Prezydent przeznaczy 300 milionów zł na wspieranie małych ukraińskich firm

24.03.2014 13:44
Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Robimy to po to, żeby wesprzeć nowy ukraiński przemysł, nowe firmy i zbudować nową klasę średnią - powiedział prezydencki minister w rozmowie z RMF24. Bank Gospodarstwa Krajowego razem z prywatnym bankiem PKO BP i innymi instytucjami założy specjalny fundusz.
Zobacz także
Komentarze (397)
Prezydent przeznaczy 300 milionów zł na wspieranie małych ukraińskich firm
Zaloguj się
 • sommers

  0

  Jak to k o o r w a jest możliwe? Dlaczego wspiera się banderowskich potomków.

 • ddnosko

  0

  Może tymczasem przeznaczyć jakieś drobne na wspieranie małej przedsiębiorczości Polaków? Ukraina da sobie radę, jeżeli nie wyprzeda swojego majątku wzorem naszych włodarzy :(

 • Andrzej Zxexytka

  0

  niech to ogłosi wszem i wobec to na 100 %przegra te wybory ,ale mnie jest z tego powodu wszystko jedno ,to nie jest polityk z mojej bajki

 • Oceniono 2 razy 2

  Polscy przedsiębiorcy są dobijani przez krwiożercy urzędy skarbowe a ten pie...ny ŁACHUDRA wydaje lekką ręką naszą krwawicę dla pie...nych,Ukraińskich Banderowców.

 • Wojtek Mroz

  0

  A wy nadal Polaczki głosujcie na tego watażkę i na jego solocz a wasze dzieci za jego drugiej kadencji bedą po śmietnikach chodziły.

 • stachu4455

  0

  KUKIZ jest jedyną osobą, która oferuje coś dla zwykłego obywatela w POLSCE. Kukiza na prezydenta!

 • Szymon Bo

  Oceniono 2 razy 2

  Jasne mandaty w górę wzmożone kontrole podatkowe małych Polskich firm z nakazem przymusowego karania a to wszystko po to aby na Ukrainę kasa pojechała wiecie dlaczego bo z stamtąd cześć kasy wróci na prywatne szwajcarskie konta naszych kochanych polityków (jeśli w Polsce nie dojdziemy do karania tej skorumpowanej bandy to nigdy nic nie będzie tylko sprzedaż naszego kraju idzie im dobrze )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje