"Niedługo posiedzenie RBN. Niewykluczone, że dodamy punkt dot. tej sytuacji". Niedługo, czyli? "30 lipca"

30 lipca - według zapowiedzi szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego - ma się odbyć posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Niewykluczone, że na tym spotkaniu omawiana będzie kwestia podsłuchów szefa MSW i prezesa NBP.
- W niedługim czasie będzie posiedzenie RBN - zaplanowane jest na 30 lipca. Pan prezydent nie wyklucza, że do tego posiedzenia dodamy punkt dotyczący tej sytuacji - zapowiedział w TOK FM Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Dodał, że posiedzenie odbędzie się "o ile będzie gotowość struktur rządowych do przedstawienia odpowiedniego sprawozdania, informacji na posiedzeniu Rady". - Na początku tygodnia się zorientujemy, czy rząd będzie gotowy do przedstawienia takiej informacji. Przecież tu nie chodzi o spekulowanie, tylko o debatę nad konkretnymi wnioskami - stwierdził Koziej.

Więcej o:
Komentarze (5)
"Niedługo posiedzenie RBN. Niewykluczone, że dodamy punkt dot. tej sytuacji". Niedługo, czyli? "30 lipca"
Zaloguj się
 • gadojan

  0

  niedlugo .............30 lipca, ale czy aby na pewno tego roku czy moze do tej pory wyskoczy z czyms pan Maciarewicz a moze Kaczynski i bedzie nowa jatka ... i kamieni kupa

 • oglaszam_wszem_i_wobec

  Oceniono 2 razy 2

  Należy rozszerzyć immunitet poselski o nietykalność podsłuchiwanych , skoro pijanego posła nie można skazać za jazdę po pijaku , to nie można go skazać na podstawie podsłuchów w których nawet by do zabójstwa namawiał.

  Politycy są "święci" nawet jak popełniają przestępstwa , przecwiko prawu które sami stanowią

 • proteusz33

  Oceniono 9 razy 5

  Cała ta RBN jest psu na budę

 • rudi_0

  Oceniono 9 razy 5

  Koziej I reszta lesnych dziadkow z RBN beda obradowac !
  Kreml I Berlin wstrzymuja oddech !
  A Slonce jeszcze nie wie czy jutro wzejdzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX