Zabronią Grodzkiej dołączyć do zespołu "Stop gender"? "To byłby parlamentarny rasizm"

19.01.2014 10:22
Anna Grodzka

Anna Grodzka (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Anna Grodzka dołączy do zespołu parlamentarnego "Stop gender", któremu przewodzi Beata Kempa? - Autorzy regulaminu Sejmu założyli dobrą wolę posłów, więc zapisy dotyczące zespołów parlamentarnych są stosunkowo mało precyzyjne. Ale jeśliby się zaczęło limitować obecność w tych zespołach, to byłby parlamentarny rasizm - powiedział w Radiu ZET Tomasz Nałęcz, były wicemarszałek Sejmu.
Jacek Kurski tłumaczył, że nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie, ale nazwa zespołu "o czymś świadczy". - Pani Grodzka chce tam przystąpić dla happeningu politycznego, a nie dla merytorycznej debaty na temat tego groźnego zjawiska. Te zamiary zostały prześwietlone i zdemaskowane przez Beatę Kempę - mówił wiceprezes Solidarnej Polski.

"Każdy może być w każdym zespole"

- To jest bzdurna logika - odpowiedział Andrzej Rozenek z Twojego Ruchu. - Założyliście zespół do walki z ideologią gender, a Anna Grodzka też chce z nią walczyć. Nie ma możliwości, żebyście zablokowali jej wejście do tego zespołu. Każdy poseł może brać udział w każdym zespole - argumentował rzecznik Twojego Ruchu w audycji "7. Dzień Tygodnia".

- Autorzy regulaminu Sejmu założyli dobrą wolę posłów, więc zapisy dotyczące zespołów parlamentarnych są stosunkowo mało precyzyjne. Z ducha tych zapisów wynika, że są one otwarte dla każdego, bo jeśliby się zaczęło limitować obecność w tych zespołach, to byłby parlamentarny rasizm - powiedział w Radiu ZET Tomasz Nałęcz, były wicemarszałek Sejmu.

Przypomnijmy, posłanka Twojego Ruchu Anna Grodzka zadeklarowała w rozmowie z Superstacją, że planuje zapisać się do zespołu Beaty Kempy zajmującego się gender. - Zamierzam mówić, czym jest gender, i to, że "ideologia gender", to wymysł biskupów - stwierdziła Grodzka.

Zobacz także
Komentarze (413)
Zaloguj się
 • raf_ogniomistrz

  Oceniono 984 razy 732

  Może nie byłem wielkim fanem Pani Grodzkiej, ale dzięki niej wykonałem sam drogę ku pełnej tolerancji człowieka. Z postawy kpiącej przeszedłem do postawy akceptującej. Nie zdajemy chyba sobie sprawy ile ta Pani robi w Polsce w walce z kołtunem. Robi to nie nadzerając się jak Kępa, nie obrażając jak Bredziński. Często zajmujemy się gospodarką itp. A polski kołtun kosztuje nas podobnie tyle co brak infrastruktury. Pani Anno trzymam kciuki i życzę wytrwania w walce z kołtunem!

 • fakiba

  Oceniono 638 razy 446

  Pani Grodzka jest bardziej kobieca niż Kempa , Wróbel , Sobecka i Pawłowicz razem wzięte , a zabraniać to Kępa z kolesiami sobie może , a poza tym to niech sobie uważa bo przyjdą i jej przejmą komisję i będzie po szefowaniu

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 416 razy 358

  Nie mogą zabronić. Tak samo, jak nie mogli zabronić PiS-owcom przystąpienia do zespołu ds. Macierewicza i jego hucpy w WSI.

 • antypist

  Oceniono 459 razy 355

  cha, cha, cha !

  trzeba obnażać obłudę tzw. katolików z Solidarnej Polski i pani Beaty Kempy w szczególności.
  brawa dla pani Anny Grodzkiej i Twojego Ruchu za ten ruch.

 • chi_neng1

  Oceniono 358 razy 310

  "Pani Grodzka chce tam przystąpić dla happeningu politycznego, a nie dla merytorycznej debaty na temat tego groźnego zjawiska. Te zamiary zostały prześwietlone i zdemaskowane przez Beatę Kempę - mówił wiceprezes Solidarnej Polski."

  Obawiam sie, ze jest odwrotnie: Grodzka ma zamiar brac udzial wlasnie dla merytorycznej debaty, a Kepa zalozyla zespol KATOLICKI dla heppenningu politycznego i dlatego, ze zlapala brzytwe, bo tonela.

  Prosimy o naswietlenie nam dokladniej co oznacza i na jakm sposobem odbywalo sie przeswietlanie i zdemaskowanie przez Kepe zamiarow Grodzkiej
  Co to doslownie oznacza?

 • feurig59

  Oceniono 374 razy 302

  Proponuje założyć zespól parlamentarny "stop fizyce molekularnej", to by pasowało jak ulał do nowoczesnej Polski jaka proponuje nam prawica i ultra-prawica. :-)

 • mieszczuch123

  Oceniono 325 razy 265

  Czyli PiS zakłada zespół parlamentarny składający się tylko z członków PiS. Wyniki prac zespołu będą zgodne linią polityczną PiS. A linię polityczną PiS przygotowuje i zatwierdza Episkopat czyli faceci w sukienkach . Cel jest wyraźny odwrócić uwagę społeczeństwa od zbrodniczej sekty pedofilskiej.
  ANKA NIE DAJ SIĘ

 • szary-polak

  Oceniono 318 razy 248

  Największą, chamską awanturnicą wśród posłanek, jest Beata Kempa..! Znana jest z chamskich, kłamliwych odzywek, przerywania wypowiedzi innym...W ogóle, Kempa, to jarmarczna baba, nie poseł RP..!
  Anna Grodzka, to posłanka znana z merytorycznych wypowiedzi, bez napastliwości, jak u Kempy, a do tego jest świetnie wykształcona i ma wieloletnią praktykę..... Jej prywatne życie i jej rodziny, kompletnie mnie nie obchodzi...Została wybrana na posła i z tego się wywiązuje i za to będzie oceniana !

 • frakcja-z

  Oceniono 301 razy 219

  kato-talibom juz sie w glowach przewraca
  niedlugo beda chcieli aranzowac malzenstwa

  www.noreligion.comxa.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje