy to pikuś wobec przekrętu tych cwaniaczków!
  Chcę zobaczyć teraz minę Adasie H. , widok bezcenny!

 • alejagwiazd

  Oceniono 5 razy 3

  a tymcaszem w wiadomosciach TV Trwam nawet wzmianki o bohaterach z PISU

 • jerzysm42

  Oceniono 6 razy 4

  Mastalerek przejął obowiązki po Hofmanie, ale tylko formalnie.
  Faktyczne przejęcie stanowiska nastąpi w momencie, gdy Adaś odda Marcinkowi służbową puderniczkę.

 • Ba Ryła

  Oceniono 5 razy 1

  Boże czuwaj nad nim, żeby to wytrzymał i się nie powiesił.
  Na allegro widziałem fajne liny.
  Może zaprosi na występ on-line?
  A taki był ładny amerykański.
  WHO? AH

 • turwie2

  Oceniono 7 razy 5

  tak się bawią pisowskie szmaciaki za naszą kasę

 • annik

  Oceniono 5 razy 3

  Niech wreszcie ktoś się zainteresuje przekrętami sejmowych i senackich oszustów. To są pieniądze, które potrąca się ludziom w podatkach za uczciwą rzetelną pracę. Liczba parlamentarzystów to jest skandal. Jakieś 95% z nich to darmozjady nigdy nieskalane robotą.

 • xsawer

  Oceniono 1 raz -1

  Jednym słowem polityczna baba z Radomia.

 • Marek Dyjor

  Oceniono 3 razy 1

  to na pewno kolejni ukryci agenci PO w szeregach PISu... obserwując historię PIS to mam wrażenie, że ta partia sklada się z samych agentów obcych partii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX