"Der Tagesspiegel": Polskie media szerzą strach przed Rosją

10.03.2014 12:16
Lech Kaczyński i Micheil Saakaszwili w Krakowie w 2007 roku. Prezydenci Polski i Gruzji ogłaszają wspólną deklarację na szczycie energetycznym w Krakowie

Lech Kaczyński i Micheil Saakaszwili w Krakowie w 2007 roku. Prezydenci Polski i Gruzji ogłaszają wspólną deklarację na szczycie energetycznym w Krakowie (Fot. Paweł Piotrowski / Agencja Gazeta)

Niemiecka gazeta "Der Tagesspiegel" w artykule podsumowującym ostatnie wydarzenia na Krymie i Ukrainie pisze o strachu przed Rosją, jaki zdominował polskie media. Dowodem mają być cytowane ostatnio słowa Lecha Kaczyńskiego, który w 2008 r. ostrzegał przed atakami Rosji na Ukrainę, Państwa Bałtyckie i Polskę.
Zobacz także
Komentarze (183)
"Der Tagesspiegel": Polskie media szerzą strach przed Rosją
Zaloguj się
 • warsz61

  Oceniono 2 razy 0

  Wyjdzie na to, że to my jesteśmy winni rozgardiaszu w Europie. Jakoś nie słychać Czechów, Słowaków, Holendrów, Szwedów itd. Oni wolą z Rosją handlować, a nie kłócić się o Krym. Oj, będzie nas to kosztowało ! Może więcej umiaru i rozsądnej polityki !

 • realistas

  Oceniono 4 razy 0

  Polacy, a szczególnie rząd, to klasyczne rusofoby. Oni nie są wiarygodni w Sprawach Rosji. Ze względu na paniczny strach przed Rosją i Rosjanami.

 • dickers

  Oceniono 3 razy 1

  hitlersyny pozostaną hitlersynami a ruska swołocz ruską swołoczą na wieki wieków, to są nacje NIEREFORMOWALNE i zawsze, ale to zawsze Polska była im solą w oku i będzie!

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 4 razy 0

  Rosjanie jakoś zajęli Krym bez jednego wystrzału i ani jednej ofiary śmiertelnej - USA zajęły Kosovo Serbom i było tysiące ofiar, w Iraku milion ofiar, w Afganistanie setki tysięcy...trochę obiektywizmu chołoto bezmyślna

 • jan_sobczak1

  Oceniono 2 razy 2

  Niemcy i Rosjanie zawsze byli i są nadal wrogami Polski. Takie już mamy położenie i nic tego nie zmieni. Trzeba tylko pilnować żeby nowy Hitler nie dogadał się z nowym Stalinem.

 • quiconque

  Oceniono 3 razy -3

  nie tylko szerzą ale i prowokują Chyba strasznie im pilno do wojny ??

 • nitro2012

  Oceniono 2 razy 2

  HItler bez ostrzeżenia wszedł do Polski

 • prawyczerwcowy

  0

  Kraków, sprzedawczyku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje