Prorosyjskie protesty w Kijowie, Charkowie, Odessie. A na wszystkich... ta sama kobieta

05.03.2014 10:46
Demonstracja matek żołnierzy

Demonstracja matek żołnierzy (Fot. screen YouTube)

- Zasługuje na Oscara! - kpią ukraińscy internauci i przekazują sobie zestawienie ujęć z kilku różnych demonstracji. Co je łączy? Wszystkie opowiadają się za prezydentem Janukowyczem i prorosyjską polityką. I na wszystkich jest ta sama kobieta, choć za każdym razem w innej roli.
Nie wiadomo, kim jest kobieta, która ma szansę zostać najbardziej znaną manifestantką na Ukrainie. Wiadomo tylko, że można ją zobaczyć na demonstracjach w różnych miastach. Zdjęcie, które jest tego dowodem, krąży po Twitterze.Jak twierdzą autorzy zestawienia, w każdej relacji kobieta przedstawia się inaczej. Bywa mieszkanką Kijowa, Odessy lub Charkowa. Wciela się też w rolę zatroskanej matki żołnierza.

Chcesz na bieżąco śledzić sytuację za granicą? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (306)
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 1311 razy 887

  W Polsce na wszystkich demonstracjach antyrządowych jest taki mały śmieszny człowieczek i jakoś nikogo to nie dziwi. Nawet Oscar bardziej mu się należy, bo już w swoim życiu aktorzył.

 • chi_neng1

  Oceniono 477 razy 303

  Jak dobrze pojdzie i sie rozkreci na dobre, to wyladuje w PiS:e i dolaczy do delegacji Hofmana...

 • ae-ode

  Oceniono 208 razy 192

  A ktoś w ogóle wierzy w zwykłych ludzi wypowiadających się w najważniejszych program informacyjnych tv i w promowanych filmikach na youtube?

 • chi_neng1

  Oceniono 200 razy 182

  "Jak twierdzą autorzy zestawienia, w każdej relacji kobieta przedstawia się inaczej. Bywa mieszkanką Kijowa, Odessy lub Charkowa. Wciela się też w rolę zatroskanej matki żołnierza."

  No to mysle, ze dlugo juz tej roli nie pogra, skoro stala sie juz "slawa".

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 239 razy 133

  Jaki kraj, taki Andrzejek... Ciekawe czy ta pani ma legitymacje "Jednej Rosji" Adolfa Putina?

 • dziadekjam

  Oceniono 143 razy 127

  Operatywna dziewoja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje