Właściciel "Ciechana" życzy Michalczewskiemu: "mamusi z fujarką"... "Będziesz miał co ssać"

- Boks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to - napisał na Facebooku Marek Jakubiak, właściciel kilku browarów, w tym popularnego "Ciechana". To jego odpowiedź na deklaracje pięściarza Dariusza Michalczewskiego wspierające osoby LGBT.
Michalczewski pojawił się na konferencji "Ramię w ramię po równość - LGBT i przyjaciele". - Geje nie są gorsi - deklarował. - A niby czemu dwaj kochający się mężczyźni czy dwie kochające się kobiety mają być gorsi? Przecież nawet papież nauczał, że trzeba kochać bliźniego bez względu na kolor skóry czy wyznanie. [...] Niedaleko mnie na osiedlu mieszkają dwaj młodzi mężczyźni. Uśmiechnięci, sympatyczni, uczynni. Wszyscy ich lubią. I nagle ktoś zauważył, że oni się całują. Sąsiedzi zaczynają ich nienawidzić. Już nie są mili i pomocni? Zmienili się? Nie, to są nadal ci sami wartościowi ludzie. Trzeba ich traktować inaczej, bo są gejami? Że niby są gorsi? Przecież to jest chore! - mówił Michalczewski w rozmowie z Gazeta.pl.

"Nie decydujcie za dzieci"

Postawę boksera skomentował Marek Jakubiak - biznesmen i właściciel kilku browarów, umieszczając na Facebooku wpis: "Boks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to! wiem, że to już niemożliwe, ale życzę ci dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać!". [pisownia oryginana]

Właściciel browaru "Ciechan" swoje stanowisko rozwinął w rozmowie z serwisem NaTemat.pl . - Homoseksualiści to nie jest mój problem, bo ja homoseksualistą nie jestem. Natomiast byłbym bardzo zadowolony, gdyby wszyscy, którzy mają ten problem, zostawiali go dla siebie, a nie epatowali wszystkich naokoło, w tym moje dzieci - stwierdził Jakubiak.

- Mam troje dzieci i wiem, co to znaczy wychowanie. Nie zgadzam się na to, by ktokolwiek, w tym wielce zasłużony Dariusz Michalczewski, decydował za dzieci, które nie mają w tych sprawach nic do powiedzenia - dodał, odnosząc się do kwestii adopcji dzieci przez osoby homoseksualne. Zaznaczył też, że choć jest ateistą, nie podoba mu się prowokacja w postaci tęczy postawionej w Warszawie na placu Zbawiciela naprzeciwko kościoła.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (836)
Właściciel "Ciechana" życzy Michalczewskiemu: "mamusi z fujarką"... "Będziesz miał co ssać"
Zaloguj się
 • Zuzzunia Zuza

  Oceniono 1 raz -1

  Nie bronie Jakubiaka, nie mam nic do homoseksualistów są normalnymi i fajnymi ludżmi, ale nasze społeczeństwo nie jest jeszcze nastawione na tego typu sytuacje, minie jeszcze wiele wiele lat nim zostanie to chociaż w połowie zaakceptowane. Niech się kochają, całują gdzie chcą i robią co chcą, jak najbardziej, ale o adopcji niech zapomną. Lepiej dla wszystkich a zwłaszcza dla dzieci.

 • mateuszdabkowski

  0

  A ja tam pochwalam właściciela browaru Ciechan. Mam wrażenie że są dwa rodzaje homoseksualistów, z czego jedna grupa nie zawsze jest faktycznie homoseksualistami. Mam znajomych homoseksualistów i w bardzo nie wielkim stopniu chcą robić z tego politykę. Jest natomiast masa pseudohomoseksualistów którzy uprawiaja politykę pod publikę. Pan Michalczewski zna się na boksie i rozumiałbym jego publiczne wypowiedzi w tym temacie, ale publiczne politykierstwo tego pięściarza który jak rozumiem nie deklaruje że jest, tylko że chwali homoseksualizm i emanowanie nim w przestrzeni publicznej jest mu nie godne.

 • kaczynski7

  Oceniono 1 raz 1

  Wlasnie wylalem ostatnie w zyciu 4 butelki Wybornego do "gleby". W ciagu 3-4 lat wypilem ok 200 l Ciechana. Panie Piekny Jakubiak: na mnie nie zarobi pan juz ani zlotowki.

 • Bogdan Jędral

  Oceniono 1 raz 1

  Pija zbyt dużo piwa ze swoich browarów i drożdże uszkodziły mu mózg.

  Pije zbyt dużo piwa ze swoich browarów i drożdże uszkodziły mu mózg.

 • harry.gata

  Oceniono 2 razy 2

  Po Ciechanie fiut nie stanie.

 • zimmel

  Oceniono 4 razy 2

  Za dużo chodził na religie a to siada na umyusł

 • dorik2

  Oceniono 2 razy 0

  Powiedzieć głośno, że geje to tacy sami ludzie jak inni = "epatować homo-propagandą". Dziki kraj!!!

 • wiemwiemwiem

  Oceniono 6 razy 6

  Właśnie ten Pan powiedział co miał do powiedzenia na ten temat. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię:) Nie każdemu podoba się pomysł adopcji dzieci przez gejów i ma do tego prawo. W stu procentach popieram wypowiedz tego pana. Śmieszy mnie tylko to że nikomu nie przeszkadza wypowiedź Michalczewskiego a prawie wszystkim wypowiedź Jakubika :) Widać kto w większości komentuje ten artykuł :)
  Także bez spinki geje i nie geje skoro Pan Michalczewski może wyrażać swoje opinie to Panu Jakubikowi również wolno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX