Tajne głosowanie ziobrystów ws. Kurskiego. Wyniki miażdżące dla prawicowego "bulteriera"

Kto głosował za wyrzuceniem Jacka Kurskiego z Solidarnej Polski? Prawie wszyscy członkowie zarządu głównego partii Zbigniewa Ziobry. Jak udało się ustalić portalowi Gazeta.pl - tylko jedna osoba wstrzymała się od głosu, reszta głosowała za usunięciem z partyjnych szeregów kontrowersyjnego polityka.
W głosowaniu, które przeprowadzono w zeszłym tygodniu, a którego wyniki opinia publiczna poznała wczoraj, wzięło udział 12 członków zarządu głównego Solidarnej Polski. Za wyrzuceniem Kurskiego z partii głosowało aż 11 osób, tylko jedna wstrzymała się od głosu. - Wszyscy już mieliśmy dość tego, że swoim zachowaniem kompromituje nie tylko siebie, ale rykoszetem uderza to również w nas - mówi nam osoba z bliskiego politycznego otoczenia Ziobry. Co miała na myśli? Przede wszystkim powtarzające się motoryzacyjne wybryki byłego już europosła. Kurski nie raz i nie dwa był na bakier z kodeksem drogowym. A to szarżując z nadmierną prędkością, to znowu parkując samochód, gdzie popadnie.

- Na spotkaniach z wyborcami ciągle musieliśmy się tłumaczyć za niego. Polacy przecież wiedzą, że on tych mandatów nigdy nie płacił, a to bardzo irytuje opinię publiczną - mówi nam polityk SP.

Tak naprawdę powodów wyrzucenia Kurskiego z SP może być więcej. Polityk ten przecież już jakiś czas temu zapowiedział tymczasowy rozwód z polityką, a potem nieoczekiwanie pojawił się na kongresie PiS, zanim jeszcze jego ówczesna partia doszła do porozumienia z Kaczyńskim w kwestii współpracy. - Kwestie nielojalności Kurskiego też nie były dla nas bez znaczenia - dodaje inny polityk SP.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (111)
Tajne głosowanie ziobrystów ws. Kurskiego. Wyniki miażdżące dla prawicowego "bulteriera"
Zaloguj się
 • wpac

  0

  Tego oślizłego gada nie powinno być w polityce od wielu lat.
  Nie powinien dostać pracy nawet jako cieć.
  Nie przepadam za Giertychem, ale to co zrobił z Kurskim w 2007 roku to majstersztyk.
  www.youtube.com/watch?v=YO4RVzgbeYI

 • jadwisia9

  0

  facet po prostu do wynajęcia.. no to ładną Polskę nam szykują

 • zbujowachata

  Oceniono 1 raz 1

  Jacuś nie wierzył /zero pokory od kilkunastu lat/
  i co jest już na linie za którą pociąga Andrju Lepper
  a taki był hojrak a ile frazesów za każdym otwarciem
  złotych ust a mógł zaglądnąć do przysłowia ludu prostego
  ,,każdej rozkoszy i bidzie koniec przyjdzie,,i w tym przypadku
  jest to właściwe i to na tyle !!!

 • arbazil

  Oceniono 2 razy 2

  Ale czemu tu się tak irytować przecież do polityki garną się tylko tacy ludzie jak Kurski oni nie mają innego pomysłu na życie, bez pieniędzy publicznych zdechli by z głodu.

 • aluksz

  0

  Śliska menda, jeżeli menda może być śliska!

 • apacz66

  Oceniono 1 raz -1

  Jeszcze dwa latka i dojrzeje do Platformy.

 • ROCH KOWALSKI

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież Kurski to gnida, menda i wrzód na polskim organiźmie, jak mawiał Ferdek K. W czasie II wojny światowej taki typ był nazywany Folksdeutschem. Folksdeutschem z własnej inicjatywy , nie z przymusu. Teraz o takim mówi się ,że jak mu pluć w oczy to mówi ,że deszcz pada

 • clupeide

  Oceniono 2 razy 2

  Kaczor mu wybaczy. Lubi takich co go całują w cztery liter.

 • drasyr

  Oceniono 3 razy 3

  Kurski ze swoim charakterem nie nadaje się na polityka, stwarza wrażenie wichrzyciela, swoistej zjadliwości i braku kultury politycznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX