Francja zawiesza kontrakt na mistrale dla Rosji? Okręt "Władywostok" wyszedł w morze z rosyjską załogą

13.09.2014 16:54
Rosyjscy marynarze w drodze na pokład okrętu Władywostok

Rosyjscy marynarze w drodze na pokład okrętu Władywostok (DAVID VINCENT/AP)

Okręt typu Mistral o nazwie "Władywostok", pierwszy z dwóch mistrali zamówionych przez Rosję we Francji, którego dostawa została zawieszona z powodu kryzysu ukraińskiego, wyszedł rano w morze z portu Saint-Nazaire z rosyjską załogą na pokładzie.
Zobacz także
Komentarze (225)
Francja zawiesza kontrakt na mistrale dla Rosji? Okręt "Władywostok" wyszedł w morze z rosyjską załogą
Zaloguj się
 • belmondo1956

  0

  France nie Francuzi

 • freed111

  0

  Kr?to i na temat powinni francuskiego prezydenta glupca usunąć z ze stanowiska za to że skli ruskich debili tak samo jak prezyden debil Włochoni sa debilami

 • alejagwiazd

  0

  jak nie holland to ta durna malpa le pen dokonczy budowe

 • cannondalest600

  0

  Zawdzięczamy to łobuzom Sarkozego, którzy udupili DSK (Daniel Strauss-Kahn), jedynego męża stanu we Francji od czasów de Gaulla. Gdyby DSK był prezydentem, Francja nie miałaby kryzysu, UE pewnie też znacznie mniejszy, a Rosjanie mogliby tylko pomarzyc o mistralach. Kto nie pamięta, niech poszuka w internecie DSK + Diallo.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Szanowni forumowicze, za mało znacie ten otaczający Was świat, Rosjanie z tych energetycznych firm już w latach 90-ych jeździli często do Paryża i zaczęli nabywać nieruchomości w tamtych rejonach, Hiszpania też:))) Po objęciu władzy przez Putina i jego koleżków zmieniły się składy zarządów ale styl życia nie:)))
  Co słyszę w Polsce? Nie obsługiwać Rosjan - bardzo dobrze, że to piszą, żeby przypadkiem nie weszli i nie zostawili kilku złotych, gardzimy nimi:))), odstraszyć w miejscowościach wypoczynkowych, bardzo dobrze, związkowcy i patrioci przyjadą i zostawią kasę:))))
  Nie chcą jabłek, też dobrze, przerobimy na wino i będziemy pili "jabole" przy okazji wspierając budżet:))) Nie sprzedamy im żadnego uzbrojenia ani urządzeń - ponad 40 lat produkowaliśmy to na ich technologiach, materiałach i zamówieniach:))) Będziemy bojkotować ich wyroby i towary, pewnie, będziemy tankować paliwo 30 gr droższe ale u nich nie:)))
  Mówią, że głupota nie boli, patrząc z boku i znając niektóre narodowości mówię Wam, że boli, a tym bardziej boli jak to moi ziomkowie oplatają bzdury wierutne zamiast myśleć racjonalnie, my nie musimy Rosji bojkotować, oni za to mogą sobie pozwolić od nas nie kupować:)))
  Jesteśmy dziady ale honorowe prawda?:)))

 • Paweł Tomkowiak

  Oceniono 2 razy 2

  O ile pamiętam, wyprodukowane dla Izraela niszczyciele czy coś tam, też przed laty wypłynęły z francuskich stoczni jedynie na rejs techniczny i już do stoczni nie wróciły, a u klienta służą pewnie do dziś.

 • siekieraaxe

  0

  teraz juz nie wróca
  przesla kase na konto stoczni
  i problem rozwiazany
  takie to snakcje

 • blue911

  Oceniono 3 razy 1

  Madrzy Francuzi: pilnuja biznesu. A po co im nadstawiac piersi za bandziorow z Ukrainy????! Glupi Radek nauczke tez dostal - stracil stanowisko.

 • wigorek42

  Oceniono 1 raz 1

  Francuzi jak przed II wojną światową - nas konflikty zbrojne na wschodzie interesują tylko jako źródło wielkich pieniędzy, ludzie nic nie znaczą, musimy dbać o swoje dochody.
  Biedni niech sami sobie radzą, my zarabiamy na konfliktach zbrojnych.
  To jest przykład solidarności bogatej Europy z jej biedniejszą częścią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje