SBU ujawnia nagranie rosyjskich agentów ws. zabójstwa Rybaka. "Zajmij się sztywnym"

24.04.2014 22:18
Uprowadzenie radnego

Uprowadzenie radnego

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) ujawniła nagranie rozmowy telefonicznej, w której prorosyjski separatysta zgadza się pozbyć ciała zamordowanego ukraińskiego polityka Wołodymyra Rybaka. Jego śmierć skłoniła Kijów do interwencji na wschodzie kraju.
Zobacz także
Komentarze (116)
SBU ujawnia nagranie rosyjskich agentów ws. zabójstwa Rybaka. "Zajmij się sztywnym"
Zaloguj się
 • wapi40

  Oceniono 5 razy 1

  To nagranie może być tak prawdziwe ,jak prawdziwe były niby rozmowy snajperów strzelających na Majdanie,sfałszowali banderowcy ,do tej pory boja się międzynarodowego śledztwa w tej sprawie ,niemiecka prasa i inne pisały o tym -faszyści z majdanu opłacili snajperów ,by strzelali do swoich ,a winą obarczyć chcieli Rosję

 • tomek85211

  Oceniono 15 razy 5

  Pytanie do anty_globalisty płacą ci w rublach czy Dolarach USA czy piszesz za darmo w ramach tzw. pożytecznego idioty Moskwy

 • kacap_z_moskwy

  Oceniono 29 razy -11

  Dobre maja glosy aktorzy w gestapo SBU.

 • krys_76

  Oceniono 23 razy 11

  Ukraińcy w imię świętego spokoju odpuścili Krym. Ale teraz to już powinni zacząć się bronić. Tak zwani separatyści powinni zostać pojmani lub zlikwidowani. Gdyby Ukraińska armia pokazała pazury i zastrzeliła z czterystu to i Ruscy mniej chętnie wchodzili by na ukraińską ziemię.

 • stanimager

  Oceniono 23 razy 11

  Widac mordercow na zdjeciu a szuje agenci Putina na tym forum probuja odwrocic uwage. Zycze wam takiej samej smierci jaka mial Rybak.

 • pietrek1960

  Oceniono 63 razy 35

  Pozdrowienia dla ruskich słoninożerców i matkojebców w pocie czoła wpisujących jaka to dobra ich bandycka rosja, czołem cw...e!

 • odyssey_2008

  Oceniono 12 razy 0

  Pozdrowienia dla tow.Putina

 • stanimager

  Oceniono 19 razy 11

  Na tym forum: "Putin to siusiak Stalina". LOL !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje