Paradowska: Jedynym światowym sukcesem PiS wizyta radnej w zoo. W sprawie osiołków

Janina Paradowska komentuje w "Polityce" nowe zasady medialne w PiS. "Co można ulepszyć w tym jakże prostym przekazie, że rząd Tuska był najgorszy z możliwych, a rząd Kopacz jest jeszcze gorszy?" - zastanawia się. I zauważa, że ostatnim światowym sukcesem medialnym PiS była interwencja poznańskiej radnej w sprawie osiołków.
Janina Paradowska komentuje w "Polityce" nowe porządki w PiS. W od ubiegłego tygodnia w partii obowiązują zmodyfikowane zasady medialne. Listę polityków, którzy będą mogli wypowiadać się na określone tematy, będzie zatwierdzał m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński. Niesubordynacja może się skończyć utratą miejsca na liście wyborczej.

"Co można ulepszyć w przekazie PiS?"

Publicystka zastanawia się, jaki to kryzys musi trapić PiS, skoro chce ujednolicać "przekaz i tak już koszmarnie ujednolicony". "Co można ulepszyć w tym jakże prostym przekazie, że rząd Tuska był najgorszy z możliwych, a rząd Kopacz jest jeszcze gorszy?" - pyta Paradowska.

"Paradoksalnie jedynym światowym sukcesem PiS była ostatnio wizyta pewnej radnej w ogrodzie zoologicznym" - pisze kąśliwie publicystka, nawiązując do sprawy "kopulujących osiołków" i radnej PiS interweniującej w ich sprawie. "Czy kandydaci na radnych będą mieli zakaz odwiedzania ogrodów zoologicznych, bo przekaz światowy z tego wydarzenia nie był, niestety, dla PiS szczególnie przychylny?" - pyta Paradowska.

Cały komentarz w najnowszej "Polityce".

Więcej o:
Komentarze (46)
Paradowska: Jedynym światowym sukcesem PiS wizyta radnej w zoo. W sprawie osiołków
Zaloguj się
 • monci1974

  0

  Bolszewia, moja pani, bolszewia...

 • pwiszkigmail.com

  0

  PiS szykuje się na nowy sukces:
  www.facebook.com/video.php?v=580097595455418

 • edza4

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wiem czy w ogóle należy gębę otwierać,na temat debilizmu,wydaje mi się że szkoda pary z ust,bo za zwyczaj debil już się cieszy jeżeli został zauważony,nie ważne z jakiego powodu.

 • aaaramzes

  Oceniono 4 razy 4

  Z tego co pamiętam, a pamięć mnie jeszcze nie zawodzi, w czasach PRL głos bez krzyżyka na karcie wyborczej był głosem ważnym. Po prostu przechodził pierwszy z listy. Wyborcy PIS to starzy, mało wykształceni ludzie pamiętający tamte czasy. Dla nich głos bez wskazania krzyżykiem jest głosem ważnym co w obecnych czasach jest głosem nieważnym. I mamy wytłumaczenie wielkiej ilości pustych kart.

 • al48

  Oceniono 11 razy 7

  Brawo Pani Janino !

 • em239

  Oceniono 4 razy 2

  W Polsce jest konieczność zmiany ordynacji wyborczej, teraz obowiązuje system mafijny. Taki jest wkład J. Kaczyńskiego w budowanie jutra Polski.

 • hastatrespasos

  Oceniono 32 razy 28

  Brawo dla Autorki! Ale SPISKOWCY uważają, że ich partia stoi w centrum zainteresowania świata i okolic. Np. Rysio Czarnecki zachowuje się w Europarlamencie tak, jakby takie jak on patałachy ze SPISKU miały głos decydujący o losach Europy. A propos nowych zasad medialnych, ponownie potwierdzają one dyktatorski styl herszta Bezprawia i Niesprawiedliwości. Który do żadnej niesubordynacji nie dopuszcza. A ja Duckczyńskemu życzę, żeby pewnego dnia opuścili go tacy, obecnie najbardziej pokorni wobec niego giermkowie, jak A. Hofman i K. Pawłowicz. To nie absurd. Są takie przykłady. Przecież ongiś Z. Ziobro, J. Kurski, B. Klempa też byli związani z kaczorem na śmierć i życie, a potem go porzucili. Teraz wracają do niego upokorzeni, ze strachu przed śmiercią polityczną. Co zresztą nie świadczy dobrze o nich, ani o Duckczyńskim, bo wszyscy oni tak samo zaśmiecają polską politykę i niszczą młodą jeszcze demokrację. Każdy z nich jest wart tego, co Francuzi określają dosadnie: merde. I dlatego SPISEK może liczyć tylko na jeden sukces: znajdzie się na śmietniku historii.

 • unamatita

  Oceniono 23 razy -19

  A ty Janka jakie masz sukcesy? Włażenie w dupę rządzącym się nie liczy!
  u.

 • drbob20

  Oceniono 22 razy 14

  caly pis. osly im bliskie ale slonie juz nie. a kopulacja sloni to dopiero zgorszenie, jedna traba tu a druga traba tam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX