Olejnik do Sikorskiego: Czy spełniło się pana marzenie, by za...ć PiS i Macierewicza komisją ds. likwidacji WSI?

01.09.2014 21:14
Zgrzyt pod koniec dzisiejszego wydania "Kropki nad i" Moniki Olejnik. Początkowo rozmowa dziennikarski i Radosława Sikorskiego przebiegała według ustalonego planu - - szef dyplomacji cieszył się z powodu wyboru premiera na prezydenta Europy, wyraził też niepokój ws. sytuacji na Ukrainie. Prowadząca zaskoczyła go dopiero ostatnim pytaniem. - Czy jest pan zadowolony, że teraz będzie można za...ć PiS i Antoniego Macierewicza komisją ds. likwidacji WSI? - chciała wiedzieć.
Komentarze (166)
Olejnik do Sikorskiego: Czy spełniło się pana marzenie, by za...ć PiS i Macierewicza komisją ds. likwidacji WSI?
Zaloguj się
 • cleryka

  Oceniono 2 razy 2

  Durna Moniczka sądziła,że rozmawia z jakimś Zenkiem PiSu i zadając takie pytania liczyła na odpowiedż?! Dyplomacie zadaje się takie pytania,aby mogła paść ODPOWIEDŻ.,ale dziennikarzynka o tym nie wie!

 • emeryt21

  Oceniono 2 razy 0

  Putin : jeśli zechce wezme Kijow w dwa tygodnie. Nie strasz, weź wreszcie i będzie spokoj i jasna sytuacja....Cala partia Swoboda pojedzie na Syberie i będzie spokoj na naszej wschodniej granicy. Banderowcy dostana popalić i może wreszcie znikna z Ukrainy. Dla nas to rozwiązanie byłoby dobre. Nie jestem rusofilem, jestem realista.....

 • aghrra

  Oceniono 4 razy 0

  Jaki zgrzyt ? A może członkom jedynie słusznej partii nie należy zadawać niewygodnych pytań

 • alfalfa

  Oceniono 4 razy -2

  Polsce się udało, należy się cieszyć. Tusk wyjedzie i już choćby na przelotach z Warszawy do Sopotu budżet zaoszczędzi i kto wie, może nawet będzie w końcu na leki czy niepełnosprawne dzieci zamiast cygar i kolacyjek? PO natomiast najprawdopodobniej zaliczy znacznie gorszy wynik niż gdyby Tusk nie wyjechał i to jest nawet większe szczęście chociaż na razie potencjalne. Bez wyniku czyli stołków PO, ta bezideowa partia koryta, prędzej lub później się rozsypie, czego sobie i wszystkim Polakom życzę.
  A.

 • megaxs

  Oceniono 3 razy -1

  A ten blowjober jeszcze w MSZie robi?

 • sybirak2

  Oceniono 2 razy 0

  Dziennikarska prostytutka. Każdemu musi do.....lić.

 • jan.w2

  Oceniono 4 razy -2

  Sikorski to cham bez honoru i jak na chama bez honoru się zachowuje i dalej opowiada dyrdymały i przykładem swojego pryncypała Tuska łże jak prostacki cham. A gwoli przypomnienia jak łże Tusk : wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15492385,Tusk__Warto_przeciac_te_spekulacje__Nie_jestem_zainteresowany.html?v=1&pId=29981843&send-a=1#opinion29981843

 • zimmel

  Oceniono 4 razy 0

  Zobacz ile milionów wydają na wycieczki prywatne po świecie posłowie wszystkich partii.A was boli parę złotych za obiad,śmieszne.

 • notremak

  Oceniono 6 razy 6

  "Stokrotka" już steruje ku pisim. Z wolna, ale coraz wyraźniej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje