Sobecka protestuje. Pisze list otwarty do Dworaka o równościowym spocie. "Promocja homoseksualizmu!"

- Spot "Najbliżsi obcy" Kampanii Przeciw Homofobii jest sprzeczny z konstytucją, społeczną moralnością i propaguje homoseksualizm - pisze Anna Sobecka z PiS w liście do Jana Dworaka, szefa KRRiT. Posłanka protestuje przeciwko emisji kampanii społecznej poświęconej związkom partnerskim w telewizji publicznej.
Anna Sobecka, posłanka PiS zasiadająca w Radzie Programowej TVP, postanowiła zaprotestować przeciwko emisji w telewizji publicznej spotu poświęconego związkom partnerskim "Najbliżsi obcy" wyprodukowanego przez Kampanię Przeciw Homofobii. Napisała więc list otwarty do Jana Dworaka, szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

"Materiały filmowe promujące homoseksualizm"

Posłanka wskazuje, że spot jest "sprzeczny z konstytucją i wartościami chrześcijańskimi", które "powinny być respektowane" w mediach publicznych zgodnie z ustawą. Według polityczki materiał "godzi w podstawy moralności społecznej" i "wprowadza w błąd" opinię publiczną. "Pod pozorem dyskryminacji tzw. 'związków partnerskich' promuje się homoseksualizm" - przekonuje.

Bortnowska: Propagowanie homoseksualizmu jest jak propagowanie niebieskich oczu >>>

"Odnoszę wrażenie, że tego rodzaju kampanie społeczne mają być zasłoną dymną dla poważnych problemów, które nurtują Polaków" - ocenia Sobecka. I pyta, dlaczego w obliczu problemów finansowych TVP finansuje "materiały filmowe promujące homoseksualizm".

"Skoro jednak takie środki finansowe są, może lepiej byłoby przeznaczyć je np. na spoty informujące o ogromnych zagrożeniach, jakimi są: nadużywanie alkoholu i dopalacze" - kwituje posłanka.

Środowiska prawicowe sprzeciwiają się emisji równościowego sporu w Telewizji Polskiej. Przed siedzibą Krajowej Rady w Warszawie w poniedziałek odbył się nawet protest kilkuset osób. Manifestacja zorganizowana m.in. przez Prawicę RP oprotestowała przy okazji kary dla mediów ojca Tadeusza Rydzyka i ideologię gender.

Więcej o:
Komentarze (46)
Sobecka protestuje. Pisze list otwarty do Dworaka o równościowym spocie. "Promocja homoseksualizmu!"
Zaloguj się
 • viva.pl

  0

  Katolicy mają lepsze własne wzorce. A oglądanie spotów nie jest obowiązkowe.

 • mirekk55

  Oceniono 1 raz 1

  Jak się można tak utuczyć.Kobieto ciebie lepiej przeskoczyć jak obejść.Ty nie myśl o innych - ty pomyśl o sobie...

 • Grażyna Koziol

  0

  Czas jest wartością względną tylko mentalność jest wartością stałą , to da się zauważyć nawet na ulicy , gdzie stare panny nauczycielki nawołują przy pomocą ustawionej przez zaprzyjaźnionych innowierców projekcji , do stygmatyzowania odmienności seksualnej , zapewne to jakiś nowy program wychowawczy pro chrześcijański , a może pro narodowy po moskiewsku

 • Grażyna Koziol

  0

  Jeżeli poszanowanie godności drugiego człowieka , jego indywidualności , odmienności jest sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi to nie musimy obawiać się gwałcicieli uchodźców, bowiem świadczy to jedynie o tym że nasza mentalność pseudo chrześcijańska jest dokładnie taka sama . A może diety niektórych posłów należało by przeznaczyć na ochronę nastolatków o odmiennej orientacji seksualnej przed homofobami

 • tp70

  Oceniono 1 raz 1

  Sobecka stara erotomanka jest odrażającym przykładem idiotki ośmielonej przez sektę do publicznego wypowiadania w sprawach skomplikowanych !

 • 64stasiek

  Oceniono 3 razy 1

  wartością chrześcijańską jest miłość propagowana przez ten spot. Wśród wartości chrześcijańskich nie ma nienawiści, której wcieleniem jest Sobecka.

 • svetn

  Oceniono 4 razy 4

  A ja popieram promowanie homoseksualizmu. Bardzo chętnie kupie dwa w cenie jednego, może jeszcze ideologię Gender dorzucą w prezencie... :)

 • faustxyz

  Oceniono 4 razy 4

  Sobecka propaguje otyłość, a to jest naprawdę groźne i powoduje poważne choroby skracające żywot czyli Sobecka samą sobą atakuje wartości chrześcijańskie. Jezus nie był otyły i nie farbował włosów. Hahaha co to jest społeczna moralność? Czy to to co mamy wokół - pijaki za kółkiem, maltretowanie dzieci, znęcanie się nad zwierzętami, totalny brak życzliwości, chamstwo itp. badziewie?

 • krzysztofgie

  Oceniono 6 razy 6

  Głupota nie zna granic.
  Ci ludzie naprawdę wierzą że po 30-sekundowej reklamie zmienię swoje zachowanie i zwyczaje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX