Wiadomości >  Wiadomości dnia

Kreml: Putin jest zaniepokojony sytuacją na Ukrainie

osi, PAP
14.04.2014 16:41
A A A Drukuj
Prezydent Rosji Władimir Putin

Prezydent Rosji Władimir Putin (Fot. RIA Novosti / REUTERS)

- Prezydent Rosji Władimir Putin obserwuje sytuację na Ukrainie z dużym zaniepokojeniem - oświadczył jego rzecznik Dmitrij Pieskow.
Wróć do artykułu
 • 5
 • 26
Komentarze (269)
Zaloguj się
 • lodzermensz1

  Oceniono 304 razy 210

  Pan prezydent Putin na pewno pomoże. Usilne prośmy gnębionych i ciemiężonych Rosjan ze wschodu Ukrainy skłonią go do ofiarnej pomocy.
  Co prawda pan Putin powiedział, że na Ukrainie nie zainterweniuje, ale o Krymie mówił to samo. Dopiero cierpienia krymskich Rosjan przekonały go, że należy wspomóc "lokalne siły samoobrony" w ich nierównej, acz heroicznej walce z banderowskim okupantem.
  Taki już jest pan Putin - pełen współczucia. Jego serce krwawi, kiedy myśli o cierpieniach swoich rodaków na Ukrainie, uciskanych przez antysemickich banderowców opłacanych przez Polskę i judeoamerykańskich banksterów.
  [/ironia]

 • mick29welder

  Oceniono 27 razy 15

  smierdzi tu ruskimi gnidami na tym forum az sie nie chce czytac tych klamstw kacapowskiej agentory.....i jeszcze moze niedugo zjawia sie chlopcy Putina mowiacy po polsku w Polsce i beda zajmowac i beda zajmowac budynki rzadowe roznych miast wykrzykujac prosby o przylaczenie do Rosji...puknijcie sie w te ruskie zawszawione puste banie.....juz wszyscy maja was dosc tego waszego dziadostwa i braku logiki we wszystkim co robicie....ruski to najgorsze glaby na swiecie, mierni gospodarze, prostaki, dresiarze, skorumowane pijaczyny, zaklamane do szpiku kosci, niechluje i niedbaluchy wredne mendy i mam wdupie minusy na moim komencie ktore mi te bada dawali ....ruski PASZOL WON

 • bachczysaraj

  Oceniono 19 razy 11

  Przed 17 września 1939 roku ZSRR miał "wiele apeli" z Polski. Czasy się zmieniają, metody te same.

 • Oceniono 18 razy 10

  ci miejscowi mieszkancny sa swietnie zorganizowani z synchornizacja specnazu zjamuja budynki
  i nie ma budynku ktorego nie przejma nawet po godzinnym szturmie zajeli sila posterunek policji
  forumowa webbrygada mowi ze oni sa pokojowymi demonstrantami do tej pory nie wyjadsnili czemu majdanowiec z cegla to bandyta a ubrany jak komandos z nowiutkim karabinem ruskim i siwetnie zorganizowany "separatysta" to pokojowy demonstrant
  i czemu w jednym miescie ci miejscowi ludize domagali sie wystapienia mera pod opera?
  dopiero po jakims czasie sie zmyli i poszli pod ratusz miejscowi a ratusz z opera pomyli
  a najlepsze ze ci miejscowi po wlasnym miescie z gps jezdzili
  a teraz webbrygado minusujcie

 • Oceniono 16 razy 10

  Grubymi nićmi szyte, zaczynają, atakuje, a jak wreszcie Ukraina zaczyna próbować robić z tym porządek to "prośba do Putina", co za wredne prowokacje i pokrętne uzasadnianie

 • Oceniono 14 razy 8

  Firer zastanawia się . Ciekawe czy skończy jak jego poprzednik gdy już spełni plany.

 • Oceniono 17 razy 7

  proponuję za wczasu wygonić wszystkich ruskich z Polski niech sobie siedzą u siebie z Putinem bo ten KGBowiec jest w stanie zaraz swoiich rodaków w Polsce bronić

 • Oceniono 10 razy 6

  Towarzyszu Putin. Pomóż. Poświęciłem brata, żeby załatwić Tuska i ... nic. Zajmij Ukrainę a ja powiem, że to przez Tuska i wsadzę go na dożywocie jak wygram wybory. Towarzyszu Putin. W tobie nadzieja.

 • Oceniono 17 razy 5

  to jest SWIETY CZLOWIEK, wszystkim pomaga, moze nazwac do sw Mikolajem??? a nie Vadimirem ?Vladimirowiczem?? a tak przy okazji tez jest mi potrzebna pomoc, moj adres to..... i numer konta................. i przy okazji 2 flaszki moskowskey wodki

 • Oceniono 23 razy 5

  Cóż, nie sięgnął swoim rozumkiem poza to, czego go uczono na kursach KGB. Z jego wypowiedzi wynika, że juz się wszystkiego nauczył i wszystko wie.
  To oznacza, że intelektualnie umarł i trzea tylkoi poczekać na śmierć fizyczną...

 • Oceniono 6 razy 4

  Czeczeni i Gruzini powinni skorzystać z dobroduszności Cara Putina i poprosić o przywrócenie im zagrabionych ziem i utwrzenie własnej niepodległej ojczyzny. Na pewno serduszko Putina zabije mocniej i wyśle im na pomoc swoich zakapturzonych zamozwańców.

 • Oceniono 6 razy 4

  Oczywiście, pan Putin mógłby odpowiedzieć w programie telewizyjnym wszystkim takim petentom:
  - Pomyliliście adres. Jesteście obywatelami niezależnego państwa Ukraina. Ze swoimi bolączkami zwracajcie się do swojej władzy.
  Zgadnijcie, czemu Putin tak im nie odpowie.

 • Oceniono 16 razy 4

  Widziałem dzisiaj fragmenty konferencji prasowej z Ławrowem
  Ryski minister mówił tak samo jak jego wielki poprzednik Wiaczesław Mołotow 23 sierpnia 1939 roku, po podpisaniu paktu z Ribbentropem, a później 17 września, kiedy sowieci napadli na Polskę i nazwali to bratnia pomocą.
  Putin również mówi podobnie jak Lenin i Stalin.
  Internacjonalistyczna pomoc.

 • Oceniono 9 razy 3

  Putin zaniepokojony sytuacją na Ukrainie , ponieważ za wolno to idzie , on chciałby już wkroczyć i ochraniać swoich. Tylko przed czym , lub może przed kim ?

 • Oceniono 9 razy 3

  Putin: ja nie jestem jak Hitler, nie mam wasika ani nic (prawie) nie mam do zydow aha i nie jestem gejem. No dobra mam kompleks niskiego wzrostu, starej zony i psiej nogi do sikania ale Ukraina to nasi bracia.i obsikam ich zeby to podkreslic.

 • Oceniono 5 razy 3

  "serparatyści" ze Słowiańska rozmawiają z radziecką centralą:
  www.pravda.com.ua/news/2014/04/14/7022400/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX