Komentarze (36)
Sześć głośnych transferów politycznych ostatnich lat. Arłukowicz, Kluzik-Rostkowska, Sikorski, Kutz, Gilowska i Gibała
Zaloguj się
 • Piotr Balicki

  0

  .Ile razy przypomne sobie o tym znakomitym posunieciu Tuska angazujacego fachowca tej klasy, ktory nieomal nie doprowadzil do fotela prezydenckiego (na szczescie Polakow, to sie nie udalo) panprezesa, pekam ze smiechu.
  Mam poglady lewicowe, zmodyfikowane oczywiscie doswiadczeniami, wyksztalceniem, studiami, ale zupelnie mi nie przeszkadza kiedy zdolny i inteligentny polityk przejrzal na oczy, odlaczyl sie od ruskich slugusow i bedzie konstruktywnie dzialal dla Polski, czego glupi pan prezes nie potrafi. On jes specem od dekonstrukcjji! on jest specem od dzielenia Polakow w interesie Putina!
  Kaminski mowi o zjednoczeniu Polakow, oczywiscie ze to nie moze sie podobac sekcie smolenskiej, a przedewszystkim agentom prowadzacym ta sekte wiernym slugom Putina ktory chce po destabilizacji Ukrainy, oslabic, podzielic, i zdestabilizowac Polske aby wkoncu rozwalic Unie Europejska, ktorej wrogami byli zawsze bracia Kaczynscy.

 • koniu800

  0

  przecież to sprzedajne dziwki, że też jeszcze są matoły, które głosują na te kreatury

 • szary-polak

  Oceniono 3 razy 1

  Najwięcej pozyskał PiS z PZPR-u.....

  niss26an50.wordpress.com/2010/06/14/po-czynach-ich-poznacie-prawie-wszyscy-ludzie-kaczynskiego-5/
  www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Odnowiciele

 • klarneta8

  0

  Zapomnieliscie panstwo o przeskoczku Ryszardzie Czarneckim, ktory z Samoobrony skoczyl do PIS, by utrzymac sie w PE.

 • dziadekjam

  Oceniono 4 razy 0

  Wysokie "poparcie społeczne" dla Sikorskiego, to dowód na niewiarygodność sondaży, Większość ludzi tego gostka olewa.

 • siny_ptak

  Oceniono 4 razy 2

  Prosty...cja w polskiej polityce. Czy to kogos dziwi? Zarobic, a sie nie narobic, taki jest cel tych postaci.

 • mini-dater

  Oceniono 4 razy 2

  Przyjmując Kamińskiego na listę, Zarząd krajowy PO pokazał jaki ma stosunek do tamtejszych działaczy. Dla Tuska liczy się kolejny mandat, a motto CEL uświęca środki. Za wszelką cenę utrzymać się u władzy!!!

  To ludzie tworzą partię Platformę Obywatelską. Zarząd krajowy PO popełnił błąd przyjmując na listę spadochroniarza Kamińskiego! Takich świństw WŁASNYM ludziom (członkom partii) się po prostu nie robi.

 • mini-dater

  Oceniono 9 razy 9

  W przeszłości NIGDY nie było takiego transferu. Co wy porównujecie Sikorskiego, czy Arłukowicza do Michała Kamińskiego???

  Michał Kamiński wewnątrz to najbardziej pisowy pisowiec, narodowiec, katolik, który wylał hektolitry wody na Tuska i jak mało kto opluwał całą PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  To tak gdyby NIESIOŁOWSKI znany ze stosunku do PIS i własnej porywczości odszedł z PO i za jakiś czas zostałby jedynką PIS!!!!!!!!!!!!!!!

  To taki sam syf. I jeszcze te tłumaczenia Grasia nt. Kamińskiego. Przecież ten chłop musi mieć niewyraźne lustro w łazience, bo co golenie to plucie na samego siebie.

 • dryl1

  Oceniono 3 razy -1

  Po Kutzu można się było wszystkiego spodziewać. Demencja starcza. Świński ryj i penis i jazda w Polskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX