Komentarze (694)
Amerykańskie media o "blow job" i "lekceważących słowach Sikorskiego o USA"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • almagus

  Oceniono 2 razy 0

  To robota wehrmachtu powiedzą!

  Tajnym biurem dla nazikatolicji
  jest ustęp z napisem dla opozycji!
  Specjalny, bo przy dziurze tuż przy ścianie
  specsłużby mają państwowe zadanie.

  Dzisiaj Pajac i Ślimak wam doniesie.
  że pokażą filmik z Renatką na sedesie.
  Chociaż rozmowę szumem zagłusza woda,
  widać, dziadkowi Toośkowi robi loda.
  Oczyścili mowę im w szkole medialnej,
  w wodzie uświęconej i amoniakalnej.
  Przeto czytajcie napisy uważnie,
  służby donoszą co robią odważnie.
  Z napisów wyraźnie dużo się dowiecie,
  kto pisze kaczory won i precz w klozecie!
  Nie będzie tak jak przesłanie wrogów niesie,
  że jak gó… ląduje Prawo i eS w sedesie!
  Nie mają odwagi Toośkowcy.
  Takiej jak my Be Be! eNowcy

  Zajrzeli pod sedes, zajrzeli do mis, a tam mamy ojdyra i cały PiS!

  To ostatnia niedziela.
  To niedziela pierdziela.
  Dzisiaj się rozstaniemy.
  Dzisiaj cię olejemy!

  almagus 28.09.2006

 • chrisraf

  Oceniono 7 razy 3

  O co chodzi? Facet wypowiedzial to, co wielu mysli. Ten caly Majdan na Ukrainie to zaplacona przez Amikow robota "murzynkow" z nad Vistuli. Chodzi o to, by sklocic Niemcy z sasiadami i storpedowac wspolprace (pokojowa) z Rosja. Niemcy wioda w Europie, Francuzi im asystuja. Zadne panstwo nie wzielo na siebie tyle odpowiedzialnosci za Europe, a Polska sie prostytuuje...
  Kontrakty, ktore zalatwia Niemcy w Rosji, odbija sie tez zleceniami w Polsce, Czechach, Slowacji i innych panstwach Europy. Polska bedzie jednym z beneficjentow. Tym samym dobrze wplynie to na cala Europe. My mieszkamy WLASNIE TU, a nie za wielka sadzawka! To MY musimy zyc w zgodzie z NASZYMI SASIADAMI!!! Podpalacze sa nam nie potrzebni!!!

  AMIKI sie nawet nie kamufluja, o co im chodzi:

  www.rp.pl/artykul/1113558.html?print=tak&p=0

 • japlakalempopapiezu

  Oceniono 2 razy 0

  1. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Sikorski wspomniał o czymś o czym wszyscy wiedzą od dawna. Cieszę się że MSZ ma tego świadomość.
  2. Polityka Kaczyńskich polegała na tym, że prosili się aby Amerykanom móc zrobić loda, a ci zwykle łaskawie pozwalali, choć czasem Lecha przeganiali do kąta.

 • jurekpy

  Oceniono 6 razy 0

  Bawią mnie te utyskiwania paparazzich na poziom języka Sikorskiego podczas prywatnej rozmowy. Gdybyśmy założyli podsłuchy w każdej sypialni polskiej rodziny to teoretycznie należałoby połowę Polaków posądzić o nieprzyzwoitość moralną. Ludzie opanujcie się !!!, w swojej naiwności jesteście prowadzeni na sznureczku przez grupkę podpalaczy, niczym cielęta na rzeż.

 • dodzisko2

  Oceniono 6 razy 0

  OL. So let me get this straight. Poland is only an ally and friend because they think there is something in it for them? WOW!!!! Now that´s a heavy set of hairy balls right there to say that. Poland if you don´t feel secure you need to do something yourself to make you feel better about your own security. Shift your budget around so that your own military will be better equipped, trained and paid adequately. We are tapped out and I don´t see DC moving to finance a buildup again in Europe just to make you feel better. Make a deal with Sweden and contract out their military industrial complex or something. It´s your country.

 • philosophe

  Oceniono 7 razy -5

  Ta prymitywna polska holota chyba nawet nie chodzila do szkoly. Nie uczyli sie prostacy historii i nie wiedza, dzieki komu skonczyla sie zimna wojna i sowiecka okupacja. Na polskim forum internetowym kroloje polska gawiedz i na to nie ma rady. Teraz w Ameryce przypomna sobie tzw. "polackjokes".

 • pietro62

  Oceniono 3 razy 1

  ... bo zrobiliśmy laskę Amerykanom ... czy ... bo zrobiliśmy łaskę Amerykanom ... ?

 • philosophe

  Oceniono 11 razy -5

  Glupi i prymitywny Sikorski narobil szkod Polsce. Jeszcze jest dyplomata ? Wstyd !

 • adamev

  Oceniono 5 razy -3

  "laska" = "hand job" !

 • 64stasiek

  Oceniono 6 razy -2

  wszyscy dziennikarze onanizują się tymi taśmami i mają coraz gorętszy orgazm. A dla mnie to zwykłe goovno, bez znaczenia. Chłopcy przy flaszce sobie pogadali, nie miało i nie mogło to mieć żadnego przełożenia na rzeczywistość i tyle w temacie.

 • piotr.otto

  Oceniono 6 razy -4

  I tak właśnie ruskie FSB rozgrywa polską politykę jak dziecko w "Chińczyka". Najwyższy stopień manipulacji, żeby większość mediów i cała opozycja z własnej nieprzymuszonej woli zaczęła grać w drużynie Cara Władimira. Dla jednej chwili na szkle robią z siebie kompletnych idiotów. Oczywiście ze słowem Polska wymienionym przez wszystkie przypadki. Ruscy dobrze wiedzą, że polakom wystarczy rzucić ochłapa i sami się pozagryzają. Niestety kilkadziesiąt lat komunizmu niczego nas nie nauczyło. To jest właśnie ten brak dumy narodowej, o której mówiła Sikorski. Tam murzyńskość...

 • piotr.otto

  Oceniono 6 razy 4

  Pomijając mało dyplomatyczny język wypowiedzi to czy Sikorski powiedział coś, czego nie wiedzielibyśmy wszyscy ? Czy nie powiedział brutalnej prawdy ?

 • swoj_pl

  Oceniono 8 razy 2

  W ktorym miejsciu Sikorski jest w bledzie?
  Chcesz polegac na obronie Pl przez USA? Przez 270 par butow i 6 samolotow?
  Powaznie????

 • yaroslav

  Oceniono 10 razy 6

  No i o co ten krzyk? Powiedział to co większośc z nas myśli - dajemy się dymać Stanom i dostajemy ochłapy albo puste słowa. Rzeczywiście traktują nas tak jak murzynów na plantacjach - "do roboty i stulić pyski". Po co wysyłaliśmy swoich ludzi do Iraku i Afganistanu? gdzie off-set? pamięta ktoś jeszcze o tym? a gdzie tarcza anty-rakietowa? też jakoś sprawa padła... "strategiczny sojusznik USA" - w ruchu wizowym traktowany tak jak Rosja albo i gorzej. Pytam o co ta piana? Dobrze powiedział - nie ważne że prywatnie i przypadkiem - to po prostu prawda.

 • Maciej Wrona

  Oceniono 8 razy -4

  !!!!!!!!! LUDZIE !!!!!!!!!!! przecież tego LATKOWSKIEGO powinno się wsadzić - ponownie z resztą. Ten typ działa na szkodę Polski. Przecież to ewidentne. Osłabiając nasz rząd i ośmieszając nas na arenie międzynarodowej działa na korzyść naszych wrogów a zwłaszcza ROSJI, która tylko zaciera ręce.
  Przecież to oczywiste. W całych tych nagraniach nie ma właściwie nic co byłoby nie zgodne z prawem - to polityka, zawsze taka była i będzie. Na tym to polega. Prywatne zdanie ministra Sikorskiego nie musi być zgodne z oficjalną racją stanu ale prywatnych rozmów w takim tonie nie wolno publikować.

 • 77warszawiak77

  Oceniono 7 razy 3

  Prawdę mówi. Polać mu:P

 • Oceniono 7 razy 5

  Zaliczony do grona Top 100 Global Thinkers Roku 2012 przez magazyn “Foreign Policy” za „mówienie prawdy, nawet gdy nie jest to dyplomatyczne”. www.radeksikorski.pl/o-mnie/

 • Bogusława Bućko

  Oceniono 9 razy -1

  Co za hańba jaki wstyd dla Polski, Polskę stać tylko na takich dyplomatów? jakie oni przeszli szkolenie dyplomatyczne i gdzie? to człowiek z honorem tak się zachowuje? nawet ten fotel na którym ''siedzi'' do czegoś go zobowiązuje nie ma pokory jest tylko arogancja i straszenie kim jest taka osoba, która sama robi zło i szuka innych aby obciążyć ich swoją głupotą?

 • grall10

  Oceniono 8 razy 0

  SIKORSKI NA PREZYDENTA!! Lub premiera.

 • observanto

  Oceniono 8 razy -2

  Mam nadzieję, że ten Sikorski od dziś będzie "persona non grata" na terytorium USA i Polski!
  A potem miłego wylotu!

 • nom2072

  Oceniono 7 razy 5

  Chlop w koncu powiedzial to co wszyscy wiemy. Ta afera jest jest USA i W.B. wystarczy spojerzec na historie II wojny swiatowej. Wtedy tez wiele obiecywano. Brawo ministrze Sikorksi!

 • konin aleje

  Oceniono 4 razy 2

  JESTEM TAKIEGO SAMEGO ZDANIA,LIŻEMY USA DUPE A ONI NAS WDUPIE MAJĄ!!! JESTEŚMY DKA NICH NA KOŃCU ŚWIATA!!!

 • akcjaaklus2011

  Oceniono 7 razy 1

  Sikorski nie tylko głupi,ale świadomie szkodliwy...Jeśli wśród polityków jest wiedza o szkodliwości rzekomo stanowiącego polską rację stanu sojuszu,to mamy do czynienia ze zwykłą zdradą.Politycy mogą sobie bagatelizować sprawę i zasłaniać prawem do posiadania prywatnych poglądów,ale sprawa jest dużo grubsza.Ciekawe co ich motywuje do działań wbrew własnym przekonaniom?
  Może to agenci obcych mocarstw biorący grubą kasę?Oczywiście głupi Polacy zaśpiewają sobie "nic się nie stało" i będą dalej słuchać idiotów jak guru i nadal na nich głosować.Inna sprawa,że dzięki swej historycznej głupocie i braku świadomości w poczekalni za PO czeka praktycznie wyłącznie radykalna prawica...Może rejestracja RSS coś zmieni.Trzymam kciuki.

 • mushiro

  Oceniono 4 razy 4

  No to Sikorka dorżnął watahę:):):)

 • eli74

  Oceniono 4 razy 0

  Zeby tak robili a nie mówili - co z tego że prywatnie ma słuszne zdanie skoro jak Minister robi blow job Tuskowi

 • sorcere001r

  Oceniono 4 razy 2

  Nie uważam aby tekst by rasistowski, jest to raczej ujecie naszych kompleksów oraz wiecznych pretensji jako pokrzywdzonych przez świat w jednym słowie(to samo robili czarnoskórzy w USA). Uważam również, że dobre jest iż druga storna "sojuszu", zdaje sobie sprawę krytycznej oceny tegoż sojuszu.

 • Rogi Wysokie

  0

  polityka polityką - wiadomo mamy dramat przez lekceważącą zarozumiałość elit? i kogoś zainteresowanego zmianami. Jednak jest jeszcze jeden aspekt, a mianowicie wzorce, które potwierdzą bądź zainicjują chamski styl bycia, co w efekcie na słowach się nie kończy. Jak młode pokolenie będzie traktować zarówno te starsze jak i młodsze osoby po takich lekcjach? Może wszyscy, włączając w to i młodzież, powinniśmy się zastanowić jak ten stan rzeczy naprawić? Powinniśmy poznać mechanizmy, które stoją za destrukcją w tej kwestii, które poczuciem żenady, porażki budują wielowymiarową bezsensowną bezbronność.

 • mariusz8113

  Oceniono 1 raz 1

  interesująca jest wypowiedź jednego z "dżentelmenów" na temat euro posłanki Danuty H . tej z PO.

 • moyokoyani

  Oceniono 4 razy 0

  Radzio ssie :-))

 • dopracowanywkazdymcalu

  Oceniono 2 razy 0

  Prywatnie Politycy mowia to co Korwin na glos wtedy kiedy wy sie razem z gazeta z niego smialiscie.

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy -3

  Czas skończyć z amatorszczyzną w polityce zagranicznej!
  Wygonić na zbity pysk.

 • conn-x-5

  Oceniono 4 razy 0

  No to ,bialy' talib dal ciala.
  Czeka go lot do usraela i gimnastyka w stylu puschac i nie tylko.
  Kolanka zgiete , kark na wysokosci cyckow i od czasu o czasu mozna przebierac kopytami.
  A tak ladnie mu szlo , a tu dupa blada.
  Pewnie talib zawiedzony ze anglojankesi nie posluchali jego i nie zbombardowali moskwy :-)

 • robmar2007

  Oceniono 2 razy 0

  Wprost wykonuje świetną, proputinowską robotę! Gratuluję Latkowskiemu, że stał sie sojusznikiem Rosji. Jakim trzeba być debilem, żeby opublikować to, co uderza w naszą politykę zagraniczną. Czy dziennikarze sprzymierzeni z Wprost są takimi idiotami?

 • Jarek Zed

  0

  hahaha, polityczna poprawność na newsweek.com boi się użyć słowa Murzyn! Oddają to opisowo jako " a dark-skinned person and someone who does the work for somebody else". Co za cepy.

 • juliuszzz

  Oceniono 2 razy 0

  Zacznijmy od tego, że to była prywatna rozmowa i nie powinna być tematem publicznej debaty.
  Każdemu puszczają nerwy. Sikorski i tak prezentuje poziom kultury wyższy od polskiej przeciętnej, więc dajmy my spokój.
  Oceniajmy ludzi po czynach a nie po (podsłuchanych) słowach.

 • steven1968

  Oceniono 1 raz 1

  Amnie to wszystko g...o obchodzi! Dla mnie aferą jest otrzymanie wezwania do zapłaty 96 zl. od niejakiej plikostrady /internet/ z którą nigdy nie miałem nic wspólnego i jak się orientuję z tymi oszustami nie może poradzić sobie nasze państwo . Chaba naprawdę jest go coraz mniej, a w szczególności dla przeciętnego Polaka!!!!

 • Julita Dudek

  Oceniono 3 razy -1

  smieszy mnie ekscytowanie sie "afera", natomiast pytanie najwazniejsze "kto" i "po co"

 • ergosumek

  Oceniono 4 razy 0

  Donek nabrał dupków, to teraz ma za swoje.

  Kelnerzy, menedżerowie restauracyjni i wszyscy, którzy maczaliście palce w nagraniach!
  Naród polski, a przynajmniej świadoma jego część jest wam niewymownie wdzięczny za obnażenie nicości i głupoty tych ludzi.

  Wyrządzili Polsce niepowetowane straty.
  Niech odejdą na polityczny śmietnik.

 • ubezpieczenie

  Oceniono 3 razy -1

  Ale czy tak nie jest? Powinni zrobić badania czy społeczeństwo kocha sojusz ze Stanami. Obietnice wiz już dawno są słabym argumentem. Mieliśmy juz układ z Francją i Anglią i co? dupa była. Trzeba sie trzymać wschodnich przyjaciół bo jesteśmy słowiańskim narodem i bliżej nam na wschód. Ale my zawsze lubimy walczyć nie za swoje... Radek..Brawo!

 • adude49

  Oceniono 4 razy 2

  Myślałem, że jest naiwny lub głupi, a on tylko szedł na kompromisy jak to w polityce, ale widzę że myśli poprawnie.

 • Stefan Judas

  Oceniono 4 razy 2

  Sikorski ma trochę rację kiedyś Amerykanie Anglicy nas olali i teraz było by podobnie ..Sprzedali nas pod okupacjo Ruskich ,,,,a tarcza rakietowa też nas olali..już szybko poszli by nam z pomocą w razie inwazji Ruskich ,,,,olali by nas a Polacy walczyli w obronie Anglii i o wolność Ameryki jak KOŚCIUSZKO ,PUŁAWSKI ...A co z samolotami F16..złam co nie umiały dolecieć i po drodze się psuły..

 • lisowski.piotr

  Oceniono 3 razy -1

  Biedny teraz już go nikt nie traktuje poważnie :)

 • marektroj

  Oceniono 3 razy 1

  Tym razem musze przyznac racje panu Sikorskiemu. Wchodzenie w dupe amerykanom to jest wielki blad. Oni nas calkowicie ignoruja a my nadal aby blizej , aby barziej im sie przypodobac. Olac to. Brawo!!!!! Tylko zeby tak panu Sikorskiemu starczylo jaj i powiedzial to w prost panu Obamie.

 • misfire01

  Oceniono 4 razy 2

  A to się Waszyngton wielce zbulwersował! A co ma mówić Sikorski o naszym poczuciu bezpieczeństwa, skoro Obama leci sobie do Rosji i nagle tarcza rakietowa, której budowa miała się zacząć niebawem, przechodzi do sfery marzeń? Co ma mówić o NATO, skoro Rosja zajmuje sobie część Ukrainy i robi burdel w kolejnej, a w Niemczech, które są jednym z sojuszników, trwają dyskusje o tym, że "nie należy wysyłać wojsk amerykańskich do Polski i państw bałtyckich".
  A propos murzyńskości, chyba nawet dla przeciętnego zbulwersowanego dziennikarza z Waszyngtonu, któremu obsesja poprawności politycznej wpływa na zdolność do myślenia, jest jasne, że nie był to przejaw rasizmu, tylko nawiązanie do sytuacji społecznej Afroamerykanów sprzed kilkuset lat i ich relacji z resztą ówczesnego społeczeństwa.
  Bez tarczy i wojsk lądowych sojuszu u nas i w państwach bałtyckich jesteśmy i będziemy takim właśnie plantacyjnym Afroamerykaninem z kart powieści Margaret Mitchell. Szkoda, że prezydent USA tego nie rozumie, w końcu wypadałoby, żeby sojusznik to ogarniał.

 • granmagienia

  Oceniono 6 razy 6

  Radek Sikorski wyjdzie z tych nagrań obronną ręką, a nawet zdobędzie trochę sympatii w EU stwierdzeniem, że Polska zrobiła "blow job" Amerykanom i nic z tego nie ma, boć przecie w Europie niespecjalnie się ukrywa, że od czasu Starych Kiejkut nas uważają za amerykańską prostytutkę. Skądinąd słusznie, szanują nas tak, jak my szanujemy własną konstytucję. Inną sprawą jest "murzyńskość", tu przewiduję długodystansowe kłopoty. Jest natomiast temat do przemyśleń dla całego PO, a mianowicie, czy Mecenas Wszechpolak oraz Apologeta Pinocheta to dobry kierunek rozwoju dla tej partii. W Huffington Post ukazał się głos, że:

  "Polacy otrzymują, na co zasłużyli, gdyż na ochotnika zgłosili się na polityczną prostytutkę Ameryki. Polska na ślepo wspierała Amerykę w każdej sprawie, w tym w sprawach najbardziej kontrowersyjnych. Razem z Rumunią i kilkoma innymi krajami oni nawet pozwolili użycie ich terytoriów na tajne więzienia CIA, w których przetrzymywano i torturowano podejrzanych o terroryzm z różnych krajów.

  Minister Spraw Zagranicznych Radek Sikorski oraz inni Polacy z takimi samymi sentymentami nie mają prawa narzekać, dlatego że to oni wspierali taką politykę i jeśli uważają, że popełnili błąd, muszą przeprosić swoich wyborców i odejść z polityki".

  No, to jest poważne, prawda? To jak będzie z PO?

  Tradycyjnie pozdrawiam serdecznie pana Leszka Millera, ciągle na wolności...

  -------------------------------------------

  Poles are getting what they deserve because they volunteered to become the political prostitute for America. Poland has supported America blindly in every single issue even in the most controversial ones. Together with Romania and some others they even allowed their territories to used as secret prisons for CIA to detain and torture terror suspects from various countries.
  Foreign Minister Radek Sikorski including other Poles who have the same sentiments they are not allowed to complain because they are the ones who supported this policy and if they believe that they made a mistake they must apologize to their people and get out from politics.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 4 razy 2

  Zaczynam nabierać szacunku do Sikorskiego. W końcu ktoś powiedział szczerą prawdę.

 • ss1960

  Oceniono 3 razy 3

  BRAWO PANIE SIKORSKI . POZDRAWIAM , MA PAN TRAFNE OKREŚLENIA , NAJLEPSZE TO TA MURZYNKOŚĆ - TYLKO TRZEBA POWIEDZIEĆ , ŻE TO TRWA OD 1989 ROKU , NIECH PAN DA KONCERT W SEJMIE . CZEKAM
  POZDRAWIAM GORĄCO.

 • drzejms-buond

  Oceniono 4 razy 2

  ...i Amerykanie klaszczą w łapki- Udało nam się rozwalić Ukrainę, teraz czas na Polskę...
  Czyżby Pan Sikorski przejrzał na oczy?

 • neb78

  Oceniono 5 razy 3

  Skłamał? Chociaż raz powiedział prawdę. Cały ten sojusz to jedne wielkie gó... od początku do końca. Dupę liżemy, umieramy za ich pieprzoną "demokrację", która prowadzi jedynie do wzmocnienia dżihadystów, kupujemy ich złom i instalujemy tarczę, która ma ICH chronić. A co my mamy? Gdzie zniesienie wiz? Gdzie nasze kontrakty z Irakiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX