Pawłowicz o UE: Europa jest domem publicznym, w którym wszystko wolno

- Europa jest domem publicznym, w który wszystko wolno. Z kozą, koniem, z małpą, z drugą kobietą, dzieckiem, z każdym. W całej tej rezolucji wzywają do tego, aby wszystkie skłonności seksualne były dozwolone - mówiła podczas wczorajszego spotkania w Żywcu Krystyna Pawłowicz. Słowa posłanki cytuje dziś ?Dziennik Zachodni?.
Wypowiedź posłanki to jej komentarz do rezolucji przyjętej przez Parlament Europejski. Plan zakłada przeciwdziałanie homofobii oraz dyskryminacji spowodowanej czyjąś orientacją seksualną czy tożsamością płciową.

- Bardzo państwa proszę, żebyście państwo ratowali Polskę, ratowali swoje dzieci, ratowali wnuki, ratowali sami siebie - mówiła Krystyna Pawłowicz podczas spotkania w Żywcu. Wzięło w nim udział ponad sto osób, a jego tematem było gender i związane z nim zagrożenia.

- Mamy do czynienia z rewolucją obyczajową skoncentrowaną na płciowości, to jest kolejna odsłona różnych lewackich rewolucji, które się w Europie dokonywały - podkreślała posłanka.

"On się poczuł babą po pięćdziesiątce"

Jak informuje "Dziennik Zachodni", Pawłowicz poświęciła część swojego wystąpienia propozycji ustawy Twojego Ruchu o uzgodnieniu płci.

- On się poczuł babą po pięćdziesiątce, za chwilę nikt nie da głowy, że on się poczuje facetem. Ten projekt nie wyłącza tego - mówiła o inicjatorce projektu Annie Grodzkiej. W przemówieniu nazywała ją jednak Krzysztofem Bęgowskim - tak nazywała się Grodzka przed zmianą płci.

"Czy jeśli ktoś czuje, że jest kotem albo psem, piszemy dla niego ustawę?"

Pawłowicz po raz kolejny zakwestionowała również decyzję o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób psychicznych, podjętą w 1974 r. przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne. W swoich słowach nawiązała do osoby homoseksualnego posła Twojego Ruchu Roberta Biedronia.

- Pan Biedroń staje i pokazuje zdjęcia jakichś śliniących się facetów i mówi "to jest miłość, posłowie". To jest chore - mówiła posłanka PiS-u. - Jeśli ktoś czuje, że jest Napoleonem, czy mu piszemy ustawę o wojskach napoleońskich w Polsce? Wysyłamy do Tworek pod Warszawą. Czy jak ktoś czuje, że jest kotem albo psem, czy my piszemy ustawę o ludziach, którzy mają głębokie przekonanie, że są psami, jamnikami albo pudlami? - pytała Pawłowicz.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!
Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>>
Jeżeli masz telefon Windows Phone, kliknij tutaj >>>

Jeżeli masz iPhone'a, aplikację znajdziesz pod tym linkiem >>>


Zobacz także
Komentarze (931)
Pawłowicz o UE: Europa jest domem publicznym, w którym wszystko wolno
Zaloguj się
 • zaduma24

  Oceniono 1 raz 1

  Jej tylko jedno w głowie

 • plautilla

  Oceniono 1 raz 1

  Nauka coś odkrywa, a gender jedynie coś ukrywa. Jest próbą totalnego sprawowania kontroli nad człowiekiem poprzez jego seksualność. To jest promowanie barbarzyńskiego chuligaństwa za pomocą środków unijnych i wymuszonych przepisów, które dają przywileje homo, trans i interseksualistom. Gdy czytam dokumenty unijne, to czasami mam wrażenie, że unijni decydenci mają obsesję na tle seksu, ponieważ wszędzie go wciskają. Ale w Polsce promowanie takich obyczajów odbywa się z naruszeniem traktatów unijnych i naszej konstytucji, gdyż w preambule wyraźnie jest napisane, że korzenie polskości tkwią w chrześcijańskim systemie wartości -fragm. rozmowy z prof.Pawłowicz z Rzepy.
  Pani Poseł Pawłowicz nazywa rzeczy takie jak są; bez ściemniania i udawania politycznej poprawności. To kobieta mężna, dzielniejsza od setek męskiej konserwy- z tej czy innej strony politycznej.

 • grzywacz12

  Oceniono 3 razy 1

  Czy te bzdury pani Pawłowicz są nadal najnowszymi wiadomościami, codziennie od 5 dni ????

 • harigata

  Oceniono 2 razy 0

  Zawsze zastanawiało mnie jak taka osoba mogła zdobyć tytuł naukowy ?
  Co na to środowisko ?
  Z drugiej strony patrząc - wyzbyłem się wielu kompleksów porównując siebie do pani profesor Pawłowicz. Wybaczcie mi brak skromności.

 • januszyukio

  Oceniono 3 razy 1

  tragedia

 • ramzes-ra

  Oceniono 4 razy 2

  Brednie tej biednej kobiety są godne pożałowania. A ich powtarzanie przez media i dziennikarzy świadczą o poziomie polskich dziennikarzy.Jeżeli się nie ma nic do powiedzenia, to powtarzanie głupoty to jedyna droga do zaistnienia.

 • 12345janka

  Oceniono 4 razy 2

  Skoro Europa jest domem publicznym to Pawłowicz jest pierwszą ku.. tego domu.

 • stachkaz47

  Oceniono 4 razy 2

  Jeśli Europa to dom publiczny , to kim jest jego mieszkanka PAWŁOWICZ??
  No kto mieszka w burdelu ??
  KTO??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje