Expose Ewy Kopacz. Co obiecała? Oto 21 najważniejszych punktów

01.10.2014 13:19
Większe wydatki na armię, żłobki i naukę. Urlopy rodzicielskie dla wszystkich, kodeks budowlany, pieniądze na studia za granicą. Zobacz, jakie obietnice złożyła w swoim expose Ewa Kopacz.
Zobacz także
Komentarze (248)
Expose Ewy Kopacz. Co obiecała? Oto 21 najważniejszych punktów
Zaloguj się
 • dokmr

  0

  setki MILIARDOW / rok na KRUZ + PRZYWILEJE + 13-14-15-16-17 -18 !!! pensje np. gornikow, lewe renty, odprawy , nieróbstwo urzędów skarbowych w sciąganiu podatków [ np. kto dostał paragon gdy zmienial opony ?????????? - NIC poza zamieszaniem z tego nie będzie Pani dr K

 • jerzonek

  0

  Osobiście najbardziej podoba mi sie pomysł fundowania studentom studiowania za granicą, pod warunkiem, że później przez pięć lat pracować będą w kraju. Się pytam gdzie pracować?! W makdonaldzie? Z jakiej choinki ci ludzie sie urywają?

 • lech2011

  0

  Gdyby nic nie obiecała: byłby krzyk.
  Obiecała: też krzyk. A to że za mało, a to że jeszcze coś powinna dodać do listy.

  Ludzie: jak Wam dogodzić ?

 • swoj_pl

  0

  Kobieto,
  Moze wreszcie czas na reformy obiecane porzez oszusta Tuska:
  1. Prawdziwe wybory, system JOW
  2. Zniesienie dwuwladzy premier-prezydent
  3. Zniesienie dwuwladzy marszalek-wojewoda
  4. Drastyczne zmniejszenie liczby poslow
  5. Zlikwidowanie senatu
  6. Zlikwidowanie dotacji dla partii politycznych
  7. Odpartyjnienie panstwa (spolek skarbu panstwa)
  8. Wprowadzenie plaskiego podatku z jednolita stawka 15%

  Bralas udzial w imprezie 4xTAK???? Pamietasz to obiecanki????

 • darmen987

  Oceniono 2 razy 2

  Rozdział państwa od kościoła . Koniec finansowania z Unii katolickich projektów, służącym tylko księżom. TEGO POTRZEBA, katechetko Kopacz !!!

 • drzejms-buond

  Oceniono 1 raz -1

  ktoś pamięta jeszcze 20 punktów Tuska?

  PRZESTRZEGAM TEŻ PRZED UMOWĄ HANDLOWĄ Z USA !
  Ona jest korzystna TYLKO dla USA !

 • golass

  Oceniono 1 raz -1

  Wy tez tak macie? ja nawet nie czytam tych zalozen, bo doswiedczenie nauczylo mnie, ze i tak NIC z nich nie bedzie... przeraza mnie to, ale ja naprawde nie wierze w te deklaracje (nie jestem pro-pis, zeby bylo jasne)...

 • tekameka

  Oceniono 1 raz 1

  Tajne komplety - pierwsze od okupacji niemieckiej
  Nauczyciele nie lubią darmowego podręcznika. Po cichu zbierają pieniądze na inne książki. Krytykowany przez środowisko nauczycielskie elementarz zamiast na ławki trafia często do szaf. Nauczyciele po cichu zbierają pieniądze na inne książki.

  – Pani zaczęła zebranie od tego, że podręczniki MEN są beznadziejne. Że uczy już długo i ma doświadczenie. Potem, prosząc o dyskrecję, poprosiła, żeby zebrać pieniądze na ksero i papier oraz segregatory. Zapowiedziała, że będzie kserować materiały – opowiada matka 7-letniego Jasia.
  Joanna, której 6-letni syn poszedł do pierwszej klasy w szkole koło Krakowa, opowiada, że w klasie dzieci mają równolegle dwa podręczniki – „Nasz elementarz” i komercyjny. – Na zebraniu nauczycielka zapytała, czy pamiętamy, co nam sprawiało największą trudność w czasie nauki pisania. Chodziło oczywiście o zawijasy, literki, które nie są proste, geometryczne, ale mają np. zakręcone ogonki. A potem pokazała nam, jak nielogicznie ułożona jest kolejność poznawania liter w rządowym elementarzu. Pani prosiła, żeby nie przyznawać się do tego, że uczy z dwóch książek. To mi przypomina tajne komplety – relacjonuje pół żartem, pół serio matka i prosi, by na wszelki wypadek zostawić jej nazwisko i informację o szkole do wiadomości redakcji.

  serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/825396,nauczyciele-nie-lubia-darmowego-podrecznika-po-cichu-zbieraja-pieniadze-na-inne-ksiazki.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje