Znów napad na właściciela kantoru. Tym razem w Siedlcach

?Dwóch nieznanych sprawców napadło na właściciela kantoru w Siedlcach. Obezwładnili go gazem, pobili i ukradli teczkę z dokumentami i pieniędzmi? - informuje portal TVN24.pl. To kolejny w ostatnich dniach napad na właściciela kantoru w Polsce.
58-letni właściciel kantoru jest w szpitalu. Trafił tam z powodu urazu oka. - Dwaj zamaskowani sprawcy obezwładnili mężczyznę za pomocą gazu i pobili najprawdopodobniej pałką teleskopową. Ukradli teczkę, w której były dokumenty i nieznaczna ilość pieniędzy - powiedział podinsp. Jerzy Długosz z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Policja poszukuje sprawców napadu. O sprawie pisze portal tvn24.pl.

Czy można łączyć to zdarzenie ze sprawą z Bochni?

Reporter radia TOK FM ustalił, że mężczyzna został napadnięty, kiedy wchodził do klatki schodowej. Wyrwano mu torbę i psiknięto gazem w twarz. Policja zbada, czy tę sprawę można łączyć z podobnym zdarzeniem z Bochni z 27 października, kiedy postrzelony został pracownik kantoru. Zmarł w szpitalu. Policja wciąż szuka sprawcy napadu.

Pracownik kantoru wracał do domu, kiedy padły strzały. Mężczyzna został kilkakrotnie trafiony w klatkę piersiową. Kobieta, która była w pobliżu, została postrzelona i trafiła do szpitala z lżejszymi obrażeniami.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Lubisz aplikację Gazeta.pl LIVE? Zagłosuj na nas!

Więcej o:
Komentarze (13)
Znów napad na właściciela kantoru. Tym razem w Siedlcach
Zaloguj się
 • ocalony70

  Oceniono 3 razy 3

  Każdy radzi sobie jak potrafi , dziki kraj , dzikie obyczaje.....👹

 • johniii

  Oceniono 5 razy -1

  Wlasciciel kantoru to pewnie ktos z wsi ...

 • nessuno

  Oceniono 6 razy 0

  Jest dużo o wiele bardziej poważnych przestępstw, o których często nie mówi się wcale. Ale gdy chodzi o kantorowców, to zawsze o tym głośno a policja się nawet do roboty przykłada. Czyżby dlatego,że właściciele kantorów, to byli ubecy lub gliniarze?

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy 7

  Bandziory widzą nieudolność policji i robią swoje.
  Trzeci napad na kantor, sprawcy uciekli.
  Nasza policja nie jest zdolna urzadzić blokady, zorganizować obławy, rozłożyć kolczatki, uruchomić helikopter, umieja tylko karać mandatami kierowców, jak za szybko jedzie i go dogonią.

  O ile oczywiście ścigany wcześniej sam sie nie zabije na drzewie, albo uderzając czołowo w smarta, jak ostatnio, 3 trupy...
  Ale tyle to potrafi byle idiota.

 • 69daro

  Oceniono 11 razy -1

  Dziwna sprawa,facet zarabia konkretne pieniadze a mieszka z szarakami w zwyklym bloku.Zlota zasada:masz wiecej kasy od innych,NIE wolno mieszkac razem z biedakami,ani nawet przebywac w miejscach ktore odwiedza pokolenie 1680 BRUTTO.Same klopoty generuja sie z tego powodu.

 • krzywelustro

  Oceniono 19 razy -1

  Kolejny kantor napadnięty...
  Zostawcie kantorów w spokoju! To antysemityzm i godzenie w polskie dziedzictwo kultury muzycznej!

 • dimo333

  Oceniono 12 razy 0

  spojrzmy na to inaczej . jeszcze raz wojtyla , solidarnosc , balcerowicz ,zydowa z g.....m zwanym konkordatem, i przejecie rzadow i panstwa przez wies....

 • jan_sobczak1

  Oceniono 26 razy 14

  I znów się okazuje że polscy policjanci to idioci którzy potrafią złapać tylko pijaczka na rowerze albo kopnąć w twarz kobietę w ciąży.

 • talia.com

  Oceniono 18 razy 2

  Te strzały to padły z pałki teleskopowej, czy też z gazu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX