Cztery razy dożywocie. Koniec procesu o cztery morderstwa

21 marca 2014 r. Sąd Okręgowy w Warszawie. Od lewej: Krzysztof R., Mariusz B. oskarżony o zabójstwo kobiety przed salą rozpraw

21 marca 2014 r. Sąd Okręgowy w Warszawie. Od lewej: Krzysztof R., Mariusz B. oskarżony o zabójstwo kobiety przed salą rozpraw (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Nie było jeszcze w stołecznym sądzie podobnej sprawy. Jeden człowiek oskarżony jest o zabójstwo w latach 2006-2008 czterech osób. Ciał żadnej z nich do dziś nie znaleziono.
Wróć do artykułu
Zobacz także
 • Mariusz N. potrącił nastolatka pod Otwockiem i uciekł z miejsca wypadku Zabił dziecko i uciekł. Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu
 • Oskarżony o zabójstwo kobiety Arkadiusz B. Twierdzi, że ma 4 nerki. Zamiast wyroku dostał kroplówkę
 • Kościół parafii NMP Matki Pięknej Miłości przy ul. Myśliborskiej na Tarchominie. Skazany za pedofilię ksiądz K. do środy był tu proboszczem i opiekunem ministrantów Ks. Grzegorz K. zostanie na wolności. Słabe dowody?
Komentarze (54)
Cztery razy dożywocie. Koniec procesu o cztery morderstwa
Zaloguj się
 • michalcyprian

  0

  "Poznali się w parafii na Woli. Przez pewien czas tworzyli trójkąt. Aleksandra mieszkała z nimi. Później ze związku Małgorzaty i Mariusza urodziła się jeszcze córka (...) B. miał utrzymywać z księdzem kontakty seksualne" - strach do kościoła chodzić, nie mówiąc o wdawaniu się tam w romanse i umawianie na orgie. Historia jak z jakiegoś perwersyjnego thrillera.

 • gelbigel

  0

  motyw z księdzem? - spowiedź ?

  czy śledztwo prowadzili starzy "dobrzy" śledczy tzw stara gwardia?

 • cezbak

  Oceniono 1 raz 1

  "Ofiary kolejnych zabójstw nie znały się." i dalej: "Jako pierwsi, jeszcze w 2006 r., mieli zginąć Zbigniew D. i jego 18-letnia wówczas córka Aleksandra."
  To znały się te ofiary czy nie?

 • faustxyz

  Oceniono 2 razy 2

  "Poznali się w parafii na Woli", "B. miał utrzymywać z księdzem kontakty seksualne", "cztery morderstwa", a i jeszcze ten wierny syn kościoła po KUL-u, zaufany kleru, wzór katola, który z zimną krwią zamordował własną rodzinę, w tym kilkuletnie dzieci - 5 osób. Dlaczego kk nie przyznaje się do swoich ludzi? Wracam z frondelka, a tam Terlik chamsko i głupio czyli jak zwykle, broni x. Oko, który "ma badania" stwierdzające, że "utrata wrażliwości na Boga w istocie rzeczy również utratą wrażliwości na człowieka".

 • gd6

  Oceniono 3 razy 3

  za księdza 50% zniżki

 • mmikki

  Oceniono 4 razy 4

  Parafianie i ich duchowny.... czy tam ktoś jeszcze udaje, że wierzy w jakiegoś Boga?

 • pirx100

  0

  Bez ofiar, bez dowodow dostal dozywocie? Jak na polski wymiar sprawiedliwosci to skandal? Powinien dostac dwa- trzy miesiace w zawieszeniu za wszystko. Inny gosc zabil pieciu mlodych i dostal 25 lat. Traz wychodzi na wolnosc. To gdzie tu sprawiedluwosc? O! Zapomnialem, nie ma kary smierci. Przepraszam za takie mysli! Barbarians Rule!

 • queserasera

  Oceniono 6 razy 6

  "Poznali się w parafii na Woli. Przez pewien czas tworzyli trójkąt. W tym samym kościele, w którym poznali się Mariusz B. i małżonkowie D. B. miał utrzymywać z księdzem kontakty seksualne".

  BOSKIE :-)))

 • prokurator_stefan1

  Oceniono 9 razy -5

  "Zabił... księdza"?

  To jakiś ateista-komunista czy koszerny jest?

 • bezpocztyonline

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli jest brak sensownego dowodu np. przedmioty należące do zaginionego tancerza czy zagonionego księdza a będące w posiadaniu Mariusza B. i Małgorzaty D., to raczej każdy sąd powinien prokuratorowi zaproponować udanie się na urlop wypoczynkowy.
  Oboje ci państwo mogą być całkowicie niewinni. Nie wyobrażam sobie, by matka mogła spokojnie żyć sobie z zabójcą jej własnej córki. Córka - osiemnastoletnia - mogła uznać, że spada z tego domu i wyjeżdża - do szkoły, na studia, za pracą, za granicę chociażby.
  Więcej - ojciec też mógł sam wymiksować się z tej dziwnej sytuacji. Czy są chociaż dowody na kontakty telefoniczne na przykład Małgorzaty D. z tancerzem tuż przed jego zniknięciem? Albo na kontakty telefoniczne Mariusza B. z księdzem tuż przed jego zniknięciem?

 • k-x

  Oceniono 2 razy 0

  Będzie wnosił o uniewinnienie, bo oskarżeni nie przyznają się do zbrodni.

  haha

 • ergosumek

  Oceniono 5 razy 3

  Im większy księżulek, tym bardziej napalony....
  "Poznali się w parafii na Woli."
  Na wieczorku zapoznawczym po nieszporach?

 • ador43

  Oceniono 5 razy 5

  byli i inni zbrodniarze chodzacy do kosciola katolickiego,nawet szafarze dajacy cialo chrystusa (komunie ) ,ze tez go nie trafil szlak kiedy modlil sie za niego biskup na pogrzebie ofiar.Taka to i wiara tego kosciola.

 • apas13

  Oceniono 20 razy 18

  No tak. Oklepana 'mama Madzi' - osoba silnie religijna, zwiazana z ruchami kościelnymi, podobnie jak i jej mąż. Facet, który najpewniej spalił swoja zone i czworo dzieci - dobry katolik, aktywny w organizacjach kościelnych, działacz parafialny. Ten miły misio - no tez raczej nie ateista, skoro bzykał ksiedza i poznał swoją partnerke seksualną na parafii. Jesli zapadnie wyrok skazujacy, to trafi do więzienia, w ktorym 99,9 procent to będa ochrzczeni katolicy, z których większość praktykująca. Nad jego resocjalizacją czuwac będzie między innymi kapelan.
  Ale potem i tak jeden debil z drugim napiszą gdzieś, że to ateiści nie potrafią postępować etycznie, bo nie maja wzorca dobra i zła...

 • Autor EX

  Oceniono 5 razy 3

  tak się dzieje jak ludziom zachciewa się kombinacji alpejskich..czworokątów, trójkątów itp..z takiej patologii nie może nic innego się zrodzić...żal wielki żal i brak mózgu

 • kingstonny

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiscie bandyci sa anonimowi. To jest dopiero troskliwy I wyrozumialy system prawny !!! ZADEN demokratyczny kraj na swiecie, od Norwegii do Nowej Zelandii, nie troszczy sie tak o ukrycie tozsamosci swoich przestepcow – w tym nawet straszliwych bandytow - jak Polska. No ale, moze to i racja. Wszak mogli by sie obrazic za pokazanie buzi jednego czy drugiego i zrobic komus kuku – to raz. A dwa, to przeciez mozna sie komus waznemu strasznie narazic publikujac zdjecie i nazwisko jego syna, brata czy pociotka. Nalezy pamietac, ze nigdy nie wiadomo jakie ”uklady” i powiazania moze miec przestepca. Czyli, sluchaj uwaznie Kowalski: jezeli sie zapytasz dlaczego polski system troskliwego ukrywania tozsamosci nawet skazanych juz prawomocnie bandytow jest tak sumiennie przestrzegany, to ci odpowiem – wlasnie dlatego. A jak sie zapytasz dlaczego takiego tajnego systemu nie ma zaden demokratyczny kraj na swiecie, to ci odpowiem – oni po prostu nie moga wykombinowac, ze to jest idealny system dla kogos kto sie dochrapal jakiegos stolka i nie chce aby mu byle pismak czy reporter szperal po rodzinie i znajomych. Jasne? Najwazniejszym jednak, Kowalski, jest to: masz swiecie wierzyc, ze ten tajny system byl zbudowany dla TWOJEGO dobra. To naprawde dla mnie, dlaczego? A no dlatego, ze moze ty sie tez kiedys stolka dochrapiesz. Jasne?

 • kingstonny

  Oceniono 4 razy 4

  Oczywiscie skazani juz bandyci sa ANONIMOWI. Czy spoleczenstwo dowie sie kiedykolwiek jak ci bandyci sie nazywa i wyglada? Napewno nie. Nie bedzie wstydu dla nich, nie bedzie wstydu dla ich bliskich i nie bedzie postrachu dla innych. Wstyd to bardzo potezna bron w walce z takimi osobnikami jak oni, ale polski, genialny system prawny woli tego nie wiedziec. Dlaczego? A to dlatego, iz moze sie okazac ze opublikowana buzia nalezy do syna, brata czy tez pociotka kogos waznego. I co wtedy? Okropny wstyd dla tego kogos. Tego zas nalezy unikac za wszelka cene. W demokratycznym swiecie jest straszak na przestepcow przez pokazanie buzi, w Polsce zas – grzechem smiertelnym jest wskazanie palcem bandyty. Genialne, wrecz genialne.

 • ltte

  Oceniono 5 razy 1

  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, bo nie napisano tego explicite, ale czy to nie było środowisko i wartości homo- i bi- seksualne?

 • tenare

  Oceniono 2 razy 0

  Poszlaki to nie są żadne dowody, tylko bardziej lub mniej czcze przypuszczenia.
  Ale w w naszym "demokratycznym państwie prawa" nie trzeba być przestępcą, żeby zostać skazany, bo prokurator nie musi niczego udowadniać tylko wystarczy, że przypuszcza.

 • bog_makaron

  Oceniono 3 razy 3

  Parafianie nie ma co...

 • billyboy1943

  Oceniono 8 razy 8

  fajny serialik można by z tego skroić!!trókąciki ,tanga,zdrady ,żony,kochanki i perełka-ksiądz !!!!

 • zygmund

  Oceniono 4 razy 2

  Czyli ta Małgorzata D chodzi sobioe na wolności! Nie do wiary!

 • kibic_rudego

  Oceniono 12 razy -8

  Tusk ćwiczy "wymiar sprawiedliwości" w posłusznym wykonywaniu poleceń,
  nic więcej, a pismaki maja łatwą wierszówkę

 • gosia19932

  Oceniono 123 razy 93

  Ilekroć pojawiają się jakieś informacje prasowe na temat procesów, głośnych i mniej głośnych spraw zadziwia mnie nieznajomość i niewiedza dziennikarzy na temat prawa w ogóle. Zanim coś napiszecie zastanówcie się 2 razy. Na stronie głównej gazety w tytule artykułu tytuł artykułu "zabił męża kochanki itd. Ne wiem czy dziennikarze wiedzą że istnieje coś takiego jak naczelna zasada procesu karnego - domniemanie niewinności. Ten pan do momentu skazania prawomocnym wyrokiem sądu jest niewinny!!!! Teraz jest co najwyżej oskarżonym o popełnienie przestępstwa!! Niestosowne jest używanie słowa zabił, zapewne tylko po to by artykuł był bardziej chwytliwy i miał więcej kliknięć. Idzie się załamać :d

 • 24alert

  Oceniono 19 razy -3

  Normalny on nie był skoro był biseksualistą.

  Dewiacje seksualne typu homoseksualizm, biseksualizm czy pedofilia często łączą się z innymi zaburzeniami psychicznymi.

 • hare-hare

  Oceniono 8 razy 4

  ten ksiądz piotr s zginął jak męczennik---powinien zostać świętym jak jp2

 • naw18

  Oceniono 12 razy 8

  Fajne: parafia, ksiądz, bisex, trójkaty, zazdrość...czyli w normie: wszystko kręci sie kolo d...
  Ach , te nasze geny...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 5

  Morderstwa z gruppensexem w tle.

 • chris123456

  Oceniono 8 razy 0

  Kogo jak kogo ale ksiedza nie szkoda

 • c2u

  Oceniono 6 razy 4

  "...Poznali się w parafii na Woli. Przez pewien czas tworzyli trójkąt..."
  "...Trzecią ofiarą był ksiądz Piotr S (...) wcześniej był księdzem na Woli. B. miał utrzymywać z księdzem kontakty seksualne..."

  Super parafia. Niezłe świntuszki...

 • c2u

  Oceniono 8 razy 8

  "...Poznali się w parafii na Woli. Przez pewien czas tworzyli trójkąt..."
  "...Trzecią ofiarą był ksiądz Piotr S (...) wcześniej był księdzem na Woli. B. miał utrzymywać z księdzem kontakty seksualne..."

  Zajebista parafia. Niezłe świntuszki...

 • szpon

  Oceniono 5 razy -3

  A za 20 lat wypuścicie bo okaże się pewnie że nie winny. Kto zapłaci? No na pewno nie pan prokuratorek.

 • klamczuchosiedlowy

  Oceniono 90 razy 44

  jesli ksiadz byl homoseksualista - to kara smierci nalezala mu sie z tytulu wymagan prawa kanonicznego, powinien był spłonąć na stosie i dlatego nie ma ciala

 • test1410

  Oceniono 49 razy 45

  "Kar w polskim prawie nie można sumować, więc maksymalną karą i tak będzie możliwe po prostu dożywocie"
  skonsultujcie się może z prawnikiem, kary jak najbardziej można sumować (dokładnie to w Polsce obowiązuje system mieszany tj. sąd może sumować ale jeśli uzna, że nie jest to konieczne może wymierzyć tylko najwyższą z orzeczonych kar albo też coś pomiędzy najwyższą a sumą) tyle, że kara łączna musi być karą która jest wymieniona w ustawie (grzywna, ograniczenie wolności, pozbawienie wolności do 15 lat, 25 lat pozbawienia wolności, dożywotnie pozbawienie wolności) - dlatego z czterech kar dożywocia może powstać tylko kara dożywocia, ale za to z dwóch kar 25 lat pozbawienia wolności sąd może zrobić zarówno 25 lat pozbawienia wolności jak i karę dożywotniego pozbawienia wolności.

 • klamczuchosiedlowy

  Oceniono 22 razy -2

  jesli nic na niego nie maja - powiini go czym predzej wypuscic

 • klamczuchosiedlowy

  Oceniono 11 razy -5

  jesli nic na niego nie maja - powinni go czym predzej wypuscic

 • aabiss

  Oceniono 83 razy 53

  "tymczasem dwukrotnie dała alibi Mariuszowi B. - Jak na matkę ofiary, to dosyć nietypowe"
  A prawda się nie liczy?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje