Kamiński, Hofman i Rogacki na trzech delegacjach podpisywali listę i wychodzili ze spotkań [PISMO SEKRETARZA]

Posłowie PiS, którzy zostali dzisiaj zawieszeni w prawach członków partii, nie po raz pierwszy występowali jako polska delegacja parlamentarna. Jak wynika z informacji przesłanej przez sekretarza Zgromadzenia, Hofman, Kamiński i Rogacki trzykrotnie opuścili spotkanie zaraz po podpisaniu listy obecności.
Sekretarz generalny Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Wojciech Sawicki skierował pismo w sprawie posłów PiS do Andrzeja Halickiego, który pełni funkcję przewodniczącego Delegacji Parlamentarnej RP do Zgromadzenia.

Jak wynika z pisma, Sawicki przedstawia informacje na ten temat na wyraźną prośbę Halickiego.

"Podczas spotkania 30 października 2014 roku w Madrycie Pan Mariusz Kamiński był obecny tylko rano. Panowie Adam Hofman i Adam Rogacki zarejestrowali się (podpisali listę) na spotkaniu późnym popołudniem, około 16.45. Odmówili przyjęcia materiałów dotyczących tego spotkania oferowanych przez Sekretariat i opuścili budynek Parlamentu, nie wchodząc do sali spotkań" - pisze Sawicki.Dwa inne spotkania

Sekretarz generalny informuje też o dwóch innych spotkaniach, na które przybyła delegacja trzech posłów. 12 grudnia 2013 roku w Paryżu oraz 27 i 28 maja 2013 roku w Izmirze wszyscy trzej panowie zarejestrowali się w Sekretariacie na początku spotkania i opuścili salę krótko po rozpoczęciu meetingu.

W przypadku dwudniowego spotkania zarejestrowali się oni rano 27 maja i nie wrócili ani tego, ani następnego dnia. "Podczas swojej obecności na spotkaniu żaden z nich nie zabrał głosu i nie brał udziału w dyskusji" - czytamy w oświadczeniu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (582)
Kamiński, Hofman i Rogacki na trzech delegacjach podpisywali listę i wychodzili ze spotkań [PISMO SEKRETARZA]
Zaloguj się
 • marac

  0

  No jeden pozytyw jest - widać, że żona herr Hoffmanna wreszcie zdrowa, skoro na wycieczki może jeździć.

 • maxym9

  0

  Pamiętam jak ten sam Kamiński ubliżył premierowi, że jest pozbawiony honoru. I co? Hoffmann, wiadomo - chamstwo pierwszej klasy. No i wszyscy mają żony na poziomie. Jaki "poseł0) taka żona

 • kedar1976

  0

  do pierdla z nimi....

 • cynik24pl

  0

  No cóż nie udało się wykiwać ludzi, a tak fajnie było. U Olejnik Hofman mądrzył się i pouczał wszystkich, moralność kapała mu z buzi. A tu proszę. Przekręty i kłamstwa. Tak pracują pretorianie prezesunia, Ciekawe, jak prezesunio wybrnie ze sprawy SKOK-u. Kończy się mit, że my jesteśmy czyści i tylko nam dobro Polski w głowie. A trzeba było Jareczku więcej na podwórku przebywać i bawić się z plebejuszami. Teraz wychodzi nieumiejętność oddzielania pochlebców od prawdziwych zwolenników.

 • tygrys102

  0

  333 posłów zrobiłoby tak samo...(p)osły, to (p)osły...ale jakie cwane

 • soldadura104

  Oceniono 1 raz 1

  Zony posłow dały popalic w samolocie wiec dopiero dadza popalic Kaczynskiemu.

 • jkal

  Oceniono 3 razy -3

  to już Sawicki pisze donos do Halickiego PO angolsku? Jejku, jejku, co za PO(d)stęp!

 • mawierz

  Oceniono 3 razy 3

  chyba ktoś zapomniał po co tam polecieli(pojechali)...bo to ze próbowali (lub nie..?) wyłudzić kasę to jedno, a to że w czasie pełnienia służbowych obowiązków zrobili sobie wagary to drugie... Też będzie oświadczenie?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX