Od sprzeczki o wyrok sądu do kłótni o Legię. Spór Protasiewicza z dziennikarzem na Twitterze

"Gdzie jest granica żenady?" - pyta na Twitterze dziennikarz "Wprost". Były europoseł nie tylko odpiera jego zarzut, ale przystępuje do kontrataku: "Nie znoszą was w kraju". Poszło o wypadek spowodowany przez prezydenta Wrocławia, który zawarł alians polityczny z PO.
Dyskusja Jacka Protasiewicza z Michałem Majewskim z "Wprost" rozpoczęła się od opinii biegłych w sprawie wypadku z udziałem prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Samochód kierowany przez Dutkiewicza wymusił pierwszeństwo i zderzył się czołowo z tramwajem linii 17.

Z ustaleń biegłych wynika, że choć motorniczy przez półtora miesiąca przebywał na zwolnieniu lekarskim, to uszkodzenie kręgów szyjnych jest "naruszeniem czynności narządu ciała" na czas krótszy niż siedem dni. Uznano więc, że nie był to wypadek, a stłuczka, która karana jest wyłącznie mandatem i punktami karnymi.

Kto "wie lepiej"?Majewski nie dowierzał w opinię biegłych. "Żenada i podwójne standardy" - napisał na Twitterze. Były europoseł orzekł więc, że "'warszawka' wie lepiej jak było". "Właśnie za to nie znoszą was w kraju" - napisał.

Po chwili, wymiana zdań przerodziła się w dyskusje o wyższości Wrocławia nad Warszawą i odwrotnie, zależnie od strony konfliktu."A od Legii i moich synów to..."

"Nie będzie pan rano zadowolony z tej rozmowy" - ostrzegł Protasiewicza dziennikarz, na co ten odpowiedział atakiem na stołeczną Legię, w której trenują synowie Majewskiego.Protasiewicz współczuje Majewskiemu

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!  

Więcej o:
Komentarze (173)
Od sprzeczki o wyrok sądu do kłótni o Legię. Spór Protasiewicza z dziennikarzem na Twitterze
Zaloguj się
 • andros33

  0

  Kruk krukowi oka nie wykole ,zwykła "rodzinna "sprzeczka .

 • vidi12

  0

  Protasiewicz był szykowany na następcę Tuska... PO zrobiła Protasiewicza wiceprzewodniczącym PE... i Polsce wstyd na całą Europę. I rozumiecie... Protasiewicz to jeden z bardziej inteligentnych funkcyjnych PO... To znaczy, ze pod dnem są jeszcze ogromne pokłady kadr PO :)

 • palkota

  Oceniono 1 raz -1

  No to wiadomo co robi ,,Wprost" i komu służy. PiS po wygraniu wyborów im sie chyba
  odwdzięczy za te nagrania itd.itp.

 • rr-ss

  Oceniono 3 razy 3

  heil Herr Gauleiter Protasiewicz

 • vidi12

  Oceniono 6 razy 6

  Nie dość, że pijak - to jeszcze głupi jak but. Słowem - kwintesencja PO :(

 • vidi12

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Protasiewicz... to ile pan wypił tego wina ?
  - dwie lampki :)
  A gospodarz na wsi... to czym wyciąga wodę ze studni ?
  - lampką :)

 • jg-k

  Oceniono 6 razy 6

  Tusk z takimi to przegra. Natomiast jestem zdziwiony atakiem na Dudkiewicza!!! Przecież to tramwaj wjechał w niego a motorniczy sam się pobił sztachetą. To i tak niczego nie zmieni bo Prokuratura i Sąd nic mu nie zrobi\ą a Wrocławianie i tak na niego zagłosują. Durny naród i durne obyczaje.

 • drozd215

  Oceniono 5 razy 5

  Mam nadzieję, że i tym razem Protasiewicz nie używał rąk i nóg, tylko słów.

 • smiki48

  Oceniono 6 razy 6

  prawo dotyczy zwykłych obywateli. Nadludzie z PO i ich sojusznicy są ponad prawem. Jak prawo mówi, że funkcjonariusz popełnił przestępstwo, to winne jest prawo a nie funkcjonariusz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX