"W wystąpieniu Fuszary nic nadzwyczajnego nie było. Wielkie szukanie haków, straszenie lewactwem"

- Mam wrażenie, że w całej Polsce trwa wielkie szukanie haków na ministrów, kandydatów w wyborach - mówiła w TOK FM Janina Paradowska. Wg publicystki "Polityki", znakomitym przykładem jest awantura wokół wypowiedzi prof. Małgorzaty Fuszary na temat kazirodztwa.
Janina Paradowska nie dopatrzyła się niczego oburzającego w słynnym wystąpieniu prof. Małgorzaty Fuszary, pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania, dotyczącym kazirodztwa. - Wygrzebano wystąpienie sprzed lat, w którym nie ma nic nadzwyczajnego. Ale Jarosław Kaczyński uznał lewactwo za wielkiego wroga Polski - oceniła publicystka w "Poranku Radia TOK FM".

"W Polsce trwa wielkie szukanie haków"

Według Janiny Paradowskiej, atak na prof. Fuszarę to element szerszej akcji. - Mam wrażenie, że w całej Polsce trwa wielkie szukanie haków na ministrów, kontrkandydatów w wyborach samorządowych. Z bardzo wielu regionów dochodzą informacje, że szuka się haków, by dopaść kandydatów na prezydentów miast. Premier Ewa Kopacz ma jak w banku polowanie na swoich ministrów - stwierdziła publicystka.

W 2012 roku prof. Fuszara wystąpiła na konferencji naukowej o "nienormatywnych praktykach rodzinnych". Adam Hofman posługując się fragmentami prelekcji zarzucił socjolożce popieranie kazirodztwa. Politycy PiS zaczęli żądać dymisji pełnomocniczki.

Min. Fuszara oczekuje przeprosin ze strony polityków PiS, którzy ją zaatakowali. - Opozycja w tej sprawie kłamie. Jak się nie umie wygrać wyborów normalnie, to się uprawia czarny PR - mówiła.

Kłótnia Kurkiewicza z Semką: Prawica wywołała sztuczny problem kazirodztwa. Żeby nie rozmawiać o przemocy w katolickiej rodzinie>>

Więcej o:
Komentarze (34)
"W wystąpieniu Fuszary nic nadzwyczajnego nie było. Wielkie szukanie haków, straszenie lewactwem"
Zaloguj się
 • m.arco

  0

  Paradowska, zdziecinniała staruszka, która straciła najwyraźniej kontrolę nad własnym umysłem, pewnie byłaby i zabawna, gdyby nie banda oszołomów, która uważa ją nadal za autorytet.

 • plautilla

  Oceniono 1 raz 1

  Przez miasta Francji 
przechodzą liczne demonstracje przeciwko małżeństwom homoseksualnym. Francuzi na eksperymentowanie z małżeństwem i rodzicielstwem zareagowali oburzeniem. A jednak 
Francja, to kraj o silnej tradycji prawicowej i konserwatywnej, i o wielkiej kulturze chrześcijańskiej. Brawo Francuzi ! Niech żyje antylewacka kontrrewolucja ! Wszystkie fuszery won do raju Urugwaju.

 • m.arco

  Oceniono 2 razy 2

  Wypowiedź Fuszary
  ,,I pytanie o to, czy rzeczywiście w dzisiejszych czasach taki jest sens utrzymywania zakazu małżeństwa między rodzeństwem. Z jednej strony mówi się, że ten podstawowy powód, dla którego takie zakazy zwykle obowiązują, czyli obawa o zdrowie dalszych generacji, po pierwsze daje się wyeliminować. Po drugie, jest problemem nie tylko takich związków, a po trzecie w tej chwili podważa się jakby w ogóle sensowność takiego argumentu, ponieważ tu znowu musielibyśmy się odwoływać do tego, że tylko pewna norma potomstwa ma decydować o tym, w jakie związki ludzie między sobą mogą wchodzić, a przecież takich norm nie można z góry jakby ustalać i odbierać innym osobom tutaj możliwości istnienia. " - Czyli wprawdzie urodzą się z takich związków dzieci z wadami genetycznymi ale manipulując za pomocą genetyki czy eugeniki da się te wady wyeliminować. Ta Fuszera to nie profesor to głupol na miarę idiotki Środy.

 • olecki11

  Oceniono 3 razy 1

  starozakonni zawsze się popierają, chodzi o to żeby gojów skłócić

 • almagus

  Oceniono 2 razy 2

  Wodza na szklanym ekranie partyjne wyuzdanie.

  Grzeszny jest każdy lud, co spisy ma grzechów.
  Taki obłudny trud, ułożony przez klechów.
  Straszny jest każdy wódz. Co tworzy te listy.
  Haki po to by zmóc. Satrapa oczywisty.
  Powojenne morale. Elew socjalistyczny.
  Wolskie albo wcale. Zakon polityczny.
  Głupi i bez zalet. Na grzech prokurator.
  Nie as, ale walet. Prawa manipulator.
  Przewlekłe nękanie. Cichcem nie ma sprawy.
  Posad wyuzdanie. Jak wódz jest łaskawy.
  Jak czyszczone lustro. Piegusa narcyza.
  Piękne wodza pusto. „Achtung”, gdy się zbliża!

  Taki z nalepką bez skazy jest gorszy od zarazy!

  2014-10-06 almagus
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,16757416.html
  almagus.blox.pl/html

 • antropoid

  Oceniono 5 razy -3

  P. Fuszara jasno i czytelnie wyjaśniła o co w jej wystąpieniu chodziło, ale PiSowskim tłukom nic nie jest w stanie rozjaśnić w głowach. Taka już pokoleniowa mentalność ludzi, dla których autorytetem w każdej dziedzinie może być tylko biskup, który przerzucał pedofila z jednej parafii do drugiej, a jedynym argumentem bat ekonoma.

 • antropoid

  Oceniono 7 razy 1

  Nie ma się czym przejmować - PiSły jak zwykle czegoś nie zrozumiały - więc złapały za sztachetę...

 • unamatita

  Oceniono 11 razy -1

  "Janina Paradowska nie dopatrzyła się niczego ..." - może czas na zasłużoną emeryturę?
  u.

 • leo2rys2

  Oceniono 6 razy -2

  Dalej,rozpocznijcie dyskusję o pedofilii (w niektórych krajach UE już takie dyskusje się odbywają),zoofilii,nekrofilii,a może i o ludożerstwie !.Dla tych kręgów nie ma tabu , jedynym celem jest jak największe wyzbycie się ludzkich uczuć,i zastąpienie ich kompletną demoralizacją akceptującą wszelkie wynaturzenia !.A cel jest jeden,społeczeństwem pozbawionym wszelkich moralnych uczuć jest ŁATWO manipulować i rządzić !.I O TO W TYM WSZYSTKIM CHODZI !.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX