Polskie jedynki do europarlamentu. Co wiemy o nich teraz?

03.03.2014 09:13
Zbigniew Ziobro, Weronika Marczuk, Jarosław Gowin, Anna Fotyga i Jerzy Buzek

Zbigniew Ziobro, Weronika Marczuk, Jarosław Gowin, Anna Fotyga i Jerzy Buzek (Fot. Michał Grocholski, Łukasz Nowaczyk, Michał Niedbała, Krystian Dobuszyński, Agata Grzybowska / Agencja Gazeta)

Czas na ogłoszenie list kandydatów do Parlamentu Europejskiego mija 15 kwietnia, jednak już teraz znamy wszystkie jedynki SLD i Twojego Ruchu. O niektórych nazwiskach otwierających listy poinformowały również PO i PiS, a także Solidarna Polska, Polska Razem Jarosława Gowina i Kongres Nowej Prawicy.
Zobacz także
Komentarze (96)
Polskie jedynki do europarlamentu. Co wiemy o nich teraz?
Zaloguj się
 • malow.anka

  0

  Tak się zastanawiałem i doszedłem do myśli że, co by nie pisali, jedno tylko jest pewne, że tusk i PO stawiają na celebrytów. Nie znajdziesz tu wartościowej wiedzy tylko nazwiska z pierwszych stron gazet. Skumajcie jakich kandydatów przedstawia prawo i sprawiedliwość europarlament-2014.pl Chociaż oni proponują fachmanów.

 • lokifromasgard

  0

  Hehehe jak fajnie, że elektorat PiS działa w internetach przed wyborami do parlamentu EU. I mi to pasuje, bo dopuszczenie "polityków" premiera Tuska jeszcze raz do parlamentu UE może wiązać się kolejnymi ustawami uderzającymi w krajowe interesy. Przeczytajcie nieco tu europarlament-2014.pl by wypracować sobie szersze pojęcie o parlamencie europejskim

 • jakub13579

  0

  Ja to bym głosował na fatygie. Pienkna kobita, tylko trochu za mocno utyta. Ale jak jom prezes namówi żeby tak się nie obżerała to może być całkiem-całkiem. No i jeszcze trzebaby cóś zrobić z tym tempym wyrazem buźki. ale w tej partii to wszystkie podobne.

 • 111doradca

  Oceniono 1 raz 1

  Panie premierze Tusk!
  Jeszcze paru Nowaków i Protasiewiczów i będzie klęska w wyborach nie tylko do PE. Wygnaj Pan to bractwo , które zamiast służyć Polsce , obsługuje siebie samych.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 0

  Wczoraj w Polsacie widziałem próbkę zdolności polityczno-parlamentarnej pani Marczuk. Nie miała żadnych merytorycznych argumentów w zderzeniu z prorosyjską politolożką. W kółko mówiła jedynie, że jest Ukrainką, że się tam urodziła i wychowała, że była bieda itd, itp. Została "wbita w ziemię" i "rozjechana walcem". Jeśli taka pani ma nas reprezentować w PE to ja dziękuję!

 • klara551

  Oceniono 2 razy 2

  Odniosę się do pełnych list SLD i TR. W obu trochę ładnych opakowań/Gardias,Marczuk/ trochę kosmetyki /Kalata/ kilka staroci/Kutz,Pastusiak.Iwiński,Zemke/ trochę jeszcze nie skazanych cwaniaków/Piskorski/ paru byłych /Kwiatkowski,Kalisz,Siwiec,Celiński/ no iparu nowych o żadnych politycznych doświadczeniach a znanych z podskakiwania/Wójciak,Hartman,Szczuka/. Całość świadczy o kiepskim rozeznaniu w potrzebach i osądach Polaków. Listy świadczą,że obie partie mają Polaków za durniów co zagłosują na plewy. Panowie Miller i Palikot myślą ,że Polacy nie myślą. A reszta szefów partii pewnie tez wystawi takich samych bezwartościowych kandydatów.

 • szmul.bender

  Oceniono 2 razy 0

  Czy jak Wójciak zostanie wybrana to będzie można powiedzieć, że p..de do ełroparlamentu wybrali ?

 • seviers

  Oceniono 2 razy 2

  Na zdjęciu, od prawej: nieudacznik, totalne pisowskie zero, przynoszące wyłącznie pecha, kolejne zero, spłodzone w oparach kadzidła, panienka "od rury", no i "zero absolutne", czyli niedorobiony prawiczek-prawniczek, który dla poprawy własnego wizerunku ożenił się i nawet uznał nie swoje dziecko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje