Pawłowicz o Bartoszewskim: To pastuch słabej klasy. Niech się schowa i nas nie poucza

- [Bartoszewski - red.] to pastuch słabej klasy. Niech się schowa i nas nie poucza. Tak mi się wydaje, że osoby w starszym wieku powinny dać sobie spokój. Nie obrażać Polaków, nie wyzywać, język opanować - powiedziała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w telewizji Superstacja. Tymi słowami skomentowała udział Władysława Bartoszewskiego w spocie PO.
Słowa Pawłowicz odnosiły się do wypowiedzi Bartoszewskiego sprzed kilku lat, w której określił PiS mianem bydła. - Trzeba przestać uważać bydło za niebydło - mówił wtedy Bartoszewski, komentując politykę ówczesnego rządu PiS.

"Bartoszewski jak po krześle elektrycznym"

Dziś reporter Superstacji prosił polityków o komentarz na temat spotu PO, w którym występuje Władysław Bartoszewski zachęcający ludzi do oddania głosu w wyborach do europarlamentu.- Bartoszewski straszy, przyłączył się do straszenia Polaków i wcale się nie dziwię. Nie widziałam go [spotu - red.]. Widziałam tylko zdjęcie. Siedzi w fotelu jak przed egzekucją na krześle elektrycznym i to już chyba po wykonaniu wyroku, bo wszystkie światła jakieś pogaszone dziwnie - powiedziała Pawłowicz. Według niej prof. Bartoszewski nie powinien apelować o udział wyborach.

- Niech on nie apeluje, niech on sam się przyzwoicie zachowuje. Niech nie udaje nikogo innego. Tak mi się wydaje, że osoby w starszym wieku powinny dać sobie spokój. Nie obrażać Polaków, nie wyzywać, język opanować. Nie mówić o żadnych dyplomatołkach itd. Po prostu niech się opanuje. Nie jesteśmy bydłem i jako przedstawiciel w jego rozumieniu bydła proszę, żeby pastuch schował się i dał święty spokój bydłu - stwierdziła posłanka PiS.

- Jest to pastuch powiedziałabym słabej klasy. No i niech pastuch się schowa i już nie poucza, ani bydła, ani nikogo innego. Wydaje mi się, że już czas na emeryturę. Mi się nie podoba, co on robi w ostatnim czasie, mimo zasług w okresie wojny. Rzeczywiście, jeśli na nas mówi bydło, to jest kiepskim pastuchem. Mam nadzieję, że to bydło, czyli my, nie będziemy się tego pastucha kiepskiego słuchać - dodała Pawłowicz.

Szybkie reakcje na słowa posłanki

Na reakcję na te wypowiedzi nie trzeba było długo czekać. "Zagubiony baran" - tymi słowami skomentował je dziennikarz Jarosław Kuźniar na swoim Twitterze.Także w serwisie Twitter wypowiedź Pawłowicz skomentowała startująca do europarlamentu z listy Twojego Ruchu Barbara Nowacka. "Pawłowicz to synonim upadku tytułów i stopni w polskiej nauce" - napisała."Bosze, co ta Pawłowicz wygaduje o tym Bartoszewskim. Ona musi być V kolumną Tuska" - tak brzmi z kolei twitterowy komentarz dziennikarza Michała Majewskiego.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (150)
Pawłowicz o Bartoszewskim: To pastuch słabej klasy. Niech się schowa i nas nie poucza
Zaloguj się
 • zoil44elwer

  0

  Słowo BYDŁO(0pinia WB o Polakach) zostało przez (Wł B)użyte po raz pierwszy podczas JEGO przemówienia w Knesecie!

 • 1-mark-adams

  0

  a pawłowicz ma minę, jakby siedziała na swoim stutysięcznym kutasie i to po wytrysku

 • railly

  0

  Nie do wiary, jaki ta baba ma śmietnik w głowie. Mam nadzieję, że nie zostanie wybrana na kolejną kadencję.

 • normalny8

  0

  Pani Pawłowicz chce się dowartościować nazywając prof. Bartoszewskiego "pastuchem". Sama uważa się za "starszą obory" /pastuch tylko zagania bydło, a Ona je oporządza w chlewie/ bo kierownikiem jej miejsca pracy jest Prezes Kaczyński.

 • zelenyles

  Oceniono 1 raz 1

  denny poziom pawłowicz odzwierciedla poziom PIS,,,,, a ona jest głupią suką która Bartoszewiczowi może najwyżej wypolerować laskę.

 • Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego nikt nawet nie zająknie się o ODPOWIEDZIALNOŚCI MORALNEJ dziennikarzy i samej instytucji tj SUPERSTACJI za emisję wypowiedzi Pawłowicz?

 • mietty1941

  Oceniono 4 razy 0

  Pawłowicz straciła rozum, uważajcie, bo za chwilę kogos następnego dopadnie.

 • hastatrespasos

  Oceniono 2 razy 0

  Krystyna Pawłowicz nie zasługuje nawet na porównanie jej do pastucha najbardziej zaświnionego jaki może paść bydło gdziekolwiek na świecie! Ta osoba HAŃBI nie tylko siebie samą, ale cały polski świat polityczny, a nawet CAŁĄ PIĘKNIEJSZĄ CZĘŚĆ RODZAJU LUDZKIEGO. Tym atakiem na Władysława Bartoszewskiego przeszła już wszelkie wyobrażalne progi agresywności, chamstwa, bezwstydu, które zresztą jej wspólnicy ze SPISKU naruszają masowo każdego dnia. Teraz ona wiedzie prym wśród osóbek PODEJRZANEJ KONDUITY! CHOLERNIE PODEJRZANEJ! OKAZAŁA SIĘ NAMIESTNIKIEM SZATANA NA ZIEMI A.D. 2014! IDŹ WRESZCIE PRECZ SZATANKO PAWŁOWICZ Z POLSKIEGO SEJMU, IDŹ JAK OFELIA DO KLASZTORU O NAJSUROWSZEJ REGULE, ŻEBYŚ TAM DO KOŃCA SWYCH ŚWIŃSKICH, PASTUSZYCH DNI ROZPAMIĘTYWAŁA WSZELKIE PODŁOŚCI JAKICH SIĘ DOPUŚCIŁAŚ!

 • ayouseptim

  Oceniono 6 razy 0

  Pani posłanka Pawłowicz to pastuch demonicznej, kłamliwej, BAŁWOCHWALCZEJ, watykańskiej klasy. Kompromitacja TOTALNA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX