Ziemkiewicz na Twitterze: Jak choroba Kory ma się do argumentu, że marihuana leczy? Internauci na to...

"Nie chcę się pchać za kolorówkami (tabloidami - przyp. red.) w cudze prywatne nieszczęście, ale (...) jak choroba Kory ma się do argumentu że marihuana leczy?" - napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Publicyście odpowiadali inni użytkownicy portalu. "Nie leczy, tego nikt nie twierdzi".
"Odnosząc się do doniesień prasowych pragnę potwierdzić, że moja żona, Kora Jackowska-Sipowicz, zachorowała na nowotwór" - napisał wczoraj na Facebooku partner Kory, Kamil Sipowicz. Według niego znana wokalistka "jest w trakcie leczenia". W chwilę po ukazaniu się oświadczenia zostało ono usunięte.

Dzień wcześniej z choroby Kory zakpił na Twitterze Rafał Ziemkiewicz, pisarz i publicysta, który obecnie jest związany m.in. z tygodnikiem "Do Rzeczy". Napisał, że "nie chce się pchać w cudze prywatne nieszczęście, ale (...) jak choroba Kory ma się do argumentu, że marihuana leczy?".

Użytkownik Twittera: Nigdy nie wolno żartować z ludzi chorych na raka

Na pytanie publicysty odpowiedział inny użytkownik Twittera: "Być może nie wszystkich jest w stanie uleczyć. Ciekawe co Pan napisze, jak Kora wyzdrowieje. Trzeba być konsekwentnym, prawda?".

Ziemkiewicz wkrótce odparł: "Że dopiero chemioterapia pomogła". Słowa te zostały skomentowane krótko: "Ochyda" (pisownia oryginalna). "Marihuana? Fakt. BTW, to się pisze przez "h"" - odparł publicysta.
Zrzut ekranu z profilu Rafała Ziemkiewicza na Twitterze. Fot. twitter.com

"Nie leczy, tego nikt nie twierdzi. Pomaga znosić ból nowotworowy" - padł też taki komentarz. Ziemkiewicz na niego nie odpowiedział.
Zrzut ekranu z profilu Rafała Ziemkiewicza na Twitterze. Fot. twitter.com

Do krótkiej dyskusji włączył się następnego dnia kolejny rozmówca: "Nigdy nie wolno żartować z ludzi chorych na raka" - napisał. Jego wpis pozostał jednak bez odpowiedzi.
Zrzut ekranu z profilu Rafała Ziemkiewicza na Twitterze. Fot. twitter.com

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (601)
Ziemkiewicz na Twitterze: Jak choroba Kory ma się do argumentu, że marihuana leczy? Internauci na to...
Zaloguj się
 • yarrrr

  Oceniono 2 razy 0

  Tutaj strzelił jak kulą w płot. Ale jego wywody o przyssaniu się do europejskiego cyca- jak najbardziej na miejscu. Ale Polacy to lubią wszystko w czerni i bieli widzieć. Tak samo prawicowcy jak i lemingi - wylewają swoje frustracje i jadą po całości. Żałosne to.

 • kaczy_czubek123

  0

  Gość ma wyjątkowo odpychająca facjatę - to zdjęcie jest porażką!

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 1 raz 1

  Pane Zemkewitz, marycha mocno spowalnia metabolizm ... nawet po czosnku!

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 2 razy -2

  Żydzi są zayebiście upier.dliwi ... nawet sami sobie ubliżają, hehe ... a Stefek Szechter dalej w Szwecji i wali to równo ... oby się tylko nie brandzlował, bo lubelski bez-radny PITUCHA go zgani :)

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 1 raz -1

  Kto to jest ten cały Sypowitz, bo Zemkewitz to klasyczny "Słowianin" ... co za farsa :)

 • darla152

  Oceniono 5 razy 3

  kawał bydlaka !!!!

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 1 raz -1

  Aj-waj ... Sypowitz, Zemkewitz ... do tego jeszcze Kosher Zeitung - po prostu zayebiste, Wolacy!

 • lindow1

  Oceniono 4 razy 2

  Żałosny facio;dupek zwyczajny: niby nie lubi się wpieprzać w "cudze.prywatne nieszczęścia" ale on,jak taki prawdziwy katol pyta jednak, łączy, wiąże to, czego nie powinien z tym nieszczęściem, póki co. Polak mały,taki katoliczek za pięć groszy od jakich roi się dookoła. A tak - na oko - dobrze, inteligentnie mu z buzi patrzy, a tu masz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX