Wiadomości >  Wiadomości dnia

Karambol w centrum Kielc. Zderzyło się sześć aut, w tym dwa autobusy. Korki były olbrzymie [ZDJĘCIA]

gal
10.01.2014 16:54
A A A Drukuj
Kielce. Wypadek na węźle Żytnia, zderzyły się trzy samochody osobowe i dwa miejskie autobusy

Kielce. Wypadek na węźle Żytnia, zderzyły się trzy samochody osobowe i dwa miejskie autobusy (Fot. Jarosław Kubalski / Agencja Gazeta)

Kierowca autobusu, jadąc ul. Grunwaldzką w kierunku Żytniej, w pobliżu skrzyżowania najechał na poprzedzające go pojazdy, i tak piątkowego popołudnia doszło do karambolu na kieleckim węźle Żelazna. Zderzyło się sześć samochodów, w tym dwa autobusy komunikacji miejskiej.
Do zdarzenia doszło po godz. 16 pod wiaduktami na węźle Żelazna, czyli u zbiegu ulic Grunwaldzkiej, Żelaznej, Armii Krajowe i Żytniej.

- Policjanci są rozstawieni na wszystkich nitkach skrzyżowania. Są osoby przewiezione do szpitala, na razie ustalamy wszystkie szczegóły - mówił nam ok. godz. 17 Grzegorz Dudek, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji. Na miejsce od razu udał się nasz fotoreporter Jarosław Kubalski.

- Kierowcy stoją w korkach na ulicy Żelaznej, także Grunwaldzkiej i Armii Krajowej - relacjonował.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, utworzyły się gigantyczne korki. Wszystkimi pojazdami, które uczestniczyły w zdarzeniu, podróżowało ok. 90 osób. Do szpitala przewieziono cztery, w tym 10-letnią dziewczynkę.

Kierowcy aut, które zderzyły się ze sobą, byli trzeźwi. Po wypadku ruchem w okolicach skrzyżowania kierowali policjanci. Jeszcze przed godz. 18 kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami, zwłaszcza jadąc od strony ul. Grunwaldzkiej.

- Dokładne okoliczności zdarzenia będą przez nas ustalane - zastrzegał wieczorem Grzegorz Dudek, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji.

Podyskutuj także na Facebooku Gazeta.pl Kielce - porozmawiaj z namiTagi:

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • Oceniono 6 razy 0

  ....

  www.youtube.com/watch?v=0-KE1tbz2AY&feature=player_detailpage

  I temu, osądzenie i wsadzenie do pierdla całej mafii banksterskiej, to powinien być priorytet! To oni tu rządzą (a nie marionetki z immunitetami, na sznurkach, eksponowane w banksterskich mediach). I póki ta mafia działa, żadna zmiana ordynacji, albo mord przy korycie, NIC NIE DA! Kupią każdego. Jak nie kupią, to z łatwością zniszczą każdego, czy to medialnie, czy "popełniając na nim samobójstwo". Zniszczą bez problemu każdy ruch, czy to podstawiając kupionych specjalistów od skłócania i tworzenia wewnętrznych podziałów, czy marginalizując medialnie.

  Wystarczy spojrzeć na to, jak jest tworzone prawo. Na przywileje prawne, którymi co chwila są obdarowywani (chociażby "MDM" czy ostatnie przymiarki do całkowitego usunięcia gotówki z obiegu). Na sam "kryzys" 2008 i jego przyczyny, oraz to jak problem został "rozwiązany" przez rządy na całym świecie (przez pompowanie pieniędzy z podatków, w banki oraz kolejne dodruki pustych kredytów, udzielanych później społeczeństwu i całym państwom, na wysoki procent)! Wystarczy spojrzeć na ich całkowitą bezkarność, gdzie w kolejnych wychodzących co chwila przekrętach finansowych, jawnym praniu pieniędzy kartelom narkotykowym i organizacjom terrorystycznym, fałszowaniu wszelkiej księgowej dokumentacji, ratingów, benchmarków... NIKT NIE ZOSTAŁ POSTAWIONY PRZED SĄDEM. A MEDIA NAWET NIE ZAJĄKNĄ SIĘ PODJĄĆ TEMATU. Bo media są kupione. Ile reklam banków na godzinę słyszycie / widzicie w mediach?

 • Oceniono 8 razy -2

  Tak słyszałem o tym.
  Sześć pojazdów.
  Pierwszy z nich zatrzymał się za tablicą "koniec miasta" a ten szósty stanął po kolizji już na początku Kielc ;-)
  Duuzie te kielce :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX