Komentarze (45)
Ksiądz prawnik próbuje analizować spot "Najbliżsi obcy". Wyszedł mu atak na "salon". "To może zalegalizujmy zabójstwa?"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • faustxyz

  Oceniono 54 razy 46

  Pokraczne wywody tego hehehe prawnika nie tylko bzdurne, ale brudne i podłe. To wina tego, że kk wyrósł na kłamstwie, intrygach, zbrodni, pedofilii, handlu dziećmi i dorosłymi, kastracji nieletnich, grabieży i wyłudzaniu, rzeziach i pogromach. Owoce to tacy osobnicy.
  "Jakież inne wysiłki prospołeczne par homoseksualnych miałyby rekompensować przywileje prawne" pyta okaz egoisty nie tylko nie dokładający grosza, ale żyjący na koszt społeczeństwa. To proste dla ogarniętych - to się wszystkim opłaci - ludzie w związkach prawnie zalegalizowanych są spokojniejsi o przyszłość, szczęśliwsi, a przez to wydajniejsi. Tolerancja, życzliwość pobudza i nakręca gospodarkę - to takie oczywiste. Do tego lgbt to nie kosmici, ale ludzie żyjący wśród nas, mający rodziców, rodzeństwo, przyjaciół, kolegów w pracy itd. Zalegalizowanie wpłynie pozytywnie na wszystkich. Porównanie z zabójstwem jest równie podłe co kretyńskie. Porównać można tylko porównywalne sprawy, ale co taki sfrustrowany nienawistnik potrafi innego - tonący brzydko się chwyta. Bye bye kk, to wasze ostatnie podrygi.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 41 razy 27

  Temu klesze - przewóz. Na taczkach. Na gnój.

 • viaac

  Oceniono 57 razy 47

  Oto przedstawiciel kościoła, zatroskany o to, komu społeczeństwo funduje fiskalne przywileje, zaniepokojony "zamąceniem" w głowach społeczeństwu.

  Komedia.

 • mieczyslawski

  Oceniono 53 razy 49

  była inkwizycja i sądy kapturowe, wystarczył anonimowy donos i trafiało się na stos
  były wojny religijne, krucjaty
  ja jestem stanowczo przeciwny legalizacji zabójstw w szczególności tych z powodów religijnych
  zniesienie kary śmierci to zasługa humanistów i ateistów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX