Marek Migalski zdesperowany? Wyprzedaje na Twitterze i oskarża: Nie głosowaliście na mnie? Zwolniliście 12 osób

05.06.2014 18:52
Marek Migalski w europarlamencie spędził 5 lat

Marek Migalski w europarlamencie spędził 5 lat (Fot. Wojciech Olkunik / Agencja Gazeta)

Eurowyborczy wynik był dla niektórych polityków naprawdę zimnym prysznicem. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że przekonani o swojej wyjątkowości - nie przygotowali sobie planów awaryjnych na wypadek elekcyjnego niepowodzenia? Tak jak Marek Migalski, który w internecie nie tylko szuka pracy, ale rozprzedaje już nawet swoje "rodowe" dobra.
Niesamowita okazja. Polityk Polski Razem Jarosława Gowina poinformował na Twitterze, że ma do sprzedania portal internetowy. Chodzi o zbierającą newsy o Polsce z zagranicznych mediów stronę - onionas.pl. Nigdy o niej nie słyszeliście? To nie szkodzi. Ekseuroposeł życzy sobie za nią zaledwie... okrągły milion złotych.Inny zaś portal ma do oddania za darmo. Stawia jednak warunek - zatrudnienie osoby pracującej przy obsłudze strony.Mało tego. Twitterowy profil byłego posła coraz bardziej zaczyna przypominać tablicę ogłoszeń. Migalski bowiem przez media społecznościowe szuka już nie tylko pracy dla siebie, ale też dla licznej grupy swoich współpracowników.

Co ciekawe - Migalski też niejako atakuje wyborców, którzy, nie głosując na niego, przyczynili się do zwolnienia jego 12 asystentów. A ponoć to właśnie z tego powodu najbardziej mu żal.Zobacz także
Komentarze (296)
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 852 razy 832

  Rozczulił mnie niedojda , a w PUP już był , jak szuka roboty to tam jakąś łatwą i na świeżym powietrzu mu znajdą , jakieś kopanie rowów , labo coś równie pożytecznego

 • dziadekjam

  Oceniono 560 razy 524

  Szkoda, że wyborcy nie mogą też "wybierać" kandydatów do wywalenia na zbite ryło, bo ten pokurcz byłby w ścisłej czołówce "wyje*bów"

 • dziadekjam

  Oceniono 522 razy 498

  Wyautowanie tego dupka, to większy sukces wyborców niż nawet wyautowanie ziobraków. Ta kreatura tak skamle teraz, bo przez pięć lat €oślenia zaszedł wielu ludziom za skórę, a jeszcze liczniejszych po prostu wkurzył i teraz mu będą to w ratach odpłacać.

 • a_chacun_son_paradis

  Oceniono 340 razy 316

  Milion za badziew ?! :))
  Zajrzałem na ten portal. Wchodzę w "obserwowane kraje", a tam: Fra, Franca, jest też "Francje" (są dwie ?!). Informacje to już kompletny syf. Nie sądziłem, że można gorzej niż gimbusy z gazety :))

 • chi_neng1

  Oceniono 258 razy 242

  "Niesamowita okazja. Polityk Polski Razem Jarosława Gowina poinformował na Twitterze, że ma do sprzedania portal internetowy. Chodzi o zbierającą newsy o Polsce z zagranicznych mediów stronę - onionas.pl. Nigdy o niej nie słyszeliście? To nie szkodzi. Ekseuroposeł życzy sobie za nią zaledwie... okrągły milion złotych."

  Hahaha.... Taka okazja :)
  Biedactwo ...

 • dziadekjam

  Oceniono 238 razy 236

  Pracownice i pracownicy zrobią z kim innym to samo co zrobiły z Migalskim i roboty nie stracą...

 • proteusz33

  Oceniono 259 razy 227

  Trzeba było Mareczku zostać przy PiS-ie lub klęknąć przed Tuskiem
  Chciałeś niezależności to przekonasz się że nie ma niezależności bez pieniędzy

 • sunim

  Oceniono 179 razy 171

  Debil.

  W konkursie na najbardziej obciachowe odejście/reakcje po ostatnich wyborach moja osobista czołówka wygląda tak:
  1. Migalski
  2. Kurski
  3. Kamiński
  4. Kuc
  5. Adamek
  6. Kowal

  Oczywiście można się spierać, kto robi z siebie większego debila - Kurski czy Migalski, ale tym wydarzeniem na razie Migalski wyszedł na prowadzenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje