Piński: Nisztor powinien się wytłumaczyć ze swoich związków z PSL. Oto e-mail, jaki mu wysłałem w 2012 r...

- W lipcu 2012 r. przekazałem Piotrowi Nisztorowi informacje dotyczące Jana Burego z PSL oraz związanych z nim biznesmenów. Piotr nie zrobił żadnego użytku z tych materiałów, ale kilka miesięcy później został pracownikiem w spółce należącej do syna tego biznesmena - powiedział Jan Piński w TVP Info, pokazując dziennikarzowi treść e-maila, jakiego miał wysłać do Nisztora. Naczelny ?Uważam Rze? stwierdził, że dziennikarz powinien się wytłumaczyć ze swoich związków z politykami PSL.
- Mam pełne prawo powiedzieć, że wiedza, którą pan tutaj otrzymał, została wymieniona przez Piotra Nisztora - powiedział Piński do dziennikarza TVP Info, pokazując mu treść e-maila, jakiego wysłał do Nisztora w 2012 roku.

Piński zasugerował, że politycy PSL mogą mieć związek z ostatnią aferą taśmową. - Nikt nie mówi o tym, że Nisztor jest dziennikarzem, który jest blisko zaprzyjaźniony z czołowymi politykami PSL. On powinien się wytłumaczyć z tych związków, a politycy PSL powinni powiedzieć, kiedy dowiedzieli się o istnieniu taśm [opublikowanych przez "Wprost" - red.] i jaka była ich rola w tej całej sprawie. Zadziwiające jest, że oni nie znajdują się na tych taśmach - powiedział Piński.Chcesz wiedzieć więcej o aferze taśmowej "Wprost"? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (50)
Piński: Nisztor powinien się wytłumaczyć ze swoich związków z PSL. Oto e-mail, jaki mu wysłałem w 2012 r...
Zaloguj się
 • zyks

  0

  Niepokorny Piński próbuje odciąć się od koleżki Nisztora.

 • wan20_3

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe, że PiS nie jest nagrywany.Występ Hofmana i chwalenie się po pijaku ptakiem było nagrane przez kolegów z PiS. A gdzie kelnerzy. Oczywiście Pisiarnia to raczej w tańszych knajpach się naginają ale tam też są kelnerzy. Czy nie stoi za tym Maluszek czyli ichnie kacze guru?

 • banwit

  Oceniono 3 razy 1

  A czemu na nagraniach "Wprost" nie ma mojej ciotki Leokadii. To mocno podejrzane

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 3 razy 1

  A ja uważam, że naczelny „Uważam Rze”, Jan Piński, powinien bezwzględnie wytłumaczyć się z bliskich kontaktów z Nisztorem i Giertychem. Tym bardziej, że jego piśmidło wydaje ten sam wydawca, który wydaje „Rzeczpospolitą”. A red. Chrobota ma znakomite samopoczucie. Jest przekonany, że kieruje prawicowym i chadeckim pismem na bardzo wysokim poziomie, pod wszelkimi względami. Wóz, albo przewóz.
  PS. Skąd Piński miał informacje dotyczące Burego z PSL?

 • fagusp

  Oceniono 7 razy 3

  Nie wiem jak dla innych, ale jak dla mnie to Piński szczuje PO na PSL. Taka gierka na zasadzie: rzucę im kość, fakt - stęchłą, ale może się pogryzą o ten ochłap, warto spróbować.

 • mykeny

  Oceniono 7 razy 3

  co za głupie pytanie... PSL ma przeszło 100 letnią historię... reszta to leszcze ;)))

 • wanda43

  Oceniono 11 razy 7

  PiS też na taśmach jak dotąd nie występuje, panie Piński! Czyżby spółka?

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 9 razy 3

  Kiedyś do zawodu dziennikarza przyjmowano na staż 3-ny ,potem przez rok pracował na pół etatu i miał opieke doświadczonego dziennikarza..Dzis byle lump z ulicy przyniesie nagranie z podsłuchu i zostaje dziennikarzem. Stowarzyszenia powinny juz dawno bic na alarm.

 • wzgardzony

  Oceniono 8 razy -2

  Gadki szmatki dla "inteligecyji". Gdyby PSL stał za nagraniami to atakowałoby PiS. Na marginesie, jestem starym pisuarem, nie mam nic wspólnego z PSL.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX