Komentarze (93)
Lew-Starowicz: Boję się, że Trynkiewicz poczuł się bohaterem medialnym. Nie wiadomo, co może wymyślić
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • peterjk

  Oceniono 14 razy 2

  Cenzura GW dziala pelna para nic dziwnego ze chcecie przedstawic to bydle w dobrym swietle.

 • peterjk

  Oceniono 4 razy 4

  Poczytajcie sobie wywiad z Pytlakowski z Polityki (na WP), moze wtedy przestaniecie pisac bzdury o panstwie prawa. Jakie panstwo, takie prawo.

 • peterjk

  Oceniono 2 razy -2

  Poczytajcie sobie wywiad z Piotrem Pytlakowskim, dziennikarzem Polityki (na WP) moze wtedy przetaniecie pisac bzdury o panstwie prawa. Jakie panstwo, takie prawo.

 • peterjk

  Oceniono 3 razy -1

  Warto przeczytac wywiad z Piotrem Pytlakowskim z Polityki (na WP), moze po jego przyczytaniu przestaniecie pie...lic o panstwie prawa. Moze latwiej rowniez bedzie wam sobie wyrobic opinie o tej bestii. Jakie panstwo takie prawo.

 • da3lek

  Oceniono 2 razy 0

  a teraz Trynkiwiecz zrobi coś zaskakującego - zaszyje się w Bieszczadach i nikt nigdy więcej o nim nie usłyszy. To doipero stałby się medialną osobą. Gazeta peel pyta "GDZIE JEST TRYNKIEWICZ?!" :D

 • zagonczyk_jaremy

  Oceniono 30 razy 16

  Trynkiewicz, piździewicz, Lew-Starowicz.....
  Mama Madzi!
  Medialny bełkot, ściema i propaganda.
  Trynkiewicz odsiedział wyrok!
  Będzie wolnym człowiekiem.
  Prawo. Wyrok. Umowa sprawiedliwości ze skazanym.
  Państwo ją łamie, tworząc precedens.
  Teraz wyroki przestaną cokolwiek znaczyć. Psychuszka....
  Skąd to znamy?
  Z komuny, czy Orwella?
  To bat na nas Obywateli, nie na
  jakiegoś zboka Trynkiewicza.
  I co drodzy przeciwnicy kary śmierci?
  Warto było?
  Czapa powinna powrócić.
  W pierwszej kolejności dla przedstawicieli
  Prawa, którzy to Prawo łamią........

 • chris123456

  Oceniono 8 razy 0

  Wezcie nie pokazujcie tej mordy STAROWICZA bo mi nie dobrze

 • espresso12

  Oceniono 5 razy 1

  Czy to prawda, że Trynkiewicz jak wyjdzie to ma wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?

 • verjad

  Oceniono 10 razy 0

  Zdecydowanie gorsze jest to, że takie indywiduum jak Starowicz czuje się od dawna bohaterem medialny. Jeszcze tragiczniejszy jest fakt, że powszechnie uchodzi za jakiś autorytet światopoglądowy w sprawach kopulacyjnych.

 • kibic_rudego

  Oceniono 26 razy 12

  @ m33h0w
  lepiej by popełnił jeszcze jedna zbrodnie niż dać pretekst Tuskowi i geniuszom z Wiejskiej by mogli zgodnie z ich "prawem" zamykać kogo, kiedy i na jak długo zamykać.

  Obecnie w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku od 2006 siedzi Krystian Broll, bo sąsiad powiedział, ze w czasie kłótni on powiedział, ze go zabije.
  Sądy, prokuratorzy, lekarze bezkarnie lamią prawo, Prok Generalny Seremet wie o tym

  Czy Ty chcesz by oni zrobili takie "prawo" żeby mogli zamykać i Ciebie ?

 • kibic_rudego

  Oceniono 27 razy 9

  dlaczego żaden z przygłupów z KOR, którzy zrobili amnestie dla Trynkiewicza,
  na złość komunie, nie poszło siedzieć do pierdla i nie zostanie obciążone finansowo za koszty jego utrzymania

 • m33h0w

  Oceniono 5 razy 3

  Przy takiej rzeszy obrońców Trynkiewicz będzie miał pełną swobodę popełnienia kolejnej zbrodni.

 • tenare

  Oceniono 20 razy 18

  Czas założyć fan page Trynkiewicza. Zresztą i tak bez tego jest już wykreowanym przez media, polityków, władzę bohaterem-celebrytą. Politycy lansują się na Trynkiewiczu i za to go kochają, że jest żywym powodem ich medialnego zaistnienia: patrzcie to ja głosowałem nad ustawą o izolacji Trynkiewicza po odbyciu przez niego kary, to ja was ochroniłem przed zwyrodnialcem... itp itd. Aparat państwa dzięki Trynkiewiczowi zyskał bat na niepokornych obywateli - nazistowską ustawę o zamykaniu ludzi w psychuszkach na dowolnie długi czas, zwłaszcza, że przy tym władza sama może oceniać kto jest bestią i niebezpieczną kreaturą zagrażająca ... władzy. Na tym polega fenomen Trynkiewicza, a jego fanami są ci, którzy pragną państwa totalitarnego posiadającego instrumenty umożliwiające utrzymanie się przy korycie. To oni założyli fan page Trynkiewicza - we własnych głowach i sercach, bo wiele mu zawdzięczają.

 • Adam Nowak

  Oceniono 74 razy 42

  Czy Polska jest panstwem prawa ? Czy Trynkiewicz sam sie skazal na 25 lat ? A jezeli mnie sad skaze za ublizanie politykowi np na 1 rok wiezienia i ten polityk na kilka dni przed moim wyjsciem przeforsuje zmiane prawa i dodadza mi jeszcze 5 lat to bedzie w pozadku ? Trynkiewicz niejest temu winien ze wychodzi po 25 latach !

 • easz

  Oceniono 10 razy 2

  Albo taki poszatkowany ten wywiad, albo taki niefachowy i pod publiczkę?

  "Jednocześnie podkreślił, że wierzy, że jeśli skazany ma motywację i współpracuje z terapeutami, to może się zmienić"

  A jaka to motywacje może mieć taki Trynkiewicz??

  "Powszechnie panuje przekonanie, że takie "bestie" trzeba dożywotnio trzymać za kratami. Tymczasem znane są przypadki, że skazani kończyli studia, robili doktoraty, tworzyli udane rodziny - wyliczał"

  W amerykańskich materiałach o seryjnych mordercach nie ma takich rewelacji, przydałyby się jakieś konkrety, liczby, bo tak, to brzmi dosyć mgliście i niewiarygodnie.
  A nie, przepraszam, był taki jeden, morderca znad Green River, zdaje się zrobił sobie przerwę na kilka, czy nawet kilkanaście lat, miał żonę, dzieci, a potem znów zaczął polować, mordować, współżyć z tym, co zostało... Dziękuję bardzo być rodziną takiego kogoś.

  Problem jest w tym, że to nie chodzi o to tylko, że to pedofil, ale że to seryjny morderca - to nie jest uleczalne.

  "Dostawałem listy od przestępców seksualnych: "Proszę mi pomóc, bo za pół roku wychodzę i wiem, że znów to zrobię"

  Też pięknie - to na co pan czeka? Proszę leczyć prywatnie nawet takie osoby. A co jeśli taki ktoś nie napisze tak, nie poprosi o pomoc? Co jeśli pan Trynkiewicz się wypnie? A wiedzę o sobie po wyjściu na wolność ma też taką jak ten od listu?

 • 104i9

  Oceniono 9 razy -1

  A mi się wydaje że zawinili ćwoki z więzienia!!Bo powinni mu przez tyle lat dać do zrozumienia ze jeśli kiedykolwiek ruszysz dziecko to Cię dorwiemy i natniemy nożem twe ciało a następnie posypiemy solą i będziesz zdychał w męczarniach przez miesiąc!!!!!!!!!!!!!

 • merkury-3

  Oceniono 12 razy 2

  Zrobia z trynkiewicza celebryte a on powinien po prostu wisiec i tyle jesli nie powieszony przez kata w wiezieniu to przynajmniej powinien"popelnic samobojstwo"

 • henryabor

  Oceniono 6 razy 2

  Bohatera medialnego z Trynkiewicza zrobiły media i żurnaliści! I ciągłe pseudoopinie w rodzaju takich, jak twoje, Starowicz! Ja się boję, że ordynator z Włocławskeigo szpitala śmierci po raz kolejny popełni mord na kolejnych dzieciach! I włos mu z głowy nie spadnie! Starowicz, starzejesz się!

 • peterjk

  Oceniono 21 razy -5

  Mialem tego nie pisac, ale trudno chyba musze, tylko jedno przychodzi mi do glowy. Jesli panstwo dalo d..y i wypuscilo tego zwyrodnialca to ludzie sami powinni cos zrobic, lincz, a dlaczego nie. Rodziny ofiar powinny to zrobic i powinni miec na to spoleczne przyzwolenie.

 • 7eki

  Oceniono 79 razy 41

  Gościa zgwałcił ksiądz, a kiedy próbował jeszcze znaleźć miłość, to jakaś baba rzuciła go bo był nieśmiały. Skąd człowiek ten miał nauczyć się wzorców prawidłowego zachowania ? Z dobranocki ? Nie bronię go. Moim zdaniem nie powinien już nigdy zaznać wolności za to co zrobił, ale trzeba sobie zdać sprawę z tego jak ogromna ciąży na nas odpowiedzialność za inne osoby, obok których żyjemy. Czasami bywa i tak, że człowiek trafia w życiu tylko na same rozczarowania względem każdego celu, który sobie ustala. Wtedy już nie ma ratunku, bo społeczeństwo zbudowaliśmy na zaufaniu.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  ojcowie, chowajcie synów

 • kocurko

  Oceniono 78 razy 24

  A co z pedofilami w koloratkach? Arcybiskupem Wesołowskim, jego przydupasem ks. Gilem, księdzem z Tylawy i wielu, wielu innymi?
  Co z Michalikiem, obrońcom pedofilów? Kto wie, czy też nie pedofilem, bo swój swemu krzywdy nie uczyni.

 • mederith

  Oceniono 17 razy 3

  Panie Profesorze, taki "ktos" w dzisiejszych czasach powinien byc zamkniety na AMEN...Albo powinien gnic...juz dawno pod ziemia...za smierc czterech niewinnych dzieci.
  Ale co z tego???...bedzie jeszcze po WYJSCIU z niego "czlowiek", panie profesorze???
  "Czlowiek", ktory na wolnosci nie gwalci i nie morduje z premedytacja dzieci???
  Panie profesorze...tacy ludzie jak Trynkiewicz sie nie zmieniaja...nawet system ich nie zmieni...beda zawsze tacy sami...panie profesorze...

 • rumpa

  Oceniono 17 razy 3

  srsly, Mister Lew - Starowicz? To niech nam pan opowie o tych licznych przypadkach wielokrotnych morderców dzieci, co wyszli na wolność, porobili doktoraty i mają udane rodziny. Bo, szczerze mówiąc, chyba Pan popłynął. Za daleko. Niech Pan lepiej zawróci, bo może się Pan utopić.

 • lehoo

  Oceniono 30 razy -2

  Myślę, że kilkukrotne przyłożenie trzonka od szpadla do pleców p. Trynkiewicza w cudowny wprost sposób pozbawi Go iluzji na temat oceny jakości reedukacji więźniów w polskich zakładach karnych.

 • amorvertical

  Oceniono 49 razy -1

  Niech pan to powie w twarz rodzicom tych zamordowanych dzieci.
  Kula w łeb to mało.

 • smok61

  Oceniono 28 razy -2

  Widzisz Panie Trynkiewicz ...sytuacja ma się tak :
  - no bo byłeś w więzieniu i wiesz jak tam traktuje się pedofilów.
  A teraz ty nie wychodzisz z ciupy...ty masz przeniesienie do innego więzienia.
  Dużo, dużo mniej strażników i duzo dużo więcej ludzi , którzy chcą Ci coś wyjaśnić :)))))

 • nepwk

  Oceniono 50 razy -2

  zostanie celebrytą i ekspertem TVN do spraw mniejszości seksualnych
  następnie wystąpi w tańcu z gwiazdami
  by żyło się lepiej oczywiście ;]

 • stifflers.mom

  Oceniono 161 razy 79

  Sami to wszystko wykreowaliscie. WSZYSCY.... Trynkiewicz nie jest pierwszym zwyrodnialcem który po odsiedzeniu kary wychodzi na wolność. Setki pedofilów, morderców, gwałcicieli odbyło swoją karę i od dawna chodzi po wolności... Koleś powinien dostać czapę bez dwóch zdań ale skoro wszyscy zgodziliśmy się na to że taka kara to barbarzyństwo to jak odsiedzial swoje to wara od niego... Podobno to państwo prawa... Podobno bo ja tym przykładzie tego nie widzę... Jak tak dalej pójdzie i będą wobec niego kolejne represje to koleś pójdzie do sądu, jednego, drugiego, a potemz do Strasburga i w końcu wygra... I wtedy dopiero będzie zagwozdka... a wokół pełno pedofili niekaranych a co drugi sasiad jak popije jest potencjalnym morderca...typowa polaczkowa hipokryzja... Nie liczy sie prawo lecz zemsta.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX