Moda na tzw. selfie się rozprzestrzenia. "Zdjęcie z ręki" zrobił sobie prezydent Komorowski

W serwisie Facebook zostało zamieszczone pierwsze w historii tzw. zdjęcie z ręki prezydenta Bronisława Komorowskiego. Zostało ono zrobione podczas ceremonii rozdania Nagród Gospodarczych Prezydenta RP. Na zdjęciu wdać uśmiechniętego Komorowskiego w towarzystwie Andrzeja Byrta, prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Moda na tzw. selfie, czyli autoportrety wykonywane za pomocą aparatu fotograficznego wbudowanego w telefon, opanowała cały świat. "Zdjęcia z ręki" robili już sobie prezydent USA Barack Obama czy papież Franciszek. Na polskim podwórku zdjęciami tego typu zasłynął przede wszystkim polityk Solidarnej Polski Jacek Kurski. Robili je sobie też jednak premier Donald Tusk oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Do grona miłośników telefonicznych autoportretów dołączył tez polski prezydent Bronisław Komorowski:

Wraz z prezydentem prezes MTP

Zdjęcie zostało wykonane podczas ceremonii rozdania Nagród Gospodarczych Prezydenta RP, czyli wyróżnień "powszechnie uznawanych za najcenniejsze dla przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców w Polsce" - jak czytamy o nich na stronie prezydenta.

Na zdjęciu wraz z prezydentem możemy zobaczyć Andrzeja Byrta, prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (12)
Moda na tzw. selfie się rozprzestrzenia. "Zdjęcie z ręki" zrobił sobie prezydent Komorowski
Zaloguj się
 • monci1974

  Oceniono 4 razy -4

  Nihil novi sub sole... Takie zdjęcia robiłem sobie już ładnych parę lat temu. Sam na to wpadłem:-)

 • olecki11

  Oceniono 7 razy -1

  zdjęcie z nim to raczej obciach no chyba że jest się ruskiem

 • 31.februarius

  Oceniono 9 razy -1

  Ale kto selfieł, Broniś K. czy Jędruś B. ?

 • plautilla

  Oceniono 11 razy 5

  p.B.Komorowski zapytany przez dziennikarza, czy nie trzeba było trochę inaczej reformować Polski, odpowiedział : „Fakty są takie, że Francja musi prowadzić politykę wspierającą rozwój przemysłu, a my nie, bo skutecznie obroniliśmy wysoki poziom uprzemysłowienia”. Szok.
  Czy jest w pałacu namiestnikowskim lekarz ?

 • plautilla

  Oceniono 11 razy -5

  Okupujecie nośniki informacji i uprawiacie ściemnianie, manipulujecie , milczycie o wszystkich najważniejszych sprawach dla przyszłości Ojczyzny ? Kto płaci agentom dywersji informacyjnej i propagandzistom i płaci podwójnie za przemilczanie najważniejszych spraw Polski. atakowanie nas za katolicyzm, Kościół, Polskość, za imutowany antysemityzmem /złodziej krzyczy łapaj złodzieja/. Szczwani ściemniacy dziennikarzyńskie, zakrywacze, ciemniacy -pismacy w sprawach nieważnych.

 • 8pasazer

  Oceniono 15 razy -1

  Konstytucja RP
  Rozdział V
  PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Art. 126.
  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.

  -a więc osoba opisana przywołanym paragrafem robi dziubek (?) i strzela sobie fotę z telefonu? A fota jest jakości i urody nie pozwalającej liczyć na publikację na pudelek.pl?
  Ok, taki kraj. No comment.

 • harigata

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Prezydencie - czas zmienić telefon - polecam nokię lumia 1020 statyw i włączony samowyzwalacz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX