Komentarze (481)
Michalczewski u Lisa: Gdyby moja córka była lesbijką, to bym ją kochał i akceptował
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rlnd

  Oceniono 6 razy 4

  "Czy pan uważa, że jeśli to dziecko przeżyło traumę, to powinno się je oddawać w adopcję parom tego typu i ono za chwilę w naszych polskich warunkach będzie, niestety, przeżywało drugą traumę w środowisku szkolnym? - pytała Kempa"

  Pani Kempo, jak pani mysli, skad ta trauma w srodowisku szkolnym?

 • r.a.b.i.n

  Oceniono 5 razy 3

  pani Kempa przypominała mi w swoich wypowiedziach nauczycielkę z Alternatywy 4

 • henrykus1943

  Oceniono 9 razy -1

  Lepiej jakby zajmował się swoją dziedziną-boksem,bo w dziedzinie tolerancji i wypowiedzi Papieża bredzi.

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy 0

  Michalczewski osmiesza sie swoim asekuranctwem. Powiada: "Gdyby moja córka była lesbijką, to bym ją kochał i akceptował..." tymczasem wszyscy wiemy, ze Michalczewski ma syna.

 • borman60

  Oceniono 4 razy 0

  To nie była rozmowa ,tylko monolog Kempy .Michalczewski ledwo wytrzymał ,żeby to był chłop (a to babochłop) to by mu przyłożył .

 • mikrus63

  Oceniono 6 razy 2

  Ten maszkaron (Kempa) powinien sobie albo postawic kolorowego koguta na glowie albo zrobic dredy. Ale punkowie by ja wykleli. Wyglada jak kapo.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 6 razy -2

  "A niby czemu dwaj kochający się mężczyźni czy dwie kochające się kobiety mają być gorsi?"

  Dwaj kochający się mężczyźni czy dwie kochające się kobiety nie są w żadnym wypadku gorsi, ale również, co wynika samo z siebie, nie są w żadnym wypadku lepsi.
  Są ludźmi i dotykają ich takie same wady, jak i zalety co każdego człowieka.
  Gej może być zarówno sukinkotem, jak i przemiłym gościem.
  Niestety z propagandy LGBT wynika, jakoby homoseksualiści byli wyłącznie cudownymi, prawymi, nieskazitelnymi ludźmi. Rozumiem, że to wynika z reakcji na zasadzie oblężonej twierdzy, ale nie tędy droga.
  Nie da się zmienić mentalności ludzi. Musi minąć czas, musi się zmienić czasem pokolenie, a czasem dwa, by mentalność się zmieniła.

 • jogurt.bartex

  Oceniono 4 razy 0

  Podobno Kempa sika na stojąco...Co to oznacza ?

 • koniepobetonie

  Oceniono 8 razy 6

  Ale wylewacie jadu ... Polacy mają się w większości za katolików, ich wiara nakazuje wręcz kochać bliźniego. Kochać ! A jak to się ma u nas ? Gdyby jadem można było zabijać, mało by nas zostało.
  Jestem praktykującą katoliczką, nie od wielkiego dzwonu ! Jak widać Panu Bogu nie wszystko się udało. Dlatego nie można tych ludzi odtrącać i pogardzać nimi. Katolik powinien ich uszanować i pozwolić im normalnie żyć między nami. Są tacy sami jak my.
  Brawa dla Michalczewskiego za odwagę !!!

 • prawie.jak.koksu

  Oceniono 6 razy 0

  Michalczewski: "Widzę, jaki każdy z nich chodzi z rękami w kieszeni i słuchawkami na uszach, włosy wyżelowane, pedalskie torebki przez ramię."

  www.przegladsportowy.pl/felietony/dariusz-michalczewski,dariusz-michalczewski-o-reprezentantach-polski-w-pilce-noznej,artykul,187529,1,1080.html

 • mirafas

  Oceniono 9 razy 5

  Nie rozumiem, dlaczego ludziom przeszkadza kto kogo kocha??

 • zimochm

  Oceniono 8 razy -4

  Beata Kempa - Michalczewska = Michalczewska znokautowana psychicznie i fizycznie przez Beate. BRAWO PANI BEATO! Z Burakami trzeba po ludzki, oni sami sie wykoncza. Widziec piane na ustach Michalczewskiej = bezcenne :)))

 • mietek1910

  Oceniono 21 razy -1

  O k... GW znalazla sobie kolejny "autorytet"(po Tymie, Olbrychskim itd.) ktory bedzie mowil Polakom co maja myslec.

 • seviers

  Oceniono 11 razy 9

  A za adwersarza u Lisa miał sycowskie "coś" na poziomie słabo rozgarniętej jałówki, drące za to japę przy każdej nadarzającej się okazji!

 • readme.txt

  Oceniono 19 razy 5

  Brawo! Ciemnota PiSowska przypomina czasy panowania NSDAP w III Rzeszy.

 • clash67

  Oceniono 15 razy -5

  Proponuję żeby zaczęli demonstrować na ulicach i w tv jeszcze onaniści, fekaliści, zwolennicy wibratorów i inni równie nowocześni i postępowi ludzie. Co za paranoja rozprawiać jak chłop chłopa prykuje. Łeeeeeee.

 • demetria11

  Oceniono 14 razy 6

  Łomajgod! NIezmienne podziwiam tę żarliwą skwapliwość z jaką p. Kempa i jej podobni przedstawiciele pis-prawicy obnażają swoje braki intelektu, empatii, kultury...

 • szoferek1

  Oceniono 16 razy 10

  Babina żeby zaistnieć w mediach to się nawet w hełm ubrała.....głupia jakaś cy cuś?

 • Oceniono 20 razy -2

  Brawo Mistrzu!
  Nie doceniałem Cię jako człowieka, a okazało się jak bardzo się myliłem.
  Gratuluję postawy! Jako gej i były sportowiec cieszę się, że ktoś taki z takim sportowym autorytetem stanął w jednym szeregu z ludźmi, którzy nie chcą aby nasza Ojczyzna była stolicą nienawiści i dyskryminacji w Europie.

 • czarna_zoska

  Oceniono 11 razy -1

  Bardzo akceptuje miłość homoseksualną, związki partnerskie ale nie adopcje dzieci. Dla mnie to jest egoizm i nieliczenie się z potrzebami dziecka. Nadawanie przywilejów jednej grupie społecznej, kosztem drugiej, tej słabszej, jak są dzieci. Byłoby fair zapytać dziecko przed adopcja. 100% odpowie, ze chciałoby rodzinę z mamą i tatą.

 • jogurt.bartex

  Oceniono 14 razy -4

  Gdy homoseksualista umówi się z kobietą, np. zapłaci i spłodzi dziecko, to będzie pełnoprawnym ojcem i będzie miał prawo wychowywać swoje dziecko..!To samo dotyczy lesbijek.
  Mogą rodzić i mają takie same prawo, jak np. zakonnice, do bycia matkami... I nic im nie zrobicie, talibskie homofoby !

 • jurek42

  Oceniono 12 razy 4

  zawsze wiedziałem, że ta cała Kempa to poszywana katoliczka ...prawdziwy Katolik kocha ludzi jak kochał Chrystus i nie dzieli ich na bogatych i biednych, czarnych, żółtych i białych i nie dzieli ze względu na orientacje seksualną ......Bóg tak chciał i podważie jego woli to zamach na samego Boga kobieto Kempo.

 • jedrek490

  Oceniono 18 razy -2

  Żałosny jest taki bokser z uszkodzeniami mózgu po latach obrywania po głowie. A lis tak ma od urodzenia, czy może obrywał od tatusia po łbie?

 • leo2rys2

  Oceniono 15 razy 1

  Długoletnie boksowanie,a zwłaszcza wielokrotne ciosy w głowę (przykład słynnego boksera Claya ) nie są obojętne dla prawidłowego funkcjonowania tego organu !.

 • atlas41

  Oceniono 8 razy -4

  Lis zapraszajac do programu oszolomow typu Terlikowski czy Kepa udowadnia po raz kolejny ze upadl moralnie bardzo i to bardzo nisko, robi to tylko dla kasy, potworne, robi niedzwiedzia przysluga Polakom i Polsce ktora tak niby kocha

 • 123jna

  Oceniono 8 razy -4

  Co ta K(l)empa wie o swiecie? Nic, zero, niente, ingenting, nothing, nada. Ma wiele genow meskich natomiast, glownie agresje wiec sama nie do konca jest kobieta (mozg ma meski, agresywny). Powinna lepiej rozumiec tych ludzi, ktorzy maja inne niz ona opcje seksualne. Ja, osobiscie, podejrzewam i kempe za ukryta homo, ale to moja prywatna ocena jej zachowania i wyparcia sie. W Szwecji, od lat juz, rodza sie dzieci par lesbijek i homoseksualistow, jest ich ponad 5 000 w samym tylko Sztokholmie. Jak socjal przebadal, sa to swietnie wychowywane dzieci, kochane i harmonijne. To juz jest normalnosc w tym kraju natomiast taka Kempa jest absolutnie nienormalna, jej "norma" jest ponizej tej akceptowanej. Czy ta zacofana kobieto-chlop o tym wie?

 • jerzy.bydgoszcz

  Oceniono 14 razy -2

  Bardzo płytkie miał argumenty ten pan bokser. Trochę był też jakby niezrównoważony. Czyżby za dużo ciosów w głowę?

 • marbor1

  Oceniono 9 razy -3

  Panie Dariuszu, mam wielki szacunek dla Pana za cywilną odwagę mówienia głośno o równości
  dla wszystkich ludzi bez względu na orientację seksualną.
  Jestem już starą 80-letnią kobietą. Wyraził Pan to pięknie swoimi słowami, co ja myślę i mówię również głośno w swoim bliskim i dalszym otoczeniu.
  Powtórzę to, co tu już inni powiedzieli: Mistrzu chapeau bas!!!!

 • tom2578

  Oceniono 5 razy -1

  Czy Pan Lis to ten na filmie www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk

 • hs49

  Oceniono 14 razy 6

  Panie Michalczewski jestem osobą leciwą i wierząca.Chylę swoją siwą głowę za mądre pana słowa.
  Bóg kochał wszystkie swoje dzieci.Więcej takich mądrych ludzi,jak pan.Przeciwnicy,to miernoty,
  skaczą tak,jak im ktoś zagra.Brak im taktu.

 • septembero13

  Oceniono 12 razy 4

  Program Lisa zszedł już na psy. Dyżurna Kempa, kłótliwa, bezczelna, mało lotna, koszmarnie uczesana ,ćwierćinteligentna, ględząca te swoje bezrozumne bzdury. Byle głośniej, byle więcej, byle bez sensu. Panie Lis, czyżby nikt bardziej wykształcony i elokwentny nie chciał wziąć udziału w pańskim programie? To może czas skończyć i wstydu oszczędzić ?

 • representation1

  Oceniono 15 razy -1

  Michalczewski - szemrany autorytet moralny
  -------------------------------------------------------
  Niedouczony Michalczewski, podpuszczany przez lewaka Lisa, śmie powoływać się na papieża Franciszka, żeby domagać się akceptacji dla grzesznych praktyk homoseksualnych.

  A przecież polski Kościół i polska prawica mają jednakowe cele i poglądy z papieżem Franciszkiem. W Argentynie kardynał Bergoglio był zwalczany przez lewicę. Za co nie lubili przyszłego papieża prezydent Argentyny i jego żona? Państwo Kirchner – Cristina oraz jej mąż Nestor, poprzedni prezydent – przez wiele lat prowadzili wojnę z metropolitą Buenos Aires. Bergoglio krytykował Kirchnerów za ich politykę społeczną i brak zainteresowania losem ludzi ubogich i wykluczonych. Później zaś starł się z panią prezydent, gdy jej rząd wprowadził małżeństwa homoseksualne i postanowił zliberalizować prawo aborcyjne. Od tego czasu Cristina Kirchner wszystkimi dostępnymi środkami starała się skompromitować i pogrążyć Bergoglio.

  Czy rozumiecie, że papież kocha homoseksualistów, ale nigdy nie poprze ich grzesznych praktyk, w tym związków jednej płci?

  Katechizm Kościoła Katolickiego podaje:

  "Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji."

  "Sama skłonność homoseksualna bez czynów nie jest grzechem, lecz trudnym doświadczeniem, które przez terapię należy przezwyciężyć i żyć w czystości, do której jest wezwany każdy chrześcijanin."

  To czyny homoseksualne są z natury grzechem ciężkim i należy je potępić.

  Można żądać od chrześcijan tolerancji i miłości do homoseksualistów, ale należy nie oczekiwać tolerancji dla ich lubieżnych i grzesznych praktyk. Problem w tym, że homoseksualiści oraz ich pożałowania godni rzecznicy.

  Jeśli Chrystus wybaczył cudzołóstwo Marii Magdalenie, to wcale nie znaczy, że zaaprobował jej grzech. Jezus powiedział do Marii Magdaleny te słowa: Ja cię nie potępiam, Idź i odtąd JUŻ NIE GRZESZ. To samo tyczy się gejów i lesbijek. Jezus ich nie potępia, ale wzywa do poniechania grzesznych praktyk.

 • gdsta

  Oceniono 10 razy 0

  świetny wywiad w rdc - Panie Dariuszu jest Pan Mistrzem życia

  pewnie będzie podcast do odsłuchania

  warto poszukać,bo warto tak żyć

  Pan jest świetnym pięściarzem w rozmowie ( o różnicy miedzy pięściarzem a bokserem też było :) )

 • zydgejmasoncyklista

  Oceniono 11 razy -7

  Wyobraźcie sobie, że oboje jako rodzice zginęliście w wypadku; wasze dzieci kiwają się w bidulu, obsrane i głodne, bo nikt z waszej rodziny ich nie chciał? Nie chciała ich nawet para hetero, czekająca na adopcję? A teraz macie alternatywę: wasze dzieci idą do pary zamożnych i dobrze ułożonych gejów, którzy dają im ciepły, kochający dom, dobre wykształcenie i niezły start w życiu. Wiem co możecie odpowiedzieć: ,,Nigdy!". Możecie jeszcze odpowiedzieć na to pytanie jak dalszy (na szczęście) znajomy 28-latek, nie mający jeszcze własnych dzieci:,,Wołałbym, żeby zgniły w sierocińcu". To ja może nie będę tu zabierał głosu. Dobrze rozumiem tego pana boksera - sam nie mieszkam już w Polsce. Dziwi mnie podejście starszych osób w Poslce do sprawy gejów. W Irlandii ponad 70% ankietowanych jest za tym, żeby osoby homoseksualne miały prawo do oficjalnych związków - jest to postrzegane jako sprawiedliwe i państwo powinno wspierać takie osoby. Tutaj dużo starszych ludzi też to popiera. Dziwna ta polska nagonka i moherowa nienawiść do innych. A Irlandia to też podobno katolicki kraj...

 • ergiel

  Oceniono 5 razy 5

  Jedna errata, Panie Michalczewski. Polska była jednym z pierwszych państw na świecie, które dały kobietom pełne, bezwarunkowe prawa wyborcze. Wcześniej przed Niemcami i duużo wcześniej przed Francją i UK. Oczywiście, nie znaczy to, że jesteśmy w awangardzie krajów równających prawa płci. Bo w tym po stu latach nadal jesteśmy daleko za Europą. A kobieta była premierem już na początku lat .90. Niejaka Suchocka, jeśli Pan pamiętasz.

 • agap.e

  Oceniono 6 razy 0

  Czy Michalczewski ma schizofrenie?
  www.przegladsportowy.pl/felietony/dariusz-michalczewski,dariusz-michalczewski-o-reprezentantach-polski-w-pilce-noznej,artykul,187529,1,1080.html?fb_action_ids=766081240115427&fb_action_types=og.recommends

 • kotmiki

  Oceniono 9 razy 3

  Brawo Darek ;homoseksualizm jest tak stary jak ludzkośc i głupie gadanie polskich oszołomów tego nie zmieni ;wystepuje także wśród zwierzat ;odnoszę wrażenie,ze tak uwielbiany przez gorliwych polskich katolików Jezus Chrystus tez był gejem, przecież otaczał się tylko facetami

 • alica32

  Oceniono 6 razy -2

  ..w ostatnich latach w Polsce narasta nienawiść i pogarda względem Polaków ze względu na ich wyznawaną wiarę w Jezusa Chrystusa. Polacy pilnujcie Polski i świętego Kościoła Katolickiego.Waszym obowiązkiem jest bronienie Kościóła Katolickiego i wyznawanej wiary w Jezusa Chrystusa

 • maciora74

  Oceniono 7 razy -1

  GDYBY TADEUSZ MAZOWIECKI BYŁ PREZYDENTEM, NIE WYGRAŁ TEN KUTAFON WAŁĘSA I IDEE TEJ Z NIM ZWIĄZANEJ PRAWDZIWEJ,ANTY KOŚCIELNEJ I NOWOCZESNEJ SOLIDARNOŚCI, TRWAŁY W POLSCE,NIE MIELIBYŚMY TAKICH MATOŁÓW JAK KĘPA I JEJ PODOBNI!!JAK MAWIAŁ NORWID:POLACY TO WSPANIAŁY NARÓD ALE JAKO SPOŁECZEŃSTWO SĄ BEZNADZIEJNI!MIAŁ W 100 % RACJĘ!!

 • alica32

  Oceniono 8 razy -4

  Panie bokser czy pan wie że przyjęcie chrztu przez księcia Mieszka I,w szerszym znaczeniu stanowiło symboliczne wejście naszego narodu i państwa do kręgu cywilizacji europejskiej.Polska od początku swej państwowości jest katolicka..

 • alica32

  Oceniono 7 razy 1

  Polska przynależy do Europy, która od trzech stuleci odrywa się coraz skuteczniej od swych korzeni chrześcijańskich. Szaleńcy ideologiczni przypuścili zdecydowany atak na Europę Polskę, by zaszczepić w niej wielorakie wynaturzenia moralne, polityczne i kulturalne, bo zgodnie z ich zamysłami musi być ona wykorzystana w realizacji globalistycznej utopii.

 • alica32

  Oceniono 8 razy -4

  Bokser Michalczewski autorytet moralny dla katolickiego Narodu Polskiego. Cha cha

 • alica32

  Oceniono 9 razy -1

  Bokser był dumny że jego kariera jako boksera rozpoczęła się w dzielnicy rozpusty i rozwodził sie nad tym jacy dobrzy ludzie tam mieszkają .Powtarzał jak nakręcony że on ma przyjaciół homoseksualistów i lesbijki.Lis już sie stacza jak takich rozmówców zaprasza i jeszcze broni ich beznadziejnych wypowiedzi.

 • kagwo77

  Oceniono 5 razy -1

  A gdyby była narkomanką, to byś jej już nie kochał? To chyba oczywiste, że ojciec kocha swoje dzieci. To może być odkrywcze tylko dla Lisa. Chodzi o sposób okazywania tej miłość. Utwierdzałbyś córkę narkomankę w jej nałogu, dawał pieniądze na narkotyki, może podsuwał coraz to nowsze i mocniejsze, sam byś je jej aplikował? I to wszystko z miłości do córki, bo ona tak chce? Czy zakazałbyś jej zażywania narkotyków w twoim domu, nie chciał znać jej kumpli narkomanów i próbował nakłonić to poddania sie leczeniu?

 • alica32

  Oceniono 9 razy -3

  Beata Kempa dała bokserowi wykład z moralności i etyki ,bo bokser nie kumał tak dokładnie o co chodzi.Poza tym bokser nich się lepiej boksuje bo jak otworzył usta to widać jaki ma ubogi zakres pojęć i słów .Lis próbował za wszelka cenę bronić jarmarcznych wypowiedzi pana boksera.

 • 99venus

  Oceniono 13 razy 9

  Michalczewski znokautował tę prymitywną kobietę.nie podejrzewałem,że Kempa jest aż taka prymitywna,tępa i głupia.
  cieszę się,że ta kuchta z magla kolejny raz się ośmieszyła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX