Komentarze (328)
Hofman: "Smoleńsk nam szkodzi? Tak myślą ci, co siedzą z komputerem Mac i sojowym latte na pl. Trzech Krzyży"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • seviers

  Oceniono 9 razy 7

  Znowu ryj tego obleśnego wieprza - oj jeszcze się przekonasz, jak smoleńska sraczka wam zaszkodzi, pisowski gebelsino!

 • hopsiupbec

  Oceniono 9 razy 7

  "I dodaje, że każdy, kto twierdzi, że Smoleńsk szkodzi PiS, "niech pojedzie na spotkanie na wschodzie czy południu i zobaczy frekwencję na spotkaniach z Antonim Macierewiczem."

  Po co? Żeby dać się zamordować, przez zebranych, jak ośmielę się mieć inne zdanie?

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 8 razy -8

  "Najpierw pokuta, panie Donaldzie, a potem uznamy, że zmiana jest prawdziwa".Na szczęście użył słówka "że" zamiast "czy", z czego wynika iż już wierzy w prawdziwość zmiany Premiera, ale kto będzie to uznawał? Powołana będzie specjalna komisja czy zajmie się tym Komitet Centralny partii?

 • zakopane7777

  Oceniono 5 razy 3

  Wypisz wymaluj Czerepach.

 • kniazwitold

  Oceniono 9 razy 7

  Aco ci się wielki penisie nie podoba w komputerach Macintosh i latte?

  Ty pijesz z prezesem kwas chlebowy i używasz zeszytu w kratkę z ołówkiem.

 • antmik

  Oceniono 6 razy 4

  Mam śmiałą, acz ryzykowną hipotezę. Uważam, że głównym motywem działania Antoniego Macierewicza jest poczucie winy, własnej winy. Bo czy jest możliwe, by tak doświadczony człowiek, były minister spraw wewnętrznych, były wiceminister spraw wewnętrznych, a przede wszystkim harcerz, który na pewno w niejednym obozie uczestniczył i miał świadomość zagrożeń ze strony warunków atmosferycznych, nie zdawał sobie sprawę z ryzyka związanego z programem wizyty, który przewidywał lot wczesnym rankiem na lotnisko, które tylko okazjonalnie obsługiwało samoloty, w porze roku, kiedy poranne mgły i zamglenia są zjawiskiem bardzo częstym. Przeczucia go nie zawiodły, gdyż sam nie wsiadł do tego samolotu, choć na pewno gdyby chciał, to miejsce dla niego by się znalazło. Dopiero w Smoleńsku, zaraz po katastrofie mógł z przerażeniem stwierdzić, że nie próbował zapobiec tej sytuacji, wpłynąć na Prezydenta by zmienił swe plany i tak jak Putin lądował w Smoleńsku dopiero po południu. Jedyne co mogłoby zmyć z niego ten grzech zaniechania to fakt, że katastrofę spowodowały przyczyny zewnętrzne, działania osób trzecich. Stąd te rozpaczliwe poszukiwania coraz bardziej absurdalnych przyczyn i taka ich mnogość. Byle tylko ktoś go nie zapytał: A co Pan, panie Macierewicz zrobił dla uniknięcia tej katastrofy.

 • mikroolbrzym

  Oceniono 6 razy 6

  Aha - nowy wróg. Właściciele Maców. A jak myślą właściciele terenowych mercedesów za kilkaset tysięcy panie Adamie? Poza tym z tego co pamiętam chętnie się pan lansujesz z iPadem...

 • punkt.zwrotny

  Oceniono 4 razy 2

  Zdaniem Szułdrzyńskiego PiS nie ma pomysłu na kampanię?
  Taak, boję się zerkać w telewizor w obawie, że Hofman i Duda znaleźli jakiś sposób, żeby mnie ich śmieszny starzec zaindukował swoją paranoją. Jeszcze wprowadzą mnie w jakiś hipnotyczny stan nową maską i obietnicami, wstanę, pójdę i bezwiednie zagłosuję na prezesinę...

 • piastpiastun

  Oceniono 6 razy 6

  Jakiś Ty Adasiu zakłamany ujek...

 • dzikimietek

  Oceniono 4 razy 4

  Stefek Burczymucha to pierwsza mysl kiedy widze tą kreature

 • cichwoda

  Oceniono 4 razy 2

  "analizują wszystko siedząc z komputerem Mac na pl. Trzech Krzyży i sącząc sojowe latte"
  a ich dziadziusie wcinali kartofle bryzgane w ziemiankach na Zachodniej Ukrainie zanim zabrali sie z eszelonem oznaczonym "Manifest Lipcowy" podazajacym do stolicy....

 • cleryka

  Oceniono 5 razy 5

  Adam czopek z wazeliną Hofman wydał kolejną propagandową ulotkę....Prawda skrzeczy Hofman!Nie da się zawazelinować ..kolejnej porażki wyborczej.

 • demokrex

  Oceniono 3 razy 3

  Wiara tworzy fakty.

 • el7881mich

  Oceniono 2 razy 2

  Wychowałem się w Polsce. Chciałbym moim przyjaciołom powiedzieć coś dobrego o moim kraju. A tu ciągle kłótnie, zwady, brak perspektywicznego myślenia. Posłowie w kraju i w UE są tylko dla korzyści własnych (diety, pensje,drobne oszustwa). Wydaje mi się, że gdyby nie dotacje Unii to Polska miałaby wielki problem finansowy.

 • lackofluck

  Oceniono 7 razy 5

  Za to pan Hofman jest wspaniałym przykładem tego, co mają w głowach ci, którzy myślą swoim "małym"

 • y.woodoo

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego tylko wschod i poludnie? Czyzby oficjalnie okreslil granice Ciemnogrodu, sredniowiecznego katolicyzmu? Chyba tak. No pisdowcy wyprowadzcie sie tam i walczcie o autonomie. Szczerze wam zycze, Bedziecie miec jakies zajecie dla wyprostowanych zwoi mozgowych. Oglosicie obrzezanego krola panstwa zydowskiego takze swoim krolem. Nie bedziecie sie nudzic. Zazadacie zardzewialego wraka od Rosji. Jak wam nie dadza pojdziecie z Armia Moher na Moskwe.

 • m_234

  Oceniono 5 razy 5

  Pocieszające w tym wszystkim jest to, że pan poseł ma takie dobre rozeznanie na temat placu Trzech Krzyży i jego okolic. Bo tylko chyba słoiki nie wiedzą, kto tam przesiaduje i po co. Co ma chyba związek z wypowiedzią Tuska, odnośnie legalizacji związków homoseksualnych.

 • koniepobetonie

  Oceniono 11 razy 5

  Panie Hofman, kiedy ekshumacja Lecha i Marii Kaczyńskich ???
  Trzeba przecież szukać dowodów na chore wymysły Macierewicza.

 • jan osik

  Oceniono 9 razy 3

  Hofman !
  nie PiSdol !
  pokaż pindola !!!!

 • artur19730429

  Oceniono 11 razy 7

  W moim sąsiedztwie mieszka działacz z PIS, w prywatnej rozmowie zapytany co sądzi o rzekomym zamachu parsknął śmiechem . Lecz oficjalnie popiera tą tezę . Myślę że taki stan rzeczy ma się w stosunku do większości członków PIS-u. Oni się boją wygłaszać swe opinie ( prawdziwe) bo zostaną odsunięci lub wyrzuceni z PIS-u.

 • faustxyz

  Oceniono 10 razy 6

  "zobaczy frekwencję na spotkaniach z Antonim Macierewiczem" istotnie trzeba w kółko łgać o Smoleńsku, bo frekwencję robią leciwe mohery, które nie pamiętają nawet co jadły na śniadanie, no może jedynie pewni są, że nie sączyli sojowego latte.
  "Tusk przystąpi do rozprawy zarówno z opozycją, jak i z niezależnymi mediami" Hofman ma dobrą pamięć jeno myli nazwiska - tak to robił jego boss. Za cholerkę nie trzyma się to kupy, dlaczego teraz Tusk mając władzę już od wielu lat nie rozprawia się z wami i WASZYMI 'niezależnymi mediami'? Ja tam jestem za tym by was nieco przywołać do porządku, przy pomocy psychiatrów, a Hofmana dobrze przeczesać w/s licznych "pożyczek".

 • ml2403

  Oceniono 9 razy 5

  Adaś Fiutek Hofman na tropie głębokiej analizy politologicznej. Wniosek:PiS nigdy nie wygra wyborów

 • jan osik

  Oceniono 9 razy 3

  a co sądzą na ten temat ci, którzy siedzą w goownie (czyli ty, Fohman!)

 • ramzes-ra

  Oceniono 12 razy 6

  Teraz już nie ma najmniejszych wątpliwości że za lansowaniem zamachu smoleńskiego stoi cyniczne wyrachowanie polityczne. Tak dla zdobycia głosów otumanionych ludzi do których nie trafiają wielokrotnie powtarzane badania laboratoryjne i opinie najlepszych najbardziej kompetentnych fachowców od katastrof lotniczych tylko durne opinie Macierewicza i jego pseudonaukowców robiących doświadczenia z parówkami czy puszkami od coli. Ludzie jesteście manewrowani i potrzebni tylko po to aby po waszych plecach do władzy doszli Hofman,Brudziński,Błaszczak, czy agenci Tomkowie. Nie wierzcie w zamach bo takiego nie było a aby zagłuszyć wyrzuty sumienia niektórzy politycy będą jeszcze długo mącić w głowach łatwowiernych prostych ludzi ale jedynym ich celem jest poparcie wyborcze. Bardzo aktualne jest przysłowie"po trupach do celu"

 • shedows1969

  Oceniono 16 razy -6

  Znalezione w necie

  ~„niezależny ekspert”2014-04-14 10:10

  Kłamie o Smoleńsku za rządowe pieniądze

  Michał Setlak w największych stacjach telewizyjnych i prasie występuje jako „niezależny ekspert” z „Przeglądu Lotniczego”. Nie chwali się jednak tym, że co miesiąc pobiera wynagrodzenie z Kancelarii Premiera Donalda Tuska. Dzięki portalowi Polonii w Wielkiej Brytanii, Nowypolskishow.co.uk, dotarliśmy do faktur wystawianych przez zespół propagandowy Macieja Laska, działający przy urzędzie premiera – ujawnia „Gazeta Polska Codziennie”

  „Główny czarny charakter tej historii”, tak o gen. Andrzeju Błasiku na swoim profilu społecznościowym wypowiada się Michał Setlak. Zachwyca się też korzystnymi dla PO sondażami oraz wykazuje niezwykłą aktywność w atakowaniu opozycji politycznej i każdego, kto podważa rządową teorię nt. katastrofy smoleńskiej. Setlak poświęca mnóstwo czasu na obronę rządowego raportu ws. katastrofy smoleńskiej i działań Macieja Laska zarówno w internecie, jak i w mediach, takich jak „Gazeta Wyborcza”, TVP Info i TVN24. Występuje jako „niezależny ekspert”, zastępca redaktora naczelnego „Przeglądu Lotniczego”.

  Na swoim internetowym profilu Michał Setlak podpisuje się jako „publicysta, lotnik z korzeniami w taternictwie, żeglarstwie, krótkofalarstwie, motoryzacji, elektronice i informatyce” oraz „zdecydowany przeciwnik teorii spiskowych”. Nie chwali się jednak faktem, że jest na liście płac Kancelarii Premiera. Od września 2013 r. pobiera wynagrodzenie, do końca grudnia ub. roku otrzymał łącznie 15 tys. zł brutto.

  Zespół Macieja Laska powołany 9 kwietnia 2013 r. przez premiera Donalda Tuska nie wytwarza nowych dokumentów, nie bada sprawy smoleńskiej, a jedynie zajmuje się „wyjaśnianiem opinii publicznej treści informacji i materiałów” rządowego raportu Jerzego Millera z 2011 r. (...) Od lipca do grudnia 2013 r. co miesiąc odbywały się propagandowe kursy dla członków zespołu Macieja Laska, podczas których uczono się, jak wypowiadać się w mediach. Prowadzący szkolenie Adam Sanocki i Sławomir Żurek dostawali miesięcznie 6150 zł.
  Za stworzenie strony internetowej, na której publikują członkowie zespołu Laska, firma Migomedia otrzymała wynagrodzenie w wysokości 17 tys. zł brutto.

 • gomelsky66

  Oceniono 11 razy 5

  Kaczyński,Błaszczak,Hofman,Cenckiewicz i cała reszta, swoim mitologizowaniem postaci Lecha Kaczyńskiego,dokładnie mi ją zohydzili.Próbuje Kaczyński wraz z cierpiącym na urojenia Maciarewiczem wmówić wszystkim,że na Kaczyńskiego dokonano zamachu.To według nich spisek na najwybitniejszego męża stanu sprawił,że stracił życie na nieludzkiej ziemi.Wygodna figura retoryczna sprawia,że można odnieść wrażenie iż Kaczyński w samolocie leciał sam.Nikczemne posługiwanie się śmiercią bliskiej osoby w przypadku Kaczyńskiego przekracza wszelkie granice i ja mówię do Hofmana te słowa w podobnym tonie, pijąc latte w Sadybie.

 • ziutka333

  Oceniono 9 razy 3

  Co będzie gdy Tusk wygra ni tylko prezes znów będzie obiecywał ,że zrezygnuje a to nie nastąpi aż do późnej starości

 • 11111

  Oceniono 10 razy 2

  Tylko PO jest w stanie przez następne 50 lat rządzić Polską i nie potrzebne są żadne wybory które tylko Polsce i Polakom szkodzą.

 • ziutka333

  Oceniono 10 razy 4

  Z głową coś nie tak widocznie dekiel się odkleił

 • fordysta

  Oceniono 12 razy 4

  Zawsze, ilekroć PIS nadaje na temat Smoleńska, słupki im spadają. Przemądrzały i wypasiony Hofmanek nie zauważa, że Polaków nie interesuje Smoleńsk. Coraz biedniejszych i głodujących Polaków interesuje bieżące życie - tu i teraz. Głodujący emeryci, renciści, bezrobotni, ludzie z rodzinami za 1400 zł miesięcznie, młodzież - martwią się tym, co włożyć do gara - a nie jak to było ze Smoleńskiem.

 • ta.deusz

  Oceniono 13 razy -7

  Lemingi w ekstazie.
  dorzeczy.pl/id,1854/44-co-ujawnilo-zdjecie-ze-Smolenska.html

 • 0721x

  Oceniono 8 razy 6

  myśli pucybuta Zbawiciela czyli pomroczność jasna

 • iwona-maria2108

  Oceniono 10 razy 6

  Prezio mężem stanu?! Hahahahahahaha, koń by się uśmiał!

 • przytomny2

  Oceniono 12 razy 10

  Znalazł się ... "spowiednik" D. Tuska i "dawca łask wszelakich" .... ten facet przekroczył już wszelkie granice śmieszności. ... dlatego tez liczy na reakcje "prostego ludu" na wschodzie Polski czym jawnie obraża inteligencję tegoż ludu.

 • ml2403

  Oceniono 9 razy 9

  Jedyne co Adaśku dobrze powiedziałeś między wierszami, że PiS nie ma szans przejąć władzy, bo bez zwycięstwa w centrum nikt o władzy marzyć nie może. Będziecie mieli swoich wyznawców sekty smoleńskiej i tyle. To może wystarczyć na największą opozycję, a może nie, bo wiele zależy od Kościoła kogo poprze. Jak uzna, że wy mu nie dacie władzy może poprzeć kogoś innego. Co do tłumów u Macierewicza, to jesteś Adaśku za młody by wyciągać rozsądne wnioski. Zorganizujcie spotkanie z Danem Brownem na temat tajemnic Kościoła Katolickiego, a sądzę, że na stadionie narodowym będzie trudno zmieścić chętnych.

 • msyrena

  Oceniono 8 razy 8

  Oj, Hofman, Hofman!...MAC całkiem ci wyprostował zwoje?
  W tym wieku powinieneś wiedzieć, że wykpiwana przez ciebie firma nazywa się "Apple" i nigdy nie produkowała komputerów "MAC"! Były/są "eMac", "iMac", a z przenośnych "iBook", "PowerBok"...
  Widać raport MAC to obsesja i wszędzie tylko widzisz MAC, MAC, MAC...
  Zanim coś powiesz - pomyśl...a jak to za trudne, to spytaj innych!

 • przytomny2

  Oceniono 8 razy 8

  Rzecznik Hofman z własnego punktu widzenia slusznie ostrzega przed ponowną wygraną PO. ... wtedy będzie bidula musiał załozyć warzywniak na rogu, żeby zarobić na zycie ... zakasać rękawy ... a jego "męskością" nikt juz się nie będzie epatował!
  Choć równoczesniue przestanie się publicznie wypowiadać a tym samym kompromitować.
  I jako mieszkający bliżej wschodu Polski oswiadczam, że Hofman przecenia wpływ spiskowych histerii oraz "charyzmat" posła Macierewicza nawet na tym terenie. Mojej dość licznej rodzinie w Lublinie NIGDY nie przyszło do głowy głosować na PiS! NIE MIEJCIE ZŁUDZEŃ PANOWIE!

 • pl2512

  Oceniono 7 razy 7

  Młode, dobrze wypasione bydle o małych świńskich złodziejskich oczkach, dziwkarz i sutener, chlejus i ćpun, który dochrapał się wysokiej pozycji w pisuarze polerowaniem kaczego kupra zabawia się teraz w umoralnianie myślących obywateli tego zadupia. Na Placu Trzech Krzyży świński synu, napływowy tłuku, to był pisuar dla ciot takich jak ty i twój drobiowy prezes. Tam się nie chodziło na kawę tylko, żeby poznać przyjaciela Jarka, Leszka czy Adasia.
  A tak na marginesie, nie płakałem po Lechu Kaczyńskim bo równie dobrze mógłbym płakać po Edwardzie Babiuchu czy Gomółce. Żal mi było jego żony, ale skoro komuś się za bardzo śpieszyło ....
  Kto szuka ten znajduje... innymi słowy jak się ma kaczy rozum to zimą loduje się z jajami w lodowatej wodzie.
  Adaś zrób coś dla ojczyzny - wracaj do domu, ta piaskownica jest za mała na twoje wielkie ego małego egocentryka z drużyny smoleńskich zuchów..

 • mikey.inc

  Oceniono 6 razy 6

  ja bede siedzial z moj mac'iem bede pil sojowe latte i bede ci sie na ryja spuszczal ..

 • szaja25

  Oceniono 9 razy 9

  Hofman, nie pal głupa, że nie wiesz co normalni ludzie o was myślą.

 • vaskodagama

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo aktualne poszukiwania w oceanie Indyjskim malezyjskiego samolotu zaangażowały niemal cały świat w wyjaśnienie przyczyn tej katastrofy. Dziwnym jakimś trafem przyczyny katastrofy w Smoleńsku nikt nie próbował ustalić poza Maciarewiczem, Kaczyńskim, Hofmanem itd. Działo się tak dla tego, że przyczyny tej katastrofy są dla wszystkich myślących ludzi od dawna jasne i oczywiste.

 • junge70

  Oceniono 5 razy 5

  I co tu pisac, pioro po prostu opada, niektorzy pisza, ze trzeba leczyc Macierewicza, Kaczynskiego, a co powiedziec o Hofmanie.Leczyc, czy ten przypadek jest nieuleczalny?

 • 11111

  Oceniono 7 razy 3

  A dla czego nie wsadzić pisiorów do więzienia. Przynajmniej nie straszyli by na wyborach.

 • mieszkoi

  Oceniono 6 razy 6

  Ja akurat mam Sony Vaio i pije ekspresso ale tak sam mysle co ci z Mac'iem i latte :-)

 • rezun-one

  Oceniono 6 razy 6

  Szkodzi wam, szkodzi.
  Patrząc na wasze poczynania człowiek widzi że nie potraficie rozróżnić zadań jakie ma Komisja Powypadkowa a Prokuratura. Nikomu niepotrzebna Komisja Macierewicza nie wie że z faktami się nie dyskutuje, wobec żelaznych dowodów nie tworzy się teorii opartych na puszkach po piwie. Wszystkie kłamstwa Smoleńskie uderzają w was bezpośrednio. Zrozumiał to już nawet Rydzyk.

 • 123t-olek

  Oceniono 6 razy 6

  Spotkania Macierewicza na wschodzie i poludniu, to jest baza PiS-u, gdzie elektrycznosc nastala w latach 60-70. I terez jest jasnosc.

 • maja2005

  Oceniono 7 razy 7

  Kiedy czytam takie bzdury zaczynam wierzyć, że to co mówi PIS jest świadomym i wyważonym działaniem w celu pozyskania ciemnej masy, która w Warszawie nie bywa i nie wie co to mac i late.

 • boshary

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Hofman:
  też siedzę na Pl./ Trzech krzyży i co z tego wynika,
  na Pl.Trzech Krzyże gościu pracuje około 5 tys. Ludzi a reszta.
  zdarzenie z dnia wczorajszego dotarcie na spotkanie do Rymanowskiego tylko pan był spóżniony a winą obarczał Tuska, wniosek ? wszyscy inteligentni i przewidujący byli na czas.

 • wrrocek

  Oceniono 9 razy 9

  Pisich durniów nic nie nauczy, nawet łomot w wyborach.
  I dobrze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX