Chcecie wiedzieć, na co idą wasze pieniądze przekazane WOŚP? Teraz to możliwe

Na stronie nacoidamojepieniadze.wosp.org.pl każdy może sprawdzić, co zostało kupione za pieniądze, które przekazał Orkiestrze podczas 21. finału WOŚP. ?To nie wszystko! Mamy też dla Was szczegółowe informacje, jakie sprzęty kupiliśmy, a także, do czego służy każdy z nich? - piszą twórcy strony.
Podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy przekazaliście wolontariuszom 10 zł? Oznacza to, że: 4,17 zł trafiło na zakupy dla oddziałów geriatrycznych, 4,29 zł na zakupy dla oddziałów neonatologicznych, 1,06 zł na programy medyczne, edukacyjny i pomoc indywidualną, 0,09 zł na zakupy dodatkowe dla szpitali, a 0,44 zł na koszty obsługi finału WOŚP.Wpłaciliście inną kwotę? Korzystając ze specjalnego suwaka na stronie nacoidamojepieniadze.wosp.org.pl możecie sprawdzić, na co została wydana. Wystarczy ustawić sumę. WOŚP udostępnił także szczegółowe informacje o tym, jaki sprzęt został zakupiony dla poszczególnych szpitali lub jakie programy wsparto.

"To sprawdzony sposób"

"Prezentację naszych wydatków zrobił dla nas dział analiz i designu The Story. Chłopaki wymyślili świetny projekt do tłumaczenia, na co idą pieniądze i tak go nazwali. Jest to rozwiązanie sprawdzone, z którego korzystają już głównie miasta. Na co idą pieniądze z budżetów miast, dowiedzieli się już mieszkańcy Warszawy i Poznania. Postanowiliśmy wykorzystać to same narzędzie do prezentacji wydatków naszej Fundacji. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten sposób prezentacji" - piszą twórcy strony.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (10)
Chcecie wiedzieć, na co idą wasze pieniądze przekazane WOŚP? Teraz to możliwe
Zaloguj się
 • nitro2012

  Oceniono 3 razy 3

  teraz poproszę o zajebiste suwaczki na temat czarnej sekty katolskiej

 • tuchajbeju

  Oceniono 7 razy -1

  Szkoda tylko,że lekarze nie wykorzystują sprzętuktóy za jakiś czas będzie złomem. Zbierane pieniądze marnują się. Czepiam się a le gdyby w szpitalu wykorzystali będący na stanie tomograf to mieliby szanse uratowac mojego syna. A tak to badali wedlug starych ( tanich ) metod i 24 letni chłopak zmarl. Przykro ale nigdy już nie dam ani złotówki , bo jaki sens?

 • proteusz33

  Oceniono 8 razy -6

  A ile poszło na Złotego Melona ?

 • sharn1

  Oceniono 18 razy -12

  Ja spokojnie czekam na wyroki sądu z Dolnego Śląska.
  Mnie interesuja sprawozdania finansowe, pełne nieścisłości i przepływów pieniężnych między WOŚP, Złotym Melonem i jeszcze jedną spółka Owsiaków.

  Suwaczki internetowe sobie zostawcie dla idiotów.

 • dziadekjam

  Oceniono 13 razy 9

  Może Caritas by też tak zrobił? Jak jest jakiś kataklizm to tylko głośno się nadaje ile to Caritas wody butelkowanej albo ziemniaków kupił, ale ile kasy wpływów ma, to już ciszej.

 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 11

  Na co idą pieniądze z WOŚP widać wchodząc do pierwszej z brzegu placówki medycznej.
  Na co idą podatki widać gołym okiem po opłakanym stanie infrastruktury i wykwintnym życiu rządzących. Na co idzie składka ZUS widać i czuć.

 • 5m00tny

  Oceniono 20 razy 16

  Teraz potrzeba jest strona "na co idą pieniądze dla radia maryja"

  - na Maybacha
  - na śmigłowiec
  - na opłacenie nadajników w Rosji...

 • gdsta

  Oceniono 10 razy 6

  świetny pomysł - barwo

  i od dziś on line przygotowania do 20 Woodstocka
  www.youtube.com/watch?v=EO4fKyS4Ibs
  woodstockfestival.pl/
  Jurek w świetnej formie - świat się uśmiecha do nas

 • yeah_bunny

  Oceniono 13 razy 7

  Jedynych i prawdziwych Wolaków nic nie przekona. Nawet gdyby każdy pieniądz był wyposazony w GPS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX