Komentarze (150)
Matka zagłodzonej Madzi przyznaje: Tak, korzystaliśmy z porad znachora. Dziecko karmiliśmy m.in. rozwodnionym mlekiem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • amatu13

  Oceniono 6 razy 4

  Jeśli ten oszust działa sobie od kilkunastu lat w majestacie prawa, za wiedzą i zgodą prokuratury i policji, to dlaczego prości (cóż, tacy istnieli, istnieją i istnieć będą, a wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy niestety) ludzie mają sądzić, że nie wolno do niego chodzić i że coś im grozi? Podobno tłumy korzystały z jego "porad" i to od wielu lat.

 • notremak

  Oceniono 9 razy 9

  Ci rodzice to też boży ludzie, z bardzo pobożnych, katolickich rodzin. Bo i gdzie podobne kołtuństwo mogłoby rozkwitać?

 • sztucznamgla

  Oceniono 8 razy 8

  głosujcie dalej na PIS - to taka alternatywna słuzba zdrowia zostanie usankcjonowana prawnie pod egida sukienkowych

  głosujcie dalej na PO - to te zabobony beda tolerowane a prokuratury nie beda tykać pewnych grup, lub nawet beda ich chronic, a sądy będą wydawac wyroki w zawiasach (co oznacza w praktyce zezwalanie na różnego typu przestępczą działalność)

  no i do tego nie zapominajcie, absolutnie, ciągle narzekać jak to jest w Polsce źle a na zachodzie lepiej

 • marc_pl

  Oceniono 6 razy 6

  XXI wiek, środek Europy a ludzie jakby z głębokiego średniowiecza - taka jest niestety Polska.

 • babilon63

  Oceniono 3 razy 3

  Gdyby się nazwał Diablim Człowiekiem to by siedział w więzieniu a przy nazwaniu się (to tylko w Polsce) Bożym Człowiekiem dostał wyrok w zawieszeniu i dalej może mordować pacjentów a nasze wszystkie tzw. organa sprawiedliwości są na usługach Boga a nie prawa.

 • adambiernacki69

  Oceniono 4 razy 2

  Peruna!

 • xsawer

  Oceniono 5 razy 3

  "Rodzice dziewczynki mają trafić na obserwację psychiatryczną"
  Zgłosili się do nie tego cudotwórcy. Powinni wybrać modlitwą św. JP2 i nie mieliby prokuratury na głowie.

 • damtek

  Oceniono 9 razy 7

  Nie tylko PIS ma takich wyborców, JKM otwarcie stawia na analfabetów, a PSL pod rękę z kk , po cichutku spacyfikował wieś i okolice. W obronie rodziny i kochających rodziców zawsze gotowe wypowiedzieć się Pawłowicz, Kempa i reszta politycznego zoo. A kto zaprzeczy ,że woda, zwłaszcza święcona jest zdrowa? Najważniejsze, że dziewczynki nie ubierali w spodenki. Normalna , zdrowa tkanka narodu.

 • martok11

  Oceniono 8 razy 8

  W związku z tą przerażającą historią, i na jej marginesie, zastanawiam się, kiedy ludzie zrozumieją, że oszukują ich nie tylko wiejscy znachorzy, ale także niektórzy lekarze - ci mianowicie, którzy przepisują pacjentom leki homeopatyczne. Leki te bowiem nie zawierają absolutnie żadnej substancji leczniczej i działają mniej więcej tak, jak działałaby łyżeczka czystej wody z cukrem.

 • dragon52

  Oceniono 9 razy 3

  To jest właśnie elektorat pisowski

 • koszmarex

  Oceniono 4 razy 4

  ja pier... co za ciemnota...

 • Pies Jadowity

  Oceniono 13 razy 11

  Jakie to smutne, że skończył się PRL. Przynajmniej wtedy goniono zabobon i robiono to słusznie, a dziś nie mam słów na to. Nikt wtedy nie widział jaką zakałą jest kk.
  Ciągle jakieś artykuły jak nie o zabobonach to krwi JPII, albo siostrzyczkach znęcających się nad dziećmi w sierocińcu.
  Zamiast się rozwijać to zacofanie idzie, ksiądz rządzi, a w szkole uczą się religii, bo jak wyszło w ostatnich testach to dzieci nie specjalnie dają sobie radę z myśleniem!

 • glizelda

  Oceniono 7 razy 3

  nie do wiary ze jeszcze sa takie glupie ludzie, ! chca cudu wierzac jakiemus idiocie, ktory na ich glupocie zarabia krocie, wiary w prawdziwego BOGA nie maja i tym samym mu uragaja, taki znachor idiota nie ma nic wspolnego z milosierdziem co sie potwierdzilo smiercia niewinego dzecka,! biedactwo nie mialo wyboru urodzilo sie takiej ciemnej babie!

 • dela12

  Oceniono 5 razy 5

  moja ciocia byla w szpitalu, zywienie pozajelitowe, kroplowka, a ksiadz na sile ja wrecz namawial, zeby komunie przyjela. No bo jakzee to, tak bez komunii ... Ksiadz lata po salach, pielegniarki sie nawet nie pytaja, czy pacjenci sobie zycza, czy nie ....

 • kniazwitold

  Oceniono 9 razy 5

  Boży człowiek - katopedofile w natarciu i trupy - jak zawsze, od 2 tysięcy lat.

 • nietylkochlebem

  Oceniono 16 razy 12

  No cóż ciemnota nic dodać nic ująć. Tak naprawdę to nic się nie zmieniło od czasów opisywanych przez Prusa w Antku. Nie ma to nic do rzeczy też wykształcenie.Ostatnio koleżanka mi opowiadała jak to w jej rodzinie dziecku się przemywa oczy i usta moczem żeby nie było ropienia i zajadów. Opowiadała o tym jak o czymś oczywistym, bo przecież jej matka pochodząca z głębokiej wsi 40 lat temu tak robiła i było dobrze. Horror.

 • harigata

  Oceniono 6 razy 6

  Mam nadzieję że gdy ten ,,uzdrowiciel' trafi do więzienia - jeśli w ogóle to się stanie, współwięźniowie też go będą ,,leczyć'' do skutku.

 • sluziniec

  Oceniono 5 razy 3

  O czym tu gadać? Kogo trzeba, pozamykać i tyle. Dziecku życia się nie wróci, można tylko wyegzekwować karę.

 • Irena Kolodziej

  Oceniono 12 razy -8

  Dziecko było chore, a P. Sędzia może czyha na majątek tych bogatych ludzi...i z medykami już obmyślili taktykę..! W DPS w Krakowie przy Łanowej działa mafia SĄD-SOCJALNE_prawdopodobnie medycy, ale na 100% zaburzeni psychologowie i psychiatrzy (jedna taka nawet swoje dzieci wykańcza..).. i co? UBEZWŁASNOWALNIA się POdopiecznego i przejmuje jego majątek..!!! Ludzie grasujący samobójca to tylko jeden element z planu tuska.. W krakowskim POGOTOWIU Agnieszka NOGA dalej zabija bezkarnie!..

 • owrynut

  Oceniono 7 razy 5

  Zamknąć dziada w jednym więzieniu z rodzicami i psychiatrami, którzy są takimi samymi szarlatanami, jak znachor i inni podobni mu złodzieje życia, homeopaci i bioenergoterapeuci, doktor piguła, hehehe. Niech się tam obserwują i oceniają nawzajem swój stan.

  Moja porada: tylko dyplomowany lekarz i nikt więcej, a jeśli chodzi o choroby umysłu (czyli funkcji mózgu, tak jak chód jest funkcją nogi) - tylko neurolog diagnozujący na podstawie badań fizykalnych. Jeśli zaś nie umie ich zrobić, albo powiązać objawów z przyczynami, i udowodnić je u każdego pacjenta, niech wyp.y.erdala.

 • Irena Kolodziej

  Oceniono 21 razy -17

  Medyki nie chcą albo nie umieją leczyć - to ludzie muszą korzystać z porad UZDROWICIELI wszelkiej maści i czasami zdarza się nieszczęście, ale medycy i tak znacznie więcej uśmiercają i to za nasze duże pieniądze ze składek zdrowotnych - obowiązkowych! prywatnych wymuszonych brakiem należnej pomocy (już opłaconej ze składek) no i łapówek!!

 • sushi2010

  Oceniono 15 razy 13

  Nie ogarniam tego. Dziecko niknie w oczach, przestaje sie ruszac, nie placze i rodzice nie potrafia powiazac tego z 'dieta cud' od znachora? Ta dziewczynka umierala tygodniami w koszmarnych cierpieniach, musialo ja wszystko bolec. Co za glupi ludzie!

 • nimister15

  Oceniono 21 razy -7

  Zabawne, forumowa jaczejka ateistyczna srodze atakuje "wierzących" za zabobony, a tymczasem to właśnie ze sfer czerwono-zielonych pochodzi najwięcej "świadomych" rodziców-debili, którzy nie szczepią swojego przychówku - "bo ot tego bydzie ten cały ałtyzm, ponie!". Nie wiązałbym ociężałości umysłowej z wiarą katolicką,tak jak nie wiązałbym jej z ateizmem. Kretyni muszą istnieć; prawem statystyki - po obu stronach barykady.

 • dust-on-the-wind

  Oceniono 22 razy 18

  Podkarpacie. Bastion katołectwa. Klechy Michalika, zboka z Lichawy. Namiętnie bronionego prze macane przez kilkadzieścia lat baby (pewnie im pasowało, skoro tak wściekle go broniły, co za matka własną córkę zbokowi przyprowadza...) Podkarpacie, bastion tępoty i kretynizmu. Opoka pisu. .....I naszego wspaniałego kościółka katołeckiego.

 • oldbay

  Oceniono 17 razy 15

  Jak mozna byc az takim idiota, nie jestem w stanie tego ogarnac. Toz ten biedny dzieciaczek wazyl mniej niz moja corka w momencie urodzenia. Zaglodzic sie dziecka nie da z dnia na dzien. Nie widzieli, ze te fantastyczne "boze diety" nie skutkuja? Rece opadaja. Mniej bozych rad, wiecej zdrowego rozsadku!

 • volverener

  Oceniono 20 razy 18

  Od jutra karetki będą na sygnale wozić katolików w stanie cięzkim do kościołów, na modlitwy. Znikną kolejki do lekarzy, ateiści będą przyjmowani na bieżąco. Katolicy też na bieżąco będą uleczani z wszelkich dolegliwości.

 • kain_brat_abla

  Oceniono 10 razy 6

  Tak mmaciekg to porządna katolicka rodzina, zrobili błąd, mogli przecież wsadzić ją na trzy zdrowaśki do pieca.

 • ckq

  Oceniono 10 razy 6

  znachora zamknąć na ogrodzonym terenie aby mógł się odżywiać energią kosmiczną - nie karmić standardowo - po 40 dniach zwolnić.

 • rozsadek5

  Oceniono 14 razy 10

  Dziecko na samej wodzie, to się w głowie nie mieści.
  Ludzie nie ma cudów nikt nikogo jeszcze nie uzdrowił i modlitwa nikomu nie pomogła
  Pomóc może psycholog,psychiatra i lekarz!
  Ci rodzice odmówili nawet szczepień, OK ale głodzić dziecko?!
  Ja rozumiem, że ludzie korzystają ze znachorów bo czasem już i tak nie mają nic do stracenia ale trzeba mieć jeszcze MÓZG. Nie stosuje się głodówek tylko dietę, która zawiera niezbędne składniki potrzebne do życia a oni pozbawili własne dziecko składników potrzebnych do życia.
  Mamy XXI wiek a ludzie wierzą, że ich uzdrowi bo mówi o Bogu to musi być dobry człowiek i ma dar z góry, CIEMNOTA DO SZEŚCIANU. Totalny fanatyzm.

 • kamunyak

  Oceniono 18 razy 16

  po co to wydawać publiczne pieniądze na kształcnie Polaków skoro, koniec końców, leczą się u kierowcy i magazyniera?
  Przecież oboje rodzice byli po studiach, ponoć. Mieli starsze dziecko, i nie zauważyli, że z mlodszym coś nie gra? że rozwija się nieprawidłowo? w dodatku babcia pielęgniarka na podorędziu.
  Ech... chyba, faktycznie, badania psychiatryczne nie są tu od rzeczy...

 • g.matylda

  Oceniono 12 razy 6

  a wszystko dlatego, że 'mamusia' nie chciała już karmić piersią....

 • xarte

  Oceniono 17 razy 13

  Dla takich ludzi powinna być przymusowa sterylizacja.

 • notremak

  Oceniono 28 razy 22

  Jeszcze wielu innych Bożych Ludzi stąpa po polskiej ziemi: Michalik, Hoser, Ryczan, Głódź, Rydzyk, wdowa po Dżejpitu, ten nowy od Epidiaskopu... od Tatr po Bałtyk, od Bugu po Odrę rozpanoszyła się czarna banda bożych pasożytów. I cieszy się dużym wzięciem w tym jakże ęteligętnem Narodzie Wybranym.

 • avorum

  Oceniono 8 razy 6

  Dziki, XIX wieczny kraj. Niejaki Prus mógłby napisać cały cykl zapoczątkowany nowelą Antek. Biedna Rozalka .....

 • white777

  Oceniono 21 razy 19

  Jarek masz nowych kandydatow do PE, wniosa twoje wartosci.

 • klerykanty70

  Oceniono 32 razy 28

  klechy zabraniaja wazektomii i sterylizacji.
  ile nieszczesc i cierpien nie mialo by miejsca gdyby swieckie panstwo.
  ile kalekich, zaglodzonych, zamordowanych, maltretowanych dzieci nigdy by nie przeszlo przez katusze.
  ale sukienkowi dobrze wiedza co robia.
  otepia zabobonami tluszcze a potem chocby na pogrzebach zarobia.
  dochodze do wniosku ze aby byc katabasem trzeba byc wyjatkowo cyniczna menda lub uposledzonym.
  nikt mi nie powie ze jp2 i inni nic nie wiedzieli o pedofilii i innych zbrodniach kleru.
  aby dostapic zaszczytow generalskich trza sie bylo taplac w goownie latami.
  przerazajace tylko to ze motloch - co by nie uazywac i udowadniac - i tak poleci w niedziele do swych panow na kolanach
  amen

 • kokoszka2020

  Oceniono 16 razy 4

  Zniknął. I co można zrobić. Polucja jak zwykle bezradna. Co innego gdyby chodziło o wożenie szefostwa na imprę 140 w zabudowanym albo łamanie nóg zatrzymanym. W tym są świetni.

  A poza tym sądzę, że Putin powinien zostać zabity.

 • 0sjana

  Oceniono 10 razy 6

  I znów matka półrocznej Madzi...

 • u_bolt

  Oceniono 25 razy 21

  Oto PISdzielczy zakompleksiony zasciankowy katolicjKI elektorat!
  CIEMNOGROD, CIEMNOGROD i jeszcze raz KATOLICKI, ZASCIANKOWY
  ZAKOMPLEKSIONY CIEMNOGROD.

 • polak_ateista

  Oceniono 53 razy 43

  A nie lepiej było jechać do Bydgoszczy pomodlić się do skarpety Jana Pawła II? Podobno leczy wszystko...

 • 4v

  Oceniono 26 razy 24

  "Podczas przesłuchania matka przyznała, że korzystali z porad nowosądeckiego znachora, zwanego Bożym Człowiekiem. On sam zniknął po ujawnieniu sprawy przez media."

  ZNIKNĄŁ!

  musi boży człowiek byc....

 • titerlitury

  Oceniono 32 razy 28

  Boży człowiek jest niewinny. Winni są rodzice. Mam 2 córki, nie wiem jak można w XXI wieku, w środku Europy zagłodzić niemowlaka. Co jak co, ale dziecko w tym wieku dość sugestywnie okazuje głód: płacze, pcha rączki do buzi. Potrzeba jedzenia jest silniejsza nawet niż zmęczenie. To dziecko konało tygodniami.

 • plplplplomg

  Oceniono 23 razy 17

  Do tego prowadzi wiara. Nadal nie rozumiem dlaczego zabobony nie umierają w XXI wieku w szybszym tempie i dlaczego wiara nie jest traktowana na równi z urojeniami a wręcz ludzie uważają że jest to sprawa osobista zasługująca na szacunek. Irracjonalizm.

 • malgojb

  Oceniono 25 razy 17

  To znachor stał nad rodzicami i sam serwował dietkę dziecku? Bo jakoś z tekstów wynika, że rodziców ekolajf zamulił:/ Jeszcze trochę a kolejni młodzi, pobożni, wykształceni będą 'leczyć' by rusałki oddały dziecko i zabrały swojego podmieńca:/

 • jano53

  Oceniono 35 razy 31

  Uczeni na sklonowanie owcy potrzebowali dziesiątków lat bardzo kosztownych badań a tu w ciemnogrodzie debile klonują się samoistnie........... czyż to nie cud.

 • Marek Francik

  Oceniono 34 razy 32

  "Religia jest obrazą ludzkiej godności. Bez religii dobrzy ludzie postępowaliby dobrze, a źli - źle. Złe postępowanie dobrych ludzi to sprawka religii"…

  Steven Weinberg (amerykański fizyk teoretyk, laureat Nagrody Nobla, zunifikował dwa oddziaływania: słabe i elektromagnetyczne)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX