Kopyciński i Pawłowicz pomaszerują razem w Manifie? Posłanka: To kłamstwa!

- Nie wiem, jaki to marsz, i nie mam z tym nic wspólnego. To kolejne kłamstwa! - mówiła posłanka PiS Krystyna Pawłowicz pytana o udział w tegorocznej Manifie. Wcześniej udział posłanki w feministycznym marszu zapowiedziało biuro prasowe posła Twojego Ruchu Sławomira Kopycińskiego.
Biuro prasowe Sławomira Kopycińskiego poinformowało, że poseł zaprosił Krystynę Pawłowicz na sobotnią Manifę. - Posłanka zgodziła się, przyjęła moje zaproszenie i będzie jutro w Krakowie - powiedział poseł Kopyciński i dodał: - Doceniła naczelne hasła tegorocznej Manify: "Samo się nie zrobi" i "Kraków potrzebuje feminizmu!". Poseł Twojego Ruchu wyraził nadzieję, że to oznacza zmianę poglądów Pawłowicz. - Szczerze wierzę, że feminizm spodobał się posłance i nasze postulaty dotyczące kobiet stały się ważne również dla posłanki - mówił.

"Nie mam z tym nic wspólnego"

Posłanka Pawłowicz poproszona o potwierdzenie tej informacji stanowczo zaprzeczyła. - To są jakieś kolejne kłamstwa! W ogóle nie wiem, jaki to jest marsz. W sobotę i niedzielę będę w Ostrołęce prowadzić wykłady od rana do wieczora - tłumaczyła.

Zapowiedziała, że porozmawia z posłem Kopycińskim na spotkaniu Krajowej Rady Sądownictwa. - Nie mam z tym nic wspólnego i od pani się tego dowiaduję - dodała na koniec.

"Proszę przyjść, zobaczy Pani"

Poseł Kopyciński w rozmowie z Gazeta.pl potwierdził, że Pawłowicz będzie obecna na marszu. Poinformowany o tym, że posłanka chwilę wcześniej kategorycznie temu zaprzeczyła, nie chciał ujawnić szczegółów, ale zaprosił do przyjścia na krakowską Manifę.

Więcej o:
Komentarze (91)
Kopyciński i Pawłowicz pomaszerują razem w Manifie? Posłanka: To kłamstwa!
Zaloguj się
 • clarus2

  Oceniono 4 razy 0

  Krystyna Pawłowicz, ale obciach i totalna kompromitacja.

 • 7goldie

  Oceniono 3 razy -1

  Co za obrzydliwy, ziejący nienawiścią tłuk !

 • basiula36

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie, o czym wy tu chrzanicie ? Czy naprawdę jest się czym podniecać i komentować prowokacje Kopycińskiego ? Z jazgotu o manifie, gender, posłance Pawłowicz nic nie wyniknie oprócz zwykłego bicia piany. Z merytoryczną rozmową i merytorycznym działaniem żadne manify nie mają nic wspólnego, nawet gdyby sam ojciec Rydzyk wziął w nich udział.

 • losiu4

  Oceniono 7 razy -1

  palikociarze i inne l\ewe postępaki aż tak rozpaczliwie poszukują uczestników?

  Pozdrawiam

  Losiu

 • realistas

  Oceniono 4 razy 0

  To postęp skoro niepokalana panienka chce iść z facetem na manifę. Wreszcie w PiSSie jest postęp.

 • el_toro_barcelones

  Oceniono 5 razy 1

  "mam wykłady w Ostrołęce" hahahahhaa a cóż ona tam wykłada i gdzie? Chyba kafelki w przykościelnej toalecie...

 • kaczkawrydzykach

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego do Kaczyńskiego PiS lgną kryptogeje i kryptolesbijki, a ciemny naród krzyczy "Jarosław Polskę zbaw" ?

 • 333a3

  Oceniono 7 razy 1

  Pawłowicz nigdy nie miała, nie ma i mieć nie będzie żadnej normalnej rodziny tak jak Pan Bóg nakazał i bierze przykład z Kaczyńskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX